اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض قاب آیفون مشکی به سفید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض قاب آیفون مشکی به سفید

سلام به همه دوستان. آیا راهی هست که کل قاب آیفون ۴ یعنی هم جلو و هم پشت و هم دکمه هوم رو عوض کرد و سفیدش کرد؟ البته مثل فابریک بشه نه این قاب چینی ها که کلی مشکل ایجاد میکنه. آیا پیشنهاد میشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

اره عزیز هست من یه بار اورجینال دیدم فکر کنم 150 تومن بود..میخوایی چیکار بابا پولت اضافست بعدم میدی باز میکنن یه چیز دیگشم خراب می کنن برات.

نظر

دوستان اون شیشه روش قیمتش چنده؟
      من برادرم از سوعد ۴اس خریده،رو صفحش خش افتاده،تعویضش چقدر خرج داره؟

نظر

دوست عزیز با وجود مشکلاتی که ایفون ۴ مشکی با قاب سفید براش پیش میاد اصلا توصیه نمیشه این کار رو بکنید اپل برای قاب سفید ایفون ۴ کلا یک سخت افزار جدید طراحی کرد شما با تعویض قابتون به سفید کیفیت عکستون میاد پایین سنسور های تنظیم نورتون قاطی میکنن و...
        ولی در کل قاب سفید اورجینال بدردتون نمیخوره چون لنز ایفون ۴ سفید با ایفون مشکی فرق داره و فکر کنم جای سنسور ها هم حتما عوض شده و اصلا ایفون ۴ سفید بالای بلنگوی مکالمش یک نوار دیگه هست که اصلا رو ایفون ۴ چنین چیزی نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
          دوستان اون شیشه روش قیمتش چنده؟
          من برادرم از سوعد ۴اس خریده،رو صفحش خش افتاده،تعویضش چقدر خرج داره؟
          منظورتون تاچه؟؟!؟!؟!؟!

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            دوست عزیز با وجود مشکلاتی که ایفون ۴ مشکی با قاب سفید براش پیش میاد اصلا توصیه نمیشه این کار رو بکنید اپل برای قاب سفید ایفون ۴ کلا یک سخت افزار جدید طراحی کرد شما با تعویض قابتون به سفید کیفیت عکستون میاد پایین سنسور های تنظیم نورتون قاطی میکنن و...
            ولی در کل قاب سفید اورجینال بدردتون نمیخوره چون لنز ایفون ۴ سفید با ایفون مشکی فرق داره و فکر کنم جای سنسور ها هم حتما عوض شده و اصلا ایفون ۴ سفید بالای بلنگوی مکالمش یک نوار دیگه هست که اصلا رو ایفون ۴ چنین چیزی نیست.
            دوست گلم شما دیگه چرا تمامی حرفهایی که میزنین صحیح ولی اون نوار بالای بلند گو همون سنسور خاموش کردن تاچ در موقع تماس با صورت هست که تو آیفون مشکی هم هست تو نور آفتاب مشخص اگه دقت کنید

نظر

از نظر سخت افزار اصلا باهم فرقي ندارن هيچ مشكلي هم پيش نمياد تنها مشكل اينه كه بايد كامل باز بشه كه اين كار زياد خوب نيست اگه علاقه زياد دارن و پول عوض كنن مشكلي نيست
              قسمت سنسور و قطر لنز هيچ فرقي باهم ندارن و سنسور هم چون ايفون سياهه معلوم نيست ولي در كل ايفون سياه زيباتره
              هم ارم اپل زيباتر نمايان ميشه هم اون سنسور هم مخفي ميشه و ازش خسته نميشيد.
              اين بود نظر من

نظر

البته کاملا موافقم که اگه باز بشه دیگه مثل اولش نخواهد شد ولی نمیدونم چند روز پیش دست یکی از آشنا ها دیدم خیلی خوشم اومد. با این حساب فکر کنم اگه اینو بفروشم یه سفید بگیرم به صرفه تر باشه

