اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد گوشی iphone 3GS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد گوشی iphone 3GS

با سلام من تازه یه گوشی 3gs خریداری کردم ولی بیشتر صفحات فروم رو خوندم خوب متوجه نشدم یکم گیج شدم. از کجا بفهمم گوشی لاک یا آنلاکه؟برای جیبرک باید چی کار کنم؟

(version : 4.3.3 (8j2

modem firmware : 05.16.02

سلام
    با این ورژن و مودم فریمور آیفون شما به احتمال زیاد لاک هست برای اینکه مطمئن بشد به iPhoneFrom - Where is iPhone from? یه سر بزنید یا اینکه cydia رو بازکنید و تو قسمت package اگه توییک ultrasn0w رو داشتید و از قبل نصب بود دستگاه شما لاک و اگه نصب نبود آنلاک
    نکته ای که شما باید توجه کنید اینه که آیفون لاک رو با فرمور اصلی نباید رسیتور کنید اگه نیاز به ریستور داشتید باید فرمور کاستوم بسازید یا با redsn0w یا با sn0wbrreze و با اون فرمور ریستور کنید در غیر این صورت آنتن تون میپره و مجبور به نصب بیس بند آیپد و دردسرهای اون میشید . موفق باشید
    ویرایش توسط fma : https://i-phone.ir/forums/member/2886-fma در ساعت 04-09-2013, 12:12 PM

نظر

من در این سایت امتحان کردم
      ولی گوشی من مشکیه زده سفید سیم کارت هم زده maybe lock ؟!

ولی در سایتی دوستان imei گوشیمو گرفتن گفتن گوشیت آنلاکه که میتونی به 6.1.3 ریستور کنید

باز راه حل دیگه ای هست که من بفهمم که آنلاک هست یا نه؟

نظر

بیا من برات چک کردم انلاکه به احتمال 99 درصد

نظر

نوشته اصلی توسط a111 نمایش پست ها
          بیا من برات چک کردم انلاکه به احتمال 99 درصد
          مرسی پس مشکلی نداره که ریستور کنم به 6.1.3 ؟ کدوم ورژن ios واسه 3gs بهتره؟ این ios که در موردش خوندم مثل اینکه باعث افزایش مصرف باطری میشه؟ آیا میشه باطری 3gs رو عوض کرد؟
          ویرایش توسط mazimazi : https://i-phone.ir/forums/member/137168-mazimazi در ساعت 05-09-2013, 12:32 AM

نظر

به اخرین ورژنی که میتونی ابدیت کن فکنم613 باشه همون مصرف باطریش مناسبه

نظر

با سلام من فایل 6.3.1 دانلود کردم و دستگاه رو به dfu بردم ولی موقع ریستور فایل رو انتخاب کردم نصب یکمی رفت ولی اررور داد

the iphone cannot restored at this time because the iphone software update server could not be contacted or is temporarily unavilable please try again later.
              گزینه ی more information هم زدم کد اررورش 1608 بود
              iOS: Resolving update and restore alert messages
              چی کار باید بکنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mazimazi نمایش پست ها
                با سلام من فایل 6.3.1 دانلود کردم و دستگاه رو به dfu بردم ولی موقع ریستور فایل رو انتخاب کردم نصب یکمی رفت ولی اررور داد

the iphone cannot restored at this time because the iphone software update server could not be contacted or is temporarily unavilable please try again later.
                گزینه ی more information هم زدم کد اررورش 1608 بود
                iOS: Resolving update and restore alert messages
                چی کار باید بکنم؟
                فایروالتون رو خاموش کنید و از چیز پی ان استفاده کنید.
                اگه جواب نداد یه مدت دیگه تست کنید.
                ولی فکر نمیکنم کد 1608 مربوط به این ارور بشه!
                .:amgr:.

نظر

فایروالو خاموش کردم الان یه نیم ساعتیه دارم تست میکنم
                  با پ ر و ک س ی و بدون پرو.
                  فایل رو انتخاب میکنم بعد یه خطی میاد پر میشه مینویسه اکسترکت به آخرش میرسه این اررور رو میده! ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mazimazi نمایش پست ها
                    فایروالو خاموش کردم الان یه نیم ساعتیه دارم تست میکنم
                    با پ ر و ک س ی و بدون پرو.
                    فایل رو انتخاب میکنم بعد یه خطی میاد پر میشه مینویسه اکسترکت به آخرش میرسه این اررور رو میده! ؟
                    در هر صورت مشکل مربوط به عدم دسترسی به سرورهای آپدیت اپل میشه.
                    رو یه سیستم دیگه تست کنید.
                    .:amgr:.

نظر

مشکلم حل شد و کامل نصب شد . مشکل از ویندوزم بود

نظر

با سلام.
                        با اومدن من به 6.1.3 یه مشکلی واسم پیش اومد مصرف باطری من خیلی زیاد شد .راهی نداره کمش کنم؟ راهی نداره 3g رو تو این ios غیر فعال کنم؟

نظر

setting--general--cellular--Enable 3g--cellular
                          هم cellularهم 3g رو خاموش کنید روشنایی صفحه رو هم تنظیم کنید

نظر

صبر کنید ..
                          X