اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد اپل ایدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد اپل ایدی

سلام خسته نباشید
    میدونم تو بد جایی تاپیک زدم ببخشید
    من یه ایفون 4 خریدم حدودا 2 ماه پیش
    بعد از خرید از اپلیکیشن هاش بک اپ گرفتم
    بعد ایفون رو ربستور کردم
    الان وقتی میخوام اون اپلیکیشن هارو نصب کنم ایدی و پسورد اون اپل ایدی رو میخواد که رو اپلیکیشن ها ست شدن
    میخوام بدونم راهی هست که بشه اون اپل ایدی رو عوض کنم
    میدونم اپل ایدی که رو اپلیکیشن ست شده چیه
    کاری میتونم بکنم؟

نه نمیتونی عوض کنی!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

الان اون اپلیکیشن هارو دوباره ریختم ولی وقتی میخوام بازش کنم زود میندازه بیرون برای اون چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
        الان اون اپلیکیشن هارو دوباره ریختم ولی وقتی میخوام بازش کنم زود میندازه بیرون برای اون چیکار کنم
        منم همین مشکلو روی ایفون 5 دارم ! اپ هایی که فروشنده ریخته باز نمی شه! اگه wifi روشن کنی اپ رو باز کنی اپل ایدی فروشنده رو میاره باید پسوردو برنم!

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
          منم همین مشکلو روی ایفون 5 دارم ! اپ هایی که فروشنده ریخته باز نمی شه! اگه wifi روشن کنی اپ رو باز کنی اپل ایدی فروشنده رو میاره باید پسوردو برنم!
          مشکل اینجاس وای فای من روشنه اونم نمیاره کرش میکنه

نظر

من رفتم توفایل های اپلیکیشن تو یه فایلش اپل ایدی اون طرف رو نوشته بود اونو عوض کردم ولی بازم فرقی نکرد
            این کارو تو ایتولز انجام دادم تو ایتولزم ایدیی که با اون اپ نصب شده رو زیر اپ مینویسه اما بعد از عوض کردن ایدی از داخل اون فایل بازم اونجا ایدی قبلی رو مینویسه

نظر

بله متاسفانه (البته تا جایی که من میدونم) هیچ کاری نمی شه کرد.
              یا باید بعدا با جیلبریک درست کرد
              یا پسورد اون اپل آیدی رو پیدا کنیم! :دی
              یا مثل من دونه دونه اپ هایی که ریخته رو خودم با اپل آیدی خودم دانلود می کنم !

- - - - - - - - - -

بله متاسفانه (البته تا جایی که من میدونم) هیچ کاری نمی شه کرد.
              یا باید بعدا با جیلبریک درست کرد
              یا پسورد اون اپل آیدی رو پیدا کنیم! :دی
              یا مثل من دونه دونه اپ هایی که ریخته رو خودم با اپل آیدی خودم دانلود می کنم !

نظر

سلام خسته نباشید
                میخوام بلایی که دیروز سرم اومد رو براتون بنویسم

دیروز بعد از اینکه کمی با erikonem حرف زدم گفت یه بار ریستور بکن بعدش جیلبریک کن منم خواستم اینکارو بکنم
                اینم بگم که قبلا به خاطر داون گرید فایل هاست رو دستکاری کرده بودم
                خلاصه خواستم با ایتونز ریستور کنم نشد با ifait فایل کاستوم ساختم ریختم جیلبریکم کردم بازم گوشی اپ هارو باز نکرد یکم در مورد این با erikonem حرف زدم به این نتیجه رسیدیم که یهبار دیگه ریستور کنم اما اینبار ifait کار نکرد با رد اسنو فایلو ساختم اما بعد از ساخت فایل دستم خورد به یکی از گزینه های رد اسنو
                اونم شروع کردن به انجام عملیات منم به خاطر اینکه عملیات رو انجام نده کابلو از گوشی کشیدم
                گوشی رفت رو ریکاوری مود
                یه بار دیگه فایل کاستوم ساختم اونم ریختم رو گوشی تموم که شد دوباره رفت رو ریکاوری مود
                میتونم بگم حداقل 15 20 بار اینکار کردم دیگه مغزم داشت سوت میکشید به erikonem گفتم اقا نمیخوام به 5.0.1 ریستور کنم میرم رو 6.0.1 گفت نه نرو گفتم چرا گفت به خاطر اینکه گوشیت لاک میشه
                منم ترسیدم خلاصه رفتم تو یکی از این سایت های چک imel دیدم گوشیم انلاکه بهش گفتم گفت ریسک بزرگیه امکان داره دیگخ گوشیت انتن نده
                اخه میخواستم اون ایپی که تو فایل هاست زده بودم رو پاک کنم
                یکم با خودم فکر کردم بعدش به این نتیجه رسیدک که اون ای پی رو پاک کنم
                توکل به خدا اگه شد که شد اگه نشد هرچی شد شد
                خلاصه پاکش کردم
                زدم گوشی ریستور شد بعد از اتمام ریستور گوشی بالا اومد انتم فول بود یه نفس راحت کشیدم
                به erikonem هم گفتم خوشحال شد
                به پیشنهاد اون این داستان رو نوشتم
                راسته این پروسه از ساعت 8:30 شروع شد و ساعت 1 تموم شد

