اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل شارژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل شارژ

سلام به همه ی دوستان
    من یک iphone 3gs دارم که بالا نمیاد یعنی شارژ نمیگیره و با 3 تا شارژر امتحان کردم اما هیچکدوم کار نکرد باید چکار کنم لطفا راهمایی کنید

مشکل شارژ

نوشته اصلی توسط aghaalireza نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من یک iphone 3gs دارم که بالا نمیاد یعنی شارژ نمیگیره و با 3 تا شارژر امتحان کردم اما هیچکدوم کار نکرد باید چکار کنم لطفا راهمایی کنید
    احتمالا مشکل سخت افزاری از ورودی شارژر هست. می تونید به دفتر سایت نشون بدید

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      احتمالا مشکل سخت افزاری از ورودی شارژر هست. می تونید به دفتر سایت نشون بدید
      دفتر سایت کجا هستند

اخه ایرادات دیگه داره دکمه home خرابه میخوام تعمیرش کنن بفروشمش یک ایفون 4s black 64 یا 32 اگه میشه قیمت 4s با این مشخصاتو بهم بگید و بعد بگید این 3gs رو اگه همه ی مشکلاتشو بر طرف کنم با شارژر ارجینال و هندزفری ارجینال چند میخرن قاب اصلیشم خیلی تمیزه بدون یه خش

نظر

[QUOTE=aghaalireza;809604]دفتر سایت کجا هستند

اخه ایرادات دیگه داره دکمه home خرابه میخوام تعمیرش کنن بفروشمش یک ایفون 4s black 64 یا 32 اگه میشه قیمت 4s با این مشخصاتو بهم بگید و بعد بگید این 3gs رو اگه همه ی مشکلاتشو بر طرف کنم با شارژر ارجینال و هندزفری ارجینال چند میخرن قاب اصلیشم خیلی تمیزه بدون یه خش البته باید ببینید مشکلاته دیگه نداشته باشه

نظر

دوست عزیز برای دفتر سایت به این لینک اگر در تهران هستی مراجعه کن!!!
          http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
          اگر در شهرستان هستی به این لینک!!!! :
          http://www.i-phone.ir/forums/thread6486.html
          دوست عزیز به نظر خودم کسی زیر بارش نمی ره که بخره!!!!
          البته در بخش بازارچه سایت می تونی با رعایت قوانین فروش بفروشیش!!!!

نظر

داداش مي گم تميزه تميزه اگه ايراداتي كه گفتم برطرف شه ميشه اينه نو و ممنون از گفتن ادرس دفتر سايت

نظر

صبر کنید ..
            X