اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم دریافت notification در نرم افزار فیس - بوک در ورژن 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من روی یه گوشی دیگه هم امتحان میکنم امشب ببینم چی میشه ...نتیجه رو همینجا اعلام میکنم

نظر

دوست عزیز
      شما تنظیمات خود فیس-بوک رو چک کردین
      (منویsettingبرنامهface""book)

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
        دوست عزیز
        شما تنظیمات خود فیس-بوک رو چک کردین
        (منویsettingبرنامهface""book)
        کدام منو رو میفرمایید ، برنامه گوشی در قسمت اکانت ستینگ منظورتون هست ؟
        چیکارش کنم تنظیمات رو ؟

یکم بیشتر توضح بدین ممنونم

نظر

بنده هم مشکل شما رو داشتم البته گوشی بنده لاک میباشد.
          با استفاده از گیوی سیم انلاک کردم
          و با برنامه sam که از طریق سورس مخصوص خودش بود گوشی رو به صورت قانونی اکتیو کردم و مشکل نوتیفیکیشن حل شد اگه راهنمایی بیشتر خواستی بنده در خدمت هستم

نظر

عرض سلام

دوستان من تا دیروز مشکل هشدار هام حل شده بود و دائما هشدار های فیس بوکم برام میومد روی گوشی ، اما از دیروز بعداز ظهر قطع شده و نمیاد . دوستان هم مشکل من رو دارند ؟ مال شما هم قطع شده ؟

نظر

من و یکی از دوستانم همچنان پیغامها برامون نمیاد . دوستان انجمن هم همین مشکل براشون همچانان هستش ؟ ظاهرا مشکل از خود برنامه فیس بوک هستش ...

نظر

من الان تقریبا 5 روزه فیس بوکم مجددا قطع شده و هشدار های برنامه دیگه نمیاد برام ، یعنی نمایش داده نمیشه ، دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارند ؟

مال یکی از دوستانم هم چک کردم دیدم مال اونم قطعه و نمیاد ...
                ویرایش توسط hm13862007 : https://i-phone.ir/forums/member/52690-hm13862007 در ساعت 31-01-2012, 03:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hm13862007 نمایش پست ها
                  من الان تقریبا 5 روزه فیس بوکم مجددا قطع شده و هشدار های برنامه دیگه نمیاد برام ، یعنی نمایش داده نمیشه ، دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارند ؟

مال یکی از دوستانم هم چک کردم دیدم مال اونم قطعه و نمیاد ...
                  کم و بیش هست ایم مشکل
                  ناگفته نماند که چون ما هم دائما از vp استفاده نمیکنیم گاها تو لوود اطلاعات از اکانت هم مشکل به وجود میاد
                  که به عینه من خودم امتحان کردم

نظر

درسته ، البته مال من درست شده بود و خودش اتوماتیک پیام ها و هشدار هام رو نشون میداد بدون برنامه تغییر ip اما الان جدیدا چند روزه که کامل قطع شده و نمیاد خیلی ناراحتم ...

نظر

دوستان این مشکل ظاهرا از چند روز پیش برای دوستان من حل شده ، شما هم دریافت میکنید ... ؟ چون مال من همچنان قطعه ...

نظر

بچه ها فیس بوک گوشی من دیگه وقتی حتی در داخل برنامه وارد شدم و دکمه هوم رو میزنم و خارج میشم ، پیغام هاش نمیاد برام روی صفحه ، حتما باید داخل برنامه باشم تا مشاهده کنم ... خستم شدم

نظر

صبر کنید ..
                        X