اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برتری های iphone4 نسبت به samsung galaxy s2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برتری های iphone4 نسبت به samsung galaxy s2

سلام دوستان
    خیلی دو به شک هستم توی این دوتا. قدرت بالای سخت افزار سامسونگ و اینترفیس ios.
    نظر شما چیه؟
    samsung یا iphone?
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

اخه دوست عزيز تو انجمن ايفون انتظار چه جوابيو داري؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
      اخه دوست عزيز تو انجمن ايفون انتظار چه جوابيو داري؟؟؟
      من نگفتم مقایسه کنید! گفتم مزیتاشو بگین!
      مزیت رو که نمیشه با جانب داری گفت دیگه رفیق

.

نظر

باز يه جا ديگه ميپرسيدي شايد جز ايفون جواب ميگرفتي

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
          باز يه جا ديگه ميپرسيدي شايد جز ايفون جواب ميگرفتي
          من خودم آیفون دارم. ازش هم راضی هستم! فقط میخوام برتریاشو بدونم! همین!

.

نظر

دوستان تا كي تعصب الكي ؟ من خودم ٣ ساله گوشيم اپله ولي هيچوقت تعصبي نداشتم روش، اپلم واسه اين انتخاب كردم كه واقعا احساس ميكنم لذت بيشتري ميبرم از كار باختش تا اندرويد، احساس ميكنم اپل خيلي پشتيبانيه بهتري داره از خريداراش تا گوشياي اندرويدي هم چنين كيفيت ساخت بالاي محصولاتش ولي اندرويد شايد يكي دو تا گوشي مثل گلكسي و نكسوس داره با اين حد كيفيت در كل ميگم از نظر سخت افزاري به نظرم برابرن ولي نرم افزاري و سيستم عامل هم اپل قوي تر هم لذت بيشتري داره كار باهاش حالا اگر يه روز ادم حس كرد كار با اپل ديگه لذت بخش نيست ميره سمت ويندوز فون اندرويد يا غيره ديگه گوشي واقعا تعصب داشتن روش منطقي نيست

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
              دوستان تا كي تعصب الكي ؟ من خودم ٣ ساله گوشيم اپله ولي هيچوقت تعصبي نداشتم روش، اپلم واسه اين انتخاب كردم كه واقعا احساس ميكنم لذت بيشتري ميبرم از كار باختش تا اندرويد، احساس ميكنم اپل خيلي پشتيبانيه بهتري داره از خريداراش تا گوشياي اندرويدي هم چنين كيفيت ساخت بالاي محصولاتش ولي اندرويد شايد يكي دو تا گوشي مثل گلكسي و نكسوس داره با اين حد كيفيت در كل ميگم از نظر سخت افزاري به نظرم برابرن ولي نرم افزاري و سيستم عامل هم اپل قوي تر هم لذت بيشتري داره كار باهاش حالا اگر يه روز ادم حس كرد كار با اپل ديگه لذت بخش نيست ميره سمت ويندوز فون اندرويد يا غيره ديگه گوشي واقعا تعصب داشتن روش منطقي نيست
              دقیقا" صحبت منم سر همینه. ما اینجا جمع نشدیم که تعصب الکی داشته باشیم. این روستمون میگن اومدی توی انجمن آیفون تاپیک زدی چه انتظاری داری؟
              برم توی انجمن سامسونگ بزنم؟
              تعصبی روی این گوشی نیست. این گوشی مال 1نسل قبل تر از گلکسی هست ولی با گذشت یک سال از تولیدش هنوز یکی از رقبای بزرگ گلکسی هاست. کیفیت صفحه و تاچ و سیستم عامل این گوشی رو هیچوقت نمیتونید روی گلکسی تجربه کنید.
              اما از طرفی گلکسی پردازنده ی دو هسته ای با رم 1 گیگ داره که مثل یک رایانه ی همراه واستون کار انجام میده. اما مساله اینجاست. آندروید چندتا نرم افزار با پشتیبانی و آدرس دهی 1 گیگ رم و 2 هسه سی پی یو رو داره؟ کل برنامه های آندرویدو جمع کنی به اندازه ی یکی از سورس های سیدیا ی اپل نمیشه.
              اما بازم من میگم اگه الانم بخوام گوشی بخرم اپل رو انتخاب میکنم.
              ایفون 4s از لحاظ بدنه تغییرات زیادی نسبت به 4 نداشته. این کلیپ رو ببینید بد نیست:
              تست ضربه 4s با galaxy s2
              iPhone 4S vs. Samsung Galaxy S II Drop Test - YouTube.FLV

.

