اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

error 3194

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نمیدونم پشتیبانی سایت اپل رو خوندید یا نه ولی خب ترجمه خلاصه بخش رفع ارور 3194 اینه:
    خطا 3194 در دو حالت پیش میاد:
    1- وقتی که ورژن قدیمی رو بخواین ریستور کنید. الان چون 5.1.1 آخرین هست پس این منتفی میشه.
    2- تنطیمات یا برنامه هایی روی سیستم مانع از آپدیت میشن.

راه حل ها:
    - حتما آخرین ورژن آیتونز رو استفاده کنید.
    - زمان و تاریخ سیستم و منطقه زمانی درست تنظیم شده باشه.
    - یوزر ویندوز ادمین باشه.
    - ویندوز آپدیت باشه.
    - مودم یا روتر آپدیت باشه.
    - از هیچ پراکسی برا یاتصال استفاده نکنید (غیر از قضیه چیزپی ان).
    برای اطمینان از اتصال صحیح با سرور اپل از منوی help آیتونز Run Diagnostics رو اجرا کنید و حتما دقت کنید Network connectivity tests تیک خورده باشه.

موارد قرمز یا زرد رنگ نشونه مشکل هست.

- آنتی ویروس و فایروال حتی مال خود ویندوز حتما غیر فعال باشه. حتی حذف موقتی هم خیالتون رو راحت میکنه.

- برای اطلاح فایل هاست راحت ترین کار اینه که fixit رو اجرا و ریستارت کنید. از لینک زیر دانلود کنید:
    How can I reset the Hosts file back to the default?
    اگر احیانا باز این برنامه نتونست هاست رو به پیشفرض ببره یه بک آپ از فایل هاست بگیرید و محتویات فایل رو با نوت پد باز کرده و همه خط ها رو پاک کرده سیو کنید. اگه امکان ویرایش ویندوز نمیده ببریدش به دسکتاپ و از اونجا انجام بدید. در نهایت بعد از ریستور فایل اصلی رو برگردونید. مسیر فایل اینه:
    C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC
    ریستارت این ویندوز لعنتی فراموش نشه!

- به Internet Options از کنترل پنل برید و برگه Advance رو بیارید. حداقل یکی از Use SSL 3.0 یا Use TLS 1.0 تیک خورده باشه. تا 2 مورد میشه انتخاب کرد.

همچنین از همین برگه Check for server certificate revocation رو پیدا کنید و حتما غیر فعال باشه.
    همینطور از برگه connections دقت کنید Never dial a connection انتخاب شده باشه. از LAN Settings نگاه کنید که Automatically detect settings فعال باشه.

بعد از اعمال تنظیمات اینترنت سیستم رو حتما ریستارت کنید.

- به command prompt یا همون داس ویندوز برید و تایپ کنید ipconfig /flushdns و اینتر بزنید. کش dns رو پاک میکنه.

- پورت 80 و 443 حتما باید برای اتصال به سرور اپل آزاد باشه. پورت 80 البته برای ارتباط با اینترنت http به طور کلی هست. برنامه دیگه ای (مثه فایروال ها) نباید اونو اشغال کنه. پورت 443 هم مربوط به https میشه. برنامه DU Meter پورت ها رو نمایش میده. برا دانلود و طرز کارش برید به لینک زیر:
    http://www.i-phone.ir/forums/post595215-1.html

در نهایت بعد از همه اینا روی یک سیستم مطمئن دیگه امتحان کنید و اگه باز با خطا مواجه شدید احتمالا دستگاه شما نیاز به سرویس داره.
    موفق باشید.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

دوسته من منظورت از سرویس چیه؟

نظر

نمیدونم پشتیبانی سایت اپل رو خوندید یا نه ولی خب ترجمه خلاصه بخش رفع ارور 3194 اینه:
        من فقط نقل قول کردم. دیگه میگه ممکنه خود دیوایس مشکل داشته باشه. خدا نکنه برا شما اینطور باشه.
        همه روشها رو امتحان کردید؟

نظر

حسین جان ممنون از توضیحاتت...من اون مورد Check for server certificate revocation سیستمم فعال بود که غیرفعالش کردم
          بقیه مراحل رو هم انجام دادم و ری استارت هم کردم
          در آیتونز هم Network connectivity tests تیک خورد...
          ولی موقع ریستور بازم 3194 میده
          البته به DFU ایندفعه نبردم و معمولی ریستور کردم
          دیگه واقعا مغزم هنگ کرده!
          جالب اینه که بیرون میتونن گوشی منو ریستور کنن ولی خودم و دوستام هیچکدوم نتونستیم
          دوستم گوشی خودش رو جلوی چشمم اول ریستور کرد و بدون ارور همه چی درست بود ولی رو گوشی من ارور میده
          فقط هم با کاستوم میشه ریستورش کرد(البته خودم)بیرون فریمور اصلی ریستور میکنن روش!!!

