اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا ios 4 برای 3g مناسب است ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا ios 4 برای 3g مناسب است ؟

خب خیلی از بچه ها نمیدونن به ios 4 آپدیت کنن یا نه
    بزارید کاملا براتون توضیح بدم
    من 3g lock دارم
    الان ios 4.1 روش نصبه ، گوشیمو جلبریک و آنلاک کردم به راحتی
    قابلیت multitasking رو قطع نکردم ولی wallpaper رو قطع کردم
    ولی از تم استفاده می کنم که فکر کنم زیاد فرقی با wallpaper ندارد چون عکس تو منو می زاره و بسیار قشنگه
    سرعت کمتر نشده ، بیشترم شده
    دوستان سوالی داشتن بگن تا جوابشان را بدهم
    در ضمن من با مشکل 1015 هم روبه رو شدم ، کسی کمک خواست بگه

بزارید کاملش کنم
    ---------------------------------------------
    1- به ios 4.1 اصلی ریستور کردم ، در میان راه با ارور 1015 برخورد کردم ، با tinyumbre 4.21.11 از حالت ریکاوری خارجش کردم ، بعد به راحتی با redsn0w_win_0.9.6b1 جیلبریکش کردم ، به راحتی با pc suite iphone و فایل Ultrasn0w For 4.1 & 4.2 آنلاکش کردم و appsync را هم روش ریختم الانم با برنامه ها مشکل ندارم
    --------------------------------------------
    2- من جز فقیرام ، اینجا وایرلسم نداریم ، به راحتی با نرم افزار cyder که آموزشش تو سایت هست ، میتونید فایل های cydia رو نصب کنید

خب دیگه مشکلی هم ندارید
    -------------------------------------------
    3- این نکته هم بگم ، شاید ربطی به اینجا نداشته باشه
    3g گوشی قدرتمندیه ، درسته به پای 3gs و 4 نمیرسه ، ولی کم هم نیست
    الان برای مثال بازی 80 مگی رزیدنت که گرافیک خوبی داره روش براحتی اجرا میشه ، انشاالله بازیهایی با حجم بالاتر هم روش امتجان می کنم خبر می دم
    با اجازه

نظر

بله دوست عزیز ولی در نهایت اگر مولتی تسکینگ هم غیر فعال می کردید بهتر نتیجه میداد
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من که 3g داشتم و روش ۴ رو ریختم بهتر از ۳ بود ولی باز هم کند بود و اذیت می کرد!!

نظر

اگه ممکنه بگید برای 3g فریمور 4.0.1 بهتره یا 4.1 البته با ذکر دلیل؟

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            بله دوست عزیز ولی در نهایت اگر مولتی تسکینگ هم غیر فعال می کردید بهتر نتیجه میداد
            گفتم دوست عزیز سرعت گوشیم کمتر نشده بهترم شده ، حواسم بود wallpaper هم فعال می کردم ، میگم الان که تم استفاده می کنم فرقی نداره

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
            من که 3g داشتم و روش ۴ رو ریختم بهتر از ۳ بود ولی باز هم کند بود و اذیت می کرد!!
            من 4.1 ریختم سرعت فوق العاده خوبه ، مشکلیم ندارم ، شما هم امتحان کن

نوشته اصلی توسط sonia نمایش پست ها
            اگه ممکنه بگید برای 3g فریمور 4.0.1 بهتره یا 4.1 البته با ذکر دلیل؟
            دوست عزیز ، من از خیلی ها که 4 رستور کرده بودن پرسیدم ، از سرعتش می نالیدن ، وایسادم تا 4.1 بیاد ، حالا که رستور کردم فوق العاده راضیم ، سرعت گوشیم ماهه ، خیلی خیلی خوبه حتی از 3.0.1 هم بیشتره

نظر

من که رو 3 جی 4 نصب کردم که اون موقع سرعت رو هم خیلی میاورد پایین ولی کلا جالب تره

نظر

من 4.0 نصب كردم واقعا فاجعه تمام عيار بود سرعت افتضاح از هر ١٠ تا برنامه ٧.٨ تاش اجرا نميشد برگشتم 3.1.3 حالا اين 4.0.1 رو همه ميگن خوبه بايد تست كنم ببينم چي ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                  من که رو 3 جی 4 نصب کردم که اون موقع سرعت رو هم خیلی میاورد پایین ولی کلا جالب تره
                  میگم 4.1 امتحان کن ، مطمئنا بهتر میشه

نوشته اصلی توسط hetfild3 نمایش پست ها
                  من 4.0 نصب كردم واقعا فاجعه تمام عيار بود سرعت افتضاح از هر ١٠ تا برنامه ٧.٨ تاش اجرا نميشد برگشتم 3.1.3 حالا اين 4.0.1 رو همه ميگن خوبه بايد تست كنم ببينم چي ميشه
                  sent from my iphone using tapatalk
                  حتما امتحان کن

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                    میگم 4.1 امتحان کن ، مطمئنا بهتر میشه

نوشته اصلی توسط hetfild3 نمایش پست ها
                    sent from my iphone using tapatalk
                    حتما امتحان کن ، من با برنامه ها مشکلی ندارم ، ار اونایی هم هستم که گوشیمو پر می کنم ، هر روز یه دوتا برنامه دانلود کردن رو شاخشه

نظر

دوستان لطفا فایل دانلود فریمور 4.1 رو با redsn0w مربوطه و فایل آنلاک رو بذارید.

نظر

خیلی از برنامه ها و بازی ها هستند که فقط رو ۴ نصب میشن و رو ۳ کار نمکنن برای همین منم توصیه میکنم همه به ۴.۲.۱ آپدیت کنن که آخرین آپدیت هم هست و بالاترش دیگه نمیاد

نممونش هم Advanced persian english dic هست که فقط رو ۴.۲.۱ به بعد کار میده

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          تو سایت خودمون پیدا نکردم ، نمیدونم چرا ، این لینک سایت موبایلستان
                          تمام فریمور های اصلی

دانلود فریمور های اصلی ایفون - Page 4 - سايت تخصصي موبايل
                          ویرایش توسط shm744 : https://i-phone.ir/forums/member/39986-shm744 در ساعت 13-03-2011, 10:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                            من خودم از این ورژن استفاده کردم جوابم داد ، شما هم امتحان کن
                            redsn0w_win_0.9.6b1.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download
                            ویرایش توسط shm744 : https://i-phone.ir/forums/member/39986-shm744 در ساعت 13-03-2011, 10:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
                              خیلی از برنامه ها و بازی ها هستند که فقط رو ۴ نصب میشن و رو ۳ کار نمکنن برای همین منم توصیه میکنم همه به ۴.۲.۱ آپدیت کنن که آخرین آپدیت هم هست و بالاترش دیگه نمیاد

نممونش هم Advanced persian english dic هست که فقط رو ۴.۲.۱ به بعد کار میده
                              این حرف منطقیه ، واقعا خیلی از برنامه ها رو 3 جواب نمیده و روی 4 جواب میده مخحصوصا خیلی از بازیها
                              4.3 هم که فقط برای 4 و 3gs اومده فکر نکم برای 3g بیاد

نظر

صبر کنید ..
                              X