اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از 3.1.3 به 4.2.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از 3.1.3 به 4.2.1

سلام دوستان
    فریمور گوشیم 3.1.3 هستش و راضی هستم اما میخوام برم به 4.2.1 میخواستم بدونم این فریمور واسه 3g مشکل ساز نیست؟ از نظر سرعت و برنامه هایی چون آفلاین مپ و بلوتوث سازگار با این ورژن هست؟؟؟؟؟
    نوشته اصلی توسط javad-323 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فریمور گوشیم 3.1.3 هستش و راضی هستم اما میخوام برم به 4.2.1 میخواستم بدونم این فریمور واسه 3g مشکل ساز نیست؟ از نظر سرعت و برنامه هایی چون آفلاین مپ و بلوتوث سازگار با این ورژن هست؟؟؟؟؟
    دوست خوبم اگر راضی هستید که بهتره ارتقاء ندید چون بلوتوث نخواهید داشت مثل ورژن 3 . واگر گوشیتون لاک هم باشه حتما" برای آنلاک کردن باید بیس باند را هم آپدیت کنید که مشکلاتی بهمراه داره.
    ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 31-05-2011, 09:20 PM

نظر

دوست عزیز من اگر جای شما بودم این کارو نمی کردم من روی گوشی قبلیم 3G ورژن4 رو که ریختم زیاد راضی نبودم اگر shsh دارید بکنید ولی اگر ندارید من پیشنهاد می کنم نکینید

نظر

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
        دوست خوبم اگر راضی هستید که بهتره ارتقاء ندید چون بلوتوث نخواهید داشت مثل ورژن 3 . واگر گوشیتون لاک هم باشه حتما" برای آنلاک کردن باید بیس باند را هم آپدیت کنید که مشکلاتی بهمراه داره.

بلوتوث ؟ celeste هست که !
        ولی همونطوری که همه دوستان اشاره کردن شما اگه راضی هستید بهتره این کار رو نکنید .
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

اگر راضی* هستین upgrade نکنین، چون سرعت به شدت پائین میاد و چیزی که نصیبتون می*شه یه تصویر background و یه سری تغییرات تو منو*ها هستش، به نظر من نکنید ولی* اگرم خواستید upgrade بکنید اگر bootloader قدیمی* باشه میتونید بعدِ اینکه baseband گوشی رو به baseband مربوط به iPad ارتقا دادین با برنامهٔ fuzzyband دوباره baseband رو downgrade کنید که مشکلاتی مثل مصرف بالای باتری براتون پیش نیاد.

نظر

من به خاطر افکتهایی که به ورژن 4 اضافه شده می خواستم آپگرید کنم،در ضمن گوشیم هم آنلاک فکتوری هستش!
            پس با این وجود باید بیخیال شم نه...
            اگه برم به فریمور 4 میتونم دانگرید کنم؟؟؟

نظر

اگه shsh فرم وری که بعد آز آپدیت میخواید دانگرید کنید رو دارید ، میتونید برگردونید اگه نه که نمیشه .
              نگران فردایت نباش ...

نظر

خب چطور میشه shsh رو گرفت؟؟؟
                تاپیک آموزشی در این باره هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط javad-323 نمایش پست ها
                  خب چطور میشه shsh رو گرفت؟؟؟
                  تاپیک آموزشی در این باره هست؟
                  توسط برنامه tinyUmbrella

نظر

البته همواره شما ميتونيد از آخرين فرم ور ارائه شده shsh بگيريد . طبيعا الان فقط از ٤.٣.٣ ميتونيد shsh بگيريد
                    نگران فردایت نباش ...

نظر

سلام

دوستام من از 3.1.3 به 4.2.1 رفتم و با رداسنو جیل کردم اما حالا همش سایدیا ارور میده که unbale to load میده چکار کنم هیچ برنامه ای هم نصب نمیشه فقط این پیغامو میده

نظر

نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
                        سلام

دوستام من از 3.1.3 به 4.2.1 رفتم و با رداسنو جیل کردم اما حالا همش سایدیا ارور میده که unbale to load میده چکار کنم هیچ برنامه ای هم نصب نمیشه فقط این پیغامو میده
                        این مشکل معمولا به سرور سیدیا مربوط میشه و بعد از مدتی خودش حل میشه .اگه نشد میتونید دوباره با رد اسنو فقط سیدیا رو نصب کنید
                        نگران فردایت نباش ...

نظر

صبر کنید ..
                        X