اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بعدازاپدیت:sm8:

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل بعدازاپدیت:sm8:

سلام گوشی اپل3g روباایتون بصورت انلاین اپدیت کردم الان روی گوشی علامت ایتون اومده وقتی وصلش میکنم به سیستم تابازبشه این پیعام رومیده چی کارکنم؟

گوشيت لاك هست عزيز دل!

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
      گوشيت لاك هست عزيز دل!
      میدونم دوست عزیزالان بایدچطوری حلش کنم؟
      اخه اپل4 هم اینجوری دیدم زدم به ایتون بازشده این فرق میکنه لطفاراهنمایی کنید؟

نظر

دوست عزیز وقتی این پیغام داده بشه منظور ساپورت نکردن سیم کارت و در نتیجه لاک بودن گوشی است
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

خوب الان چی کارکنم هیچ راهی نداره درست بشه؟

نظر

فریمور شما الان چنده؟

نظر

وقتی آنلاین آپدیت کردی یعنی آخرین فریمور رو داری.اگه 3g باشه باید با بیس باند آیپد آنلاکش کنی.

نظر

فکرکنم چون گوشی انلاین اپدیت شده اخرین باشه

نظر

میشه توضیح بدیدچطوری انلاکش کنم؟

نظر

هیچکی نبودکارمنوراه بندازه؟

نظر

از ستینگ abut ورژن رو بگو
                      فکر کنم ۴.۲.۱ باشه با بردن بیس بند به ۶.۱۵ انلاک میشه شما میتونی با redsn0w هم جیلبریک کنید و هم بیس بند رو به ۶.۱۵ ببرید و از سیدیا ultrasn0w رو نصب کنید انلاک میشه و تورو خدا با گوشی های لاک دیگه این کار رو نکنید لطفا باید با کاستوم فریمور ریستور کنید تا بیس بند تغییر نکنه تا بشه بعدا انلاکش کرد چون ۶.۱۵ خیلی دردسر داره ۱ مصرف باتری وحشتناک ۲ پایین اومدن سرعت و ۳ از کار افتادن gps راه حل ها بستن 3g و data از ستینگ و استفاده از xgps برای gps  

نظر

شما طبق اموزش زیر بیسباندتون رو ۶.۱۵ ببرید و با unltrasnow انلاک کنید
                        redsn0w 0.9.6beta5 جهت آنلاک بیس باند 06.15.00 - انجمن تخصصی آیفون

نظر

دوست وقتی نمیتونم واردگوشی بشم چطوری برم تو قسمت abut ؟؟
                          اصلاقفل گوشی بازنمیشه که بتونم کاری کنم یعنی بازمیشه ولی میره روی تماس اضطراری توروخدایکی به من بگه چی کارکنم؟

نظر

سلام، من هم دقسقا همین مشکل برام پیش اومده... چجوری میتونم گوشی رو از حالت اضطراری بیارم بیرون تا جیل برک و آنلاکش کنم؟ ممنون می شم بهم جواب بدین.

نظر

خوب باید اکتیو کنید دیگه . یعنی به آیتونز وصل کنید و به اینترنت کانکت بشید ( ف..ی.ل.ت..ر..ش....ک..ن هم داشته باشید ) اگه گوشیتون آنلاک باشه که خودش اکتیو میکنه اگه نه که باید سیم اکتیو و یا سیم کارت اپراطور خودشو بندازید تا اکتیو بشه
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                              X