اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اگر از اپ استور دانلود کنم نرم افزارای قبلیم پاک نمی شه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگر از اپ استور دانلود کنم نرم افزارای قبلیم پاک نمی شه؟

سلام دوستان. من وقتی گوشیم رو گرفتم، خود فروشنده برام یه سری نرم افزار روش نصب کرد. حالا می خوام از اپ استور، چند تا نرم افزار رایگان دانلود کنم. اما می ترسم نرم افزارهای قبلی گوشیم پاک شه. کسی در این مورد اطلاع داره؟ لطف می کنید اگر هرچه زودتر جوابم رو بدید. ممنونم

خير دوست عزيز؛ برنامه هاتون پاك نمي شه، اگه با گوشي دانلود كني...
    اگه هم خواستي برنامه يا نرم افزار ديگه بريزي با ايتونز،گزينه transfer رو بزن ،بقيه اش حله..
    يك backup هم بگير تا خيالت راحت تر باشه از پاك شدن برنامه هاي قبليت،

موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط shinshink نمایش پست ها
      سلام دوستان. من وقتی گوشیم رو گرفتم، خود فروشنده برام یه سری نرم افزار روش نصب کرد. حالا می خوام از اپ استور، چند تا نرم افزار رایگان دانلود کنم. اما می ترسم نرم افزارهای قبلی گوشیم پاک شه. کسی در این مورد اطلاع داره؟ لطف می کنید اگر هرچه زودتر جوابم رو بدید. ممنونم
      اگه با ایتیونز دانلود کنید بله نرم افزار های رایگانی که براتون ریخته حذف میشن.میتونید به این تاپیک مراجعه کنید:
      Sync کردن iPhone با iTunes بدون حذف برنامه ها
      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

اگه apple idتو عوض کنی مطمعن باش که پاک میشه.منظورم ایه که الان برو app storرو باز کن ببین که apple idخودته یا واسه فروشنده؟اگه واسه اون باشه چون passwordنداری نمیتونی و اگه بخوای با apple id خودت نصب کنی دستگاه ریست میشه و برنامه هایی که از app storنصب شده بود میپره

نظر

نوشته اصلی توسط leyla نمایش پست ها
          خير دوست عزيز؛ برنامه هاتون پاك نمي شه، اگه با گوشي دانلود كني...
          اگه هم خواستي برنامه يا نرم افزار ديگه بريزي با ايتونز،گزينه transfer رو بزن ،بقيه اش حله..
          يك backup هم بگير تا خيالت راحت تر باشه از پاك شدن برنامه هاي قبليت،

موفق باشيد
          خیلی ممنون از پاسختون. با ایتونز که وقتی یه نرم افزار رو قبلاً دانلود کرده بودم، وقتی می رم توی قسمت اپ که بخوام نرم افزار رو به گوشیم بفرستم، می گه اگر این نرم افزار رو بفرستی، تمام نرم افزارهای دیگه ت با این جایگزین می شن! من کاملاً گیج شدم
          میشه راهنمایی م بفرمایین؟

نظر

نوشته اصلی توسط arash1 نمایش پست ها
            اگه apple idتو عوض کنی مطمعن باش که پاک میشه.منظورم ایه که الان برو app storرو باز کن ببین که apple idخودته یا واسه فروشنده؟اگه واسه اون باشه چون passwordنداری نمیتونی و اگه بخوای با apple id خودت نصب کنی دستگاه ریست میشه و برنامه هایی که از app storنصب شده بود میپره
            اصولا" موبایلی ها نرم افزار ها رو از app store خود گوشی نمیریزن. با ایتیونز میریزن. پس اگه با اپ استور دانلود کنه نمیپرن.
            اما رفیق به هر حال یه روزی این برنامه ها رفتنیه! چون بلاخره یه بار نیاز پیدا میکنی که برنامه از ایتیونز نصب کنی.
            توی اون تاپیک توضیحات کاملشو دادم

.

نظر

نوشته اصلی توسط shinshink نمایش پست ها
              خیلی ممنون از پاسختون. با ایتونز که وقتی یه نرم افزار رو قبلاً دانلود کرده بودم، وقتی می رم توی قسمت اپ که بخوام نرم افزار رو به گوشیم بفرستم، می گه اگر این نرم افزار رو بفرستی، تمام نرم افزارهای دیگه ت با این جایگزین می شن! من کاملاً گیج شدم
              میشه راهنمایی م بفرمایین؟
              ببین شما میتونی طبق اون تاپیکی که بهت دادم از تمام نرم افزارات بکاپ بگیری. ولی نرم افزار های رایگانت ناچارا" پاک میشن

.

نظر

خودم آیدی ساخته بودم اما آیدی و پسورد فروشنده رو که ندارم
                پس بهترین کار اینه که برم به این آدرسی که دوستمون گفتن، ببینم می تونم با مطالعۀ اون چیزی بفهمم. امیدوارم که بشه. ممنون از این که وقت گذاشتین دوستان.

نظر

اگر از ائ استور نه ولی اگر با آیتونز ئاک میشه

نظر

سلام.
                    تنها راهی که میتونی انجام بدی اینه که pc رو ببری در مغازه دار و بگی من که پول برنامه ها رو دادم مبخوام روی pc خودم هم بتونم سینس کنم.
                    بهشون بگو که اپل ایدی که باهاش برات رو گوشی برنامه ریختن رو روی pc تون اتورایز کنن تا اگه خودتونم خواستید با اکانت جدیدتون برنامه نصب کنید به مشکل بر نخورید.
                    در حال حاضر شما نمیتونید با ایتونزی که ایدی فروشنده اتورایز نشده برنامه جدید اضافه کنید.
                    موفق باشی

نظر

به نکاتی که دوستان اشاره کردن یه نکته رو اضافه کنم اونم اینه که اگه pc تون آتورایز نشه حتی برنامه های پولیتونو نمیتونید آپدیت کنید.

نظر

صبر کنید ..
                      X