ببخشید اگه سرتون رو درد اوردم

bye ta hi

نظر

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
                  سلام خسته نباشید
                  میخوام بلایی که دیروز سرم اومد رو براتون بنویسم

دیروز بعد از اینکه کمی با erikonem حرف زدم گفت یه بار ریستور بکن بعدش جیلبریک کن منم خواستم اینکارو بکنم
                  اینم بگم که قبلا به خاطر داون گرید فایل هاست رو دستکاری کرده بودم
                  خلاصه خواستم با ایتونز ریستور کنم نشد با ifait فایل کاستوم ساختم ریختم جیلبریکم کردم بازم گوشی اپ هارو باز نکرد یکم در مورد این با erikonem حرف زدم به این نتیجه رسیدیم که یهبار دیگه ریستور کنم اما اینبار ifait کار نکرد با رد اسنو فایلو ساختم اما بعد از ساخت فایل دستم خورد به یکی از گزینه های رد اسنو
                  اونم شروع کردن به انجام عملیات منم به خاطر اینکه عملیات رو انجام نده کابلو از گوشی کشیدم
                  گوشی رفت رو ریکاوری مود
                  یه بار دیگه فایل کاستوم ساختم اونم ریختم رو گوشی تموم که شد دوباره رفت رو ریکاوری مود
                  میتونم بگم حداقل 15 20 بار اینکار کردم دیگه مغزم داشت سوت میکشید به erikonem گفتم اقا نمیخوام به 5.0.1 ریستور کنم میرم رو 6.0.1 گفت نه نرو گفتم چرا گفت به خاطر اینکه گوشیت لاک میشه
                  منم ترسیدم خلاصه رفتم تو یکی از این سایت های چک imel دیدم گوشیم انلاکه بهش گفتم گفت ریسک بزرگیه امکان داره دیگخ گوشیت انتن نده
                  اخه میخواستم اون ایپی که تو فایل هاست زده بودم رو پاک کنم
                  یکم با خودم فکر کردم بعدش به این نتیجه رسیدک که اون ای پی رو پاک کنم
                  توکل به خدا اگه شد که شد اگه نشد هرچی شد شد
                  خلاصه پاکش کردم
                  زدم گوشی ریستور شد بعد از اتمام ریستور گوشی بالا اومد انتم فول بود یه نفس راحت کشیدم
                  به erikonem هم گفتم خوشحال شد
                  به پیشنهاد اون این داستان رو نوشتم
                  راسته این پروسه از ساعت 8:30 شروع شد و ساعت 1 تموم شد

ببخشید اگه سرتون رو درد اوردم

bye ta hi
                  اینم بگم که ایشون از لاک/آنلاک بودن گوشیشون خبر نداشتند، و نمی خواست روی 6.0.1 جیلبریک تترد بکند!
                  وقتی با کاستوم ریستور می کرد (هم با آیتونز و هم با ردسنو در ریکاوری مد) بعد از ریستور دوباره روی ریکاوری مد میرفت! ریکاوری فیکس رد سنو هم کار نمی کرد!
                  ایشون هم که دیگه از ریستور کردن خسته شده بود بیخیال اپ های کرک شده و جیلبریک شد و با آیتونز (بدون کاستوم) ریستور کرد....

نظر

دوست عزيز يك بار ريستور كن بعد جيلبريك كن ولي اينبار برنامه ها رو با ifunbux1.6نصب كن انشا الله جواب ميده

نظر

راهی هست بدون دونستن جواب سوال های امنیتی ، سوال هارو عوض کرد ؟ بقیه اطلاعات موجوده و فقط جواب سوال امنیتی ها نیست ...

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                        راهی هست بدون دونستن جواب سوال های امنیتی ، سوال هارو عوض کرد ؟ بقیه اطلاعات موجوده و فقط جواب سوال امنیتی ها نیست ...
                        هیچ راهی نیست به جز اینکه با اپل مکاتبه کنید.
                        اینجا هم توضیح داده شده:
                        https://discussions.apple.com/docs/DOC-4551
                        .:amgr:.

نظر

سلام.متاسفانه هیچ راهی نداره.من این مشکل برام پیش اومده بود.باید زنگ بزنید اپل

نظر

راستش منم تازه یه آیفون 5 خریدم و متاسفانه هیچکدوم از اپلیکیشن ها که دو سه روز اول کار میکرد باز نمیشه.حتی وایبر که مجانیه.البته برای مثال همین وایبرم زنگ میخوره و اس ام اس میاد و من نوتیفیکیشن رو میبینم اما نمیتونم باز کمن و اپل آیدی میخواد.من از اپل آیدی داییم استفاده کردم با اجازش اما باز نمیشه و میگه دوباره تلاش کنید.راستش خسته ام کرده

نظر

سوال در مورد اپل ایدی

البته من حواسم نبود.
                              برين اينجا با اپل آى دى تون ساين اين شين:
                              http://appleid.apple.com/
                              بعد برين تو بخش پسورد و سكيورتى و رو لينك Send reset security info email to xxxx@xmail.com كليك كنين

فرستاده شده از آيپدم بوسيله Tapatalk HD
                              .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                              X