اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل respring در cydia

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل respring در cydia

سلام
    بعد آپدیت سایدیا نصب برنامه هایی که ریسپرینگ لازم داره وقتی واسه ریسپرینگ کلیک میکنم شروع بکار میکنه و اصلا از این حالت در نمیاد مجبورم ریست کنم تا گوشی بالا بیاد
    این مشکل من تنهاست!یا بقیه هم این مشکلو دارن!!!!!

کسی این مشکل رو نداره؟

نظر

احتمالا ۴۰۲۰۱ هستید چون منم از وقتی به ۴۰۲۰۱ اومدم خیلی اوقات وقتی تو سایدیا رسپینگ رو میزنم گوشی بعد یک مدت که رو رسپینگ میمونه ریست میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk.....Slr772s.....

نظر

manam 2g daram(3.1.3) hamin moshkel baraye manam pish miad

ویرایش مدیریت : لطفا یه قوانین انجمن احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید
        ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 11-10-2011, 07:37 PM

نظر

مشکلی هم که بنده جدیدا با این سایدیا پیدا کردم و گریبانمو گرفته و ول نمیکنه اینه که جدیدا همش پیغام Database Error میده و همه سورسها و برنامه ها از بین میرن و فقط با ریستارت مجدد گوشی درست میشه؟
          و مشکل دوم)
          اینکه جدیدا هر برنامه ای که نصب میکنم مثلا iProtect 2 ورژن 2 رو نصب کردم و سایدیا رو که باز میکنم پیغام میده که برای این برنامه آپگرید اومده وقتی هم بازش میکنم همین ورژن 2 هستش و ورژن بالاتر نرفته و این حالت برای خیلی از برنامه ها و حتی تمهایی که از سایدیا نصب میکنم برام پیش میاد
          لطفا راهنمایی کنین
          مرسی

نظر

کلا سیایدیا بعد از ابدیت به ورژن 1.1 خیلی بهم ریخته منم با 3 تا دیوایس به این مشکل که از ریسپرینگ در نمیاد برخوردم 2 تاشونو ریستور کردم (نه برای اون مشکل) و یکیش هم خودش درست شد نمیدونم چیکار کردم ولی درست شد.

نظر

respring

نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
              کسی این مشکل رو نداره؟
              با سلام من هم این مشکل و دارم

نظر

صبر کنید ..
              X