اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چجوری ایفون 4 دزدیده شدمو پیدا کنم؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فکر کنم وقتی گوشی restore بشه دیگه این find my iPhone جوابگو نباشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
      فکر کنم وقتی گوشی restore بشه دیگه این find my iphone جوابگو نباشه؟
      دادشم نشده میدونم
      بعدشم گوشیم پسورد داشت
      لعنتی پنجشنبه آخر وقت دزدید که نرم دنبالش تا شنبه

نظر

رستور گوشي دونستن پسورد لازم ندارها

نظر

بله بدون پسورد مي شه ريستور كرد فقط كافيه ببريد به دفيو مود يا ريكاوري مود بعد ريستور كنيد
          اما فكر نكنم دزده خودش ريستور كنه يا گوشي رو اوراق مي كنه يا مي ده بيرون ريستور كه براش ٢٠-٣٠ تومن آب مي خوره بعد فكر كنم اين گوشي ١ ميليون كه نمي فروشه حداقل نصف قيمت اين بالاترين قيمت هشتش چون مال دزدي هشتش !!!!!

نظر

پس در وافع این find my iphone کشکه

نظر

نه اونطوری ها که میگی چیز بیفایدهع ای نیست. ولی اگه سارق حرفه ای باشه و ریستور کنه اونوقت چیزی نیمشه کرد ولی در حالت کلی امکان خیلی مفیدی هستش

نظر

تو توضیحات برنامه هم از جاگذاشتن و گم کردنش صحبت میکنه نه دزدیدنش. اگه دزد ناشی هم باشه ایشالله پیدا میشه.

Sent from Tapatalk
                .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
                  تو توضیحات برنامه هم از جاگذاشتن و گم کردنش صحبت میکنه نه دزدیدنش. اگه دزد ناشی هم باشه ایشالله پیدا میشه.

Sent from tapatalk
                  سلام
                  دوست عزیز احتمال زیاد دزد ناشی است کسی که برای دزدیدن آیفون ریستور و اینا رو نمیخواند :d فقط چون اسمش آیفون است این کار زشت را میکند.

نوشته اصلی توسط mo_fi نمایش پست ها
                  سلام.اقا ایفون 4 منو لطف کردن دزدیدن.چجوری میشه پیگیریش کرد؟؟؟؟؟؟کارتونشم دارم.
                  سلام
                  برای شما از ته دل آرزو میکنم تا آیفونتان پیدا شود.اگر هم نشد دزد باید در روز قیامت جواب پس بدهد پس نگران نباشید.

نظر

دوستان ممنون از راهنمایتون
                    ایشااله همه اونایی که مثل من مال باخته شدن به فرج دلشون برسن

نظر

من خودم تازه ايفون گرفتم منتظر ٥ بودم كه نيومد اما تو دبي گوشي خواهرم گم شد زير صندلي تاكسي افتاده بود با چند تا تماس گوشي رو برامون اوردن ما تازه دير اقدام كرده بوديم من فكر نكنم تو ايران هيچ جوره با اين نرم افزار find بشه كار كرد اينجا راحت سيمكارت رو عوض كنن سيمكارتي رو بندازن كه اينترنت نداشته باشه مگه ميشه پيداش كنن اين نرم افزار با اينترنت سرو كار داره درست ميگم؟
                      خليج همشه فارس (:

نظر

نوشته اصلی توسط mahyarhx نمایش پست ها
                        من خودم تازه ايفون گرفتم منتظر ٥ بودم كه نيومد اما تو دبي گوشي خواهرم گم شد زير صندلي تاكسي افتاده بود با چند تا تماس گوشي رو برامون اوردن ما تازه دير اقدام كرده بوديم من فكر نكنم تو ايران هيچ جوره با اين نرم افزار find بشه كار كرد اينجا راحت سيمكارت رو عوض كنن سيمكارتي رو بندازن كه اينترنت نداشته باشه مگه ميشه پيداش كنن اين نرم افزار با اينترنت سرو كار داره درست ميگم؟
                        خليج همشه فارس (:
                        داشم اینجا هیچی درست نیس
                        اگه این گوشی الان کالیفرنیا بود یا اصلا دزدیده نمشد یا تا الان 100 باره پیدا شده بود
                        متاسفم واسه اینکه بزرگترین تلکنولوژی اینجا شده وسیله بازی انگیری بیرد

نظر

ایفون گم شده

یکی از دوستای من ایفون خودش رو گم کرده بود انقد دوندنش و از کارش موند که میتونست جای این دویدن پول گوشی رو در بیاره اخر سرم پیدا نشد چیزی که گفتن این بود احتمالا گوشیتونو اوراق کردن

نظر

دوست عزيزم
                            اگر واقعآ خيلي مسر هستي كه پيداش كني چند وقت تحمل كن و بعد از حدود دو و يا سه ماه برو و مجدد درخواست شكايت بده و اگر بتوني يكي از اپراتور هاي ايرانسل رو هم وعده شيريني بهش بدي تا يه مدت بصورت ويژه برات چك كنه حتمآ پيدا ميشه چون بيشتر گوشيهاي سرقتي از ايرانسل استفاده ميكنن به همين لحاظ ميگم كه ايرانسل چك بكنه و در آخر به قول اون دوستمون كه گفته بود واگزار كن به خداي متعال انشاالله پيدا ميشه

نظر

صبر کنید ..
                            X