اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک و آنلاک 6.1.6 برای 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون از شما ولی آنتن گوشی من نیومده

نظر

ye soal daram version 6.0 ro download konam ya 6.1.6?

نظر

نوشته اصلی توسط kian.karimi نمایش پست ها
        ye soal daram version 6.0 ro download konam ya 6.1.6?
        هر دوتا را باید داشته باشید
        6.0.0 برای اکتیو و جیلبریک
        6.1.6 هم که باید بهش ریستور کنید

نظر

man in ravesho anjam dadam vali antenam nayomadesh chi kar konam

نظر

salam man in karo anjam dadam va iphonam ok shod jail shod va alan kheili khob kar mikone faghat moshkelam ineke zamani ke sim karto mizaram searching mimone va anten nemiad chi kar konam?

نظر

نوشته اصلی توسط kian.karimi نمایش پست ها
              salam man in karo anjam dadam va iphonam ok shod jail shod va alan kheili khob kar mikone faghat moshkelam ineke zamani ke sim karto mizaram searching mimone va anten nemiad chi kar konam?
              لطفا فارسی تایپ کنید
              از cydia توییک ultrasn0w نصب کردید؟
              از setting/general/about نگاه کنید ببینید modem firmware چند هستید

نظر

modern firmware 06.15.00 هست

نظر

من یه مشکلی دارم
                  موقع زدن تیک install ipad baseband یه اخطار میده که میگه ممکنه بریک شه چیکا کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Amin.Sh.21 نمایش پست ها
                    من یه مشکلی دارم
                    موقع زدن تیک install ipad baseband یه اخطار میده که میگه ممکنه بریک شه چیکا کنم
                    از ورژن درست رداسنو و فریموری که دادید مطمئن شوید. همچنین یک اسکرین شات از محیط اخطار قرار دهید + کلیه کارایی که کردید.

نظر

دوستان سلام . من تازه واردم . گوشیم 3gs هست با ورژن ios 3.0.3 میخواستم بدونم اگه ios 6.1.6 را نصب کنم . گوشیم دچار مشکل نمیشه ؟ بهترین ورژن ios برای 3gs کدام ورژن هست ؟ مچکرم عزیزان

نظر

سلام بر دوستان و اساتید گرامی
                        یه 3gs آوردن بوت رام جدید که ios 4.1 روش بود با Ulrtasn0w آنلاک شده بود بیس باند 6.15
                        اول به ios 6.1.6 ریستور کردم
                        بعد با redsn0w_win_0.9.15b3 فریمور 6.0.0 رو براش جیل زدم ,و بعد just boot و سیدیا
                        سیدیا رو آپدیت به 1.1.12 و p0sixspwn رو نصبیدم Ulrtasn0w 1.2.8 هم نصبه ولی نمیدونم چرا آنتن نداره در صورتی که یه 3g دارم با Ulrtasn0w 1.2.8 و بیس باند 6.15 که به همین روش آنلاکه و اوکی کاملا آنتن داره
                        ممنون میشم راهنماییم کنید
                        آیا با اینکه بیس باند 6.15 است و Ulrtasn0w 1.2.8 این بیس باندو آنلاک میکنه بازم باید تیک ipad base band رو بزارم یا نه

نظر

آقا من توی cydia فایل p0sixspwn پیدا نمیکنم راهنمای سریع لطفا

نظر

دوست عزیز در قسمت سرچ همون علامت ذره بین میتونین پیداش کنید فقط دقت کنید که دومین حرف 0 (صفر) است نه o (او انگلیسی)

نظر

سلام من مشكلم اينه كه وقتي از gps استفاده ميكنم اول آنتن ميپره بعد هم گوشي مدام ريست ميشه. چكاركنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط aydinrh نمایش پست ها
                                سلام من مشكلم اينه كه وقتي از gps استفاده ميكنم اول آنتن ميپره بعد هم گوشي مدام ريست ميشه. چكاركنم؟
                                ریستور کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X