نظر

سلام . ببخشيد در اين تاپيك ميپرسم ... از نظر فيلمبردارى كدام بهتره ؟ همچنين صفحه نمايش ؟ تعداد نرم افزار هاى گلكسى ٢ قابل قبول هست ؟
                چون منم واقعا گير كردم

بيشتر از مقايسه صفحه نمايش و دوربين بگين كسايي كه هر دو گوشى رو تجربه كردن

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                  سلام . ببخشيد در اين تاپيك ميپرسم ... از نظر فيلمبردارى كدام بهتره ؟ همچنين صفحه نمايش ؟ تعداد نرم افزار هاى گلكسى ٢ قابل قبول هست ؟
                  چون منم واقعا گير كردم

اون به اصطلاح تو دستی که آیفون داره رو گلکسی نداره. صفحه نمایشش بزرگتره اما خوب وضوحش پایینتر.
                  اما با این اوصاف من دوربینشو قبول دارم!
                  ولی توی نرم افزار ios بی رغیبه! شک نکن رفیق
                  ویرایش توسط HaMiD.TcI : https://i-phone.ir/forums/member/80588-hamid-tci در ساعت 13-12-2011, 02:17 AM

.

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                    چون منم واقعا گير كردم

خوب دوربين گلكسي 1080p فيلمبرداري ميكنه و٤ 720p
                    صفحه نمايش گلكسي پررنگتره اما رزولوشنش ضعيفتره كه اگه جفتشو كناره هم بگيري متوجه ميشي
                    نرم افزاراش در حد خوبي هست اما مثل ايفون نيست كه به راحتي پيدا بشه

نظر

در ضمن گلكسي وقتي باهاش بازي سنگين بكنين كنار دوربين داغ ميشه جوري كه صفحه نمايشش داغ ميشه و وقتي داري بازي ميكني ازار دهنده هست

نظر

والا من هيچ تعصبي ندارم اما هم با سامسونگ هم اچ تي سي كار كردم:
                        دوستان يك گوشي وقتي روش سخت افزار قوي ميزارن بايد از اون سخت افزار به طور مطلوب كار بكشن كه اين بسته به سيستم عامل داره ة برنامه ها اندرويد انچنان قدرت ساپورت اين جور سخت افزار ها رو نداره مثل اينه موتور مرسدس رو بزاري رو ژيان كه نميشه از هم ميپاشه در كل بگم فعلا اگه گوشي ميخاي بخري باور كن اگه دوربين برات مهم نيست ٣جي اس از گالكسي بهتره ولي در كل ٤ خيلي خوبه من همه جور گوشي داشتم اما الان ١ ساله با ٤ كار ميكنم هيچ گوشي بالا دستش نيست البته من با گوشي اهل عكاسي نيستم و در اين باره ٤ اس حرف نداره.

نظر

سلام دوست عزیزوچنتا چیزه بهتر بدونید.
                          1.اندروبد از cpu دو هسته ی در ورژن های پاین ساپورت نمیکنه (مثله ویندوز 7 32bit)
                          2.s2 به شدت پشتش داغ میشه میتونید روش نیمرو بپزید.
                          3.بعد از چندین ما از کیفیت lcd s2 کم میشه.
                          4.بدنش پلاستیکیه.
                          5.برای استفده از hdmi باید از کابل اداپتور استفاده کنید.
                          موفق باشید

نظر

با این سخت افزار بعید میدونم باتریش بیشتر از 2 روز دووم بیاره

.

نظر

نوشته اصلی توسط hamid.tci نمایش پست ها
                              با این سخت افزار بعید میدونم باتریش بیشتر از 2 روز دووم بیاره
                              نه خداييش باتريش بد نيست

نظر

صبر کنید ..
                              X