اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت گوشیم رو فریمور 3.1.3 وحشتناک پایینه!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرعت گوشیم رو فریمور 3.1.3 وحشتناک پایینه!

سلام دوستان
    من یه 3جی 8g دارم با اینکه روش خیلی برنامه ام ندارم ولی سرعت گوشیم وحشتناک پایینه! فریمورش 3.1.3 هست و اصلا نمیدونم باهاش چیکار کنم! لطفا هرکی میدونه کمک کنه و راه حل بعدیش رو توضیح بده چون آخرین بار که جیل و آنلاک کردمش اصلا یادم نمیاد چجوری بود
    مرسی

دوست گلم سعی کن از یه فریمور دیگه 3.1.3 استفاده کنی و بعد با sprit جیلبرک کن.
    اموزشها هم یه سرچ بزنی تو سایت پیدا میشه.

نظر

درود

من هم 3g دارم و از سرعتش کاملن رضایت داشتم و هیچ مشکلی هم تو هیچ ضمینه ای وجود نداشت تا اینکه چند ماه پیش به 4.2.1 رفتم ولی سرعت گوشی خیلی افت کرد و... دوباره به 3.1.3 دان کردم ولی سرعت همونی شد که روی 4.2.1 بود و به حالت قبل برنگشت...
      مجددن چند بار دیگه تست کردم ولی بهتر نشد حتی یه بار به 3.1.2 هم رفتم جیل هم کردم و بعد به 3.1.3 رفتم ولی متاسفانه درست نشد که نشد...البته الان مشکل فقط روی افت شدید سرعته...
      در ضمن من با spirit جیل میکنم
      حالا به نظر شما اساتید عزیز چه راه چاره ای هست که بشه به سرعت اولیه برگشت یعنی همونطوری که اول روی 3.1.3 بوده...

با سپاس

نظر

من هم 3جی رو از 4.1 به 4.2.1 اپ کردم سرعتش خیلی پایینه مثلا قسمت مسیج رو بیش از 5 ثانیه طول می کشه تا لود شه قسمت phone , settings و در حالت کلی خیلی از قسمت های گوشی با تا خیر زمانی اجرا میشه

از همه مهمتر مصرف باتری هم زیاده

نظر

اصولاً گوشي هاي لاك علاوه بر مشكلات انتن دهي وقتي سيديا اپديت شود برنامه هاي همراه ان نصب مي شوند كه در مصرف باطري تاثير گذار شده و در مورد كندي هم بهترين ورژن / روان بودن همان ٤.١ هست براي ٣g 

نظر

ولی آرش جان گوشی من آنلاکه
            در ضمن مشکلات الان من روی 3.1.3 دقیقن شبیه مشکلات فرزین عزیزه...کندی در عملکرد برنامه های اصلی

حالا به نظر شما منم برم رو 4.1 ممکنه وضعیت بهتر از الان بشه...البته مطمئنم بدتر از الان نمیشه

نظر

صبر کنید ..
            X