نظر

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
                  دوست گلم شما دیگه چرا تمامی حرفهایی که میزنین صحیح ولی اون نوار بالای بلند گو همون سنسور خاموش کردن تاچ در موقع تماس با صورت هست که تو آیفون مشکی هم هست تو نور آفتاب مشخص اگه دقت کنید
                  مرسی من نمیدونستم سنسور ایفون مشکی هم همون بالاست چون تا ایفون های قبل بالای بالا سمت چپ بود نه بالا اسپیکر :d
                  درکل ایفون ۴ سفید از نظر لنز با ایفون ۴ مشکی فرق داره و خود دوربینشم دیافراگ بزرگتری داره و اگه سخت افزاری فرق نکردن علت تفاوت ضخامت ایفون ۴ سفید با ایفون ۴ مشکی چی هست ؟
                  دوست عزیزمون که دوستدارید این تغییر رو بدین خوب توجه کنید که اصلا کار جالبی نخواد شد ظاهرشو میشه عوض کرد ولی هزارتا مشکل براش پیش میاد ولی خوب اول هم چین ایفون ۴ مشکی رو میگرفت یک قاب سفید با کیفیت عالی روش مینداخت و به عنوان سفید میفروخت ولی خوب مشکل با دوربین حتما پیدا میکنید

نظر

مرسی من نمیدونستم سنسور ایفون مشکی هم همون بالاست چون تا ایفون های قبل بالای بالا سمت چپ بود نه بالا اسپیکر :d
                    درکل ایفون ۴ سفید از نظر لنز با ایفون ۴ مشکی فرق داره و خود دوربینشم دیافراگ بزرگتری داره و اگه سخت افزاری فرق نکردن علت تفاوت ضخامت ایفون ۴ سفید با ایفون ۴ مشکی چی هست ؟
                    دوست عزیزمون که دوستدارید این تغییر رو بدین خوب توجه کنید که اصلا کار جالبی نخواد شد ظاهرشو میشه عوض کرد ولی هزارتا مشکل براش پیش میاد ولی خوب اول هم چین ایفون ۴ مشکی رو میگرفت یک قاب سفید با کیفیت عالی روش مینداخت و به عنوان سفید میفروخت ولی خوب مشکل با دوربین حتما پیدا میکنید
                    علت تفاوت ضخامت رفلکس نور روی صفحه بود چون نور رو سطح سفید جذب نمی شد با رفلکس دید lcd رو کم میکرد واسه همین اپل با طرح یک نوع پلاستیک دور قاب که باعث ضخیم تر شدن شد خاصیت جذب نور رو افزایش داد عزیز.

نظر

من واقعا از شما اساتید تشکر میکنم و خیلی خوشحالم که اینقدر دوستان خوب اینجا دارن که باعث میشن اطلاعات آدم بالا بره. من به شخصه حتی نمیدونستم که ضخامت آیفون سفید از مشکی بهتره! پس نتیجه گیری که میشه کرد اینه که همین مشکی بهتره؟ حتی از سفید اریجینال؟

نظر

تفاوت ضخامت در حد کمتر از میلی متره عزیز ولی کلی گفتم در جریان باشی بچسپ به مشکی که رنگه عشقه

نظر

اتفاقا من عاشق رنگ سفیدشم به دلیل اینکه اثر انگشت مثل مشکی روش نمیمونه و وقتی میگیری دستت نماش خیلی بیشتره ... و اینکه ترکیبه رنگ سفید و نقره ای (فلز دورش ) بسیار زیبا میشه .

در آخر اون چیزی که حال میکنی بگیر منتظر نظر دیگران نباش چون این مسله سلیقه ای هست عزیز .

راستی اگه دقت کنی اکثرا مشکی دارن و سفید خیلی تک تره

نظر

من هم مشکی دارم هم سفید.بنظر من مشکلی بهتر از سفیده.سفید میگیری دستت انگار ماکت دستت گرفتی. مشکی شیک ترم هست

نظر

دوست عزيز اگه منظور شما نوار سنسور هستش به استحضار ميرسونم كه اون نوار مشكي چه روي سفيد چه تو مشكي فرقي نداره موجود ولي در مشكي توي نور مستقيم خورشيد ديده ميشه
                              تعوض قاب هم فقط مشكل در سنسور هاي رنگ بوجود مياره البته اگر پيش يه آدم كننده بري مي تونه اين كار رو بصورت صحيح انجام بده

نظر

صبر کنید ..
                              X