نظر

ببینید دوستان رفع این ارور کار هر کسی نیست !
            اگه این اتفاق براتون بیفته مخصوصا روی یه آیفون 4 که کاستوم فریمور روش ریختن بدونید که خودتون نمیتونید درستش کنید ! و کسی هم درست کردنشو یادتون نمیده ! مگر اینکه خیلی دوستتون داشته باشه که تخصصی رو که 6 ساعت تمام برای یاد گرفتنش وقت گذاشته رو ظرف مدت 6 دقیقه تقدیمتون کنه !

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
              حسین جان ممنون از توضیحاتت...من اون مورد Check for server certificate revocation سیستمم فعال بود که غیرفعالش کردم
              بقیه مراحل رو هم انجام دادم و ری استارت هم کردم
              در آیتونز هم Network connectivity tests تیک خورد...
              ولی موقع ریستور بازم 3194 میده
              البته به DFU ایندفعه نبردم و معمولی ریستور کردم
              دیگه واقعا مغزم هنگ کرده!
              جالب اینه که بیرون میتونن گوشی منو ریستور کنن ولی خودم و دوستام هیچکدوم نتونستیم
              دوستم گوشی خودش رو جلوی چشمم اول ریستور کرد و بدون ارور همه چی درست بود ولی رو گوشی من ارور میده
              فقط هم با کاستوم میشه ریستورش کرد(البته خودم)بیرون فریمور اصلی ریستور میکنن روش!!!
              توی تست آیتونز secure link to iTunes سبز شد؟ یا قرمز و زرد بود؟
              رو حالت dfu و حتما هم ریکاوری تست کنید. خیلی مورد عجیبی شده!!

نظر

secure link قرمزه...
                اینارو هم تو log مینویسه:
                Windows Firewall is off.

Connection attempt to Apple web site was successful.
                Connection attempt to browsing iTunes Store was successful.
                Connection attempt to purchasing from iTunes Store was successful.
                Connection attempt to iPhone activation server was successful.
                Connection attempt to firmware update server was unsuccessful.
                The network connection timed out.
                Connection attempt to Gracenote server was successful.

الان گوشی روشن بزنم ریستور اصلا قبل از اینکه بخواد ریستور کنه،بعد از اکسترکت کردن 3194 میده
                با ریکاوری و DFU هم تست کردم ولی بازم 3194 در آخرای ریستور داد...دیگه واقعا دیوونه شدم
                ولی با کاستوم راحت ریستور میشه!!
                ویرایش توسط pyan : https://i-phone.ir/forums/member/2576-pyan در ساعت 14-06-2012, 01:23 PM

نظر

دوستان منم این مشکل رو دارم ، رفتم رو 6بیتا بدون ش ش ، الان که میخوام ریستور کنم به 5.1.1 ارور 3194 میده ، همه اون کارهایی که توو این تاپیک گفته شده رو مو به مو انجام دادم ولی بازم ارور میده ، این 6بتا لعنتی هم اکتیو نمیشه ، ریستور به 5.1.1 هم که نمیشه کلاً قاط زدم ....

جالبه گوشی رو میزارم تو dfu و شیفت + ریستور رو میزنم فایل 6بتار رو انتخاب میکنم ارور نمیده ولی همون کار رو میکنم و فایل 5.1.1 رو انتخاب میکنم ارور 3194 میده !!!

الان گوشیم تو حالت غیرفعال 6 بتا هست !

کسی میدونه چطوری مشکلم و حل کنم ؟؟؟

این عکس آیفونم که اکتیو نمیشه :

اینم ار تست کانکشن آی تونز که آخری هر کاری میکنم با چیز پی ان و ساده همش قرمزه !!

ویرایش توسط حامد پروینی : https://i-phone.ir/forums/member/27730-حامد-پروینی در ساعت 18-06-2012, 07:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                    secure link قرمزه...
                    اینارو هم تو log مینویسه:
                    Windows Firewall is off.

Connection attempt to Apple web site was successful.
                    Connection attempt to browsing iTunes Store was successful.
                    Connection attempt to purchasing from iTunes Store was successful.
                    Connection attempt to iPhone activation server was successful.
                    Connection attempt to firmware update server was unsuccessful.
                    The network connection timed out.
                    Connection attempt to Gracenote server was successful.

الان گوشی روشن بزنم ریستور اصلا قبل از اینکه بخواد ریستور کنه،بعد از اکسترکت کردن 3194 میده
                    با ریکاوری و DFU هم تست کردم ولی بازم 3194 در آخرای ریستور داد...دیگه واقعا دیوونه شدم
                    ولی با کاستوم راحت ریستور میشه!!
                    با برنامه DU Meter پورت ها رو چک کردی؟ مشکل همین secure link هست.
                    یکی از سرویس های ویندوز یادمه با متوقف کردنش مشکلات ایچنینی رو حل میکردم. اما هرچی سرویس ها رو نگاه کردم مطمئن نشدم کدوم بوده. سایت اپل رو میگردم اگه پیدا کردم خبر میدم.
                    این لینک اطلاعات خوبی داره: http://support.apple.com/kb/TS3125
                    ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 19-06-2012, 10:59 AM

نظر

صبر کنید ..
                    X