اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با نشدن سیدیا بعد از ریستور کاستوم در آیفون 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با نشدن سیدیا بعد از ریستور کاستوم در آیفون 3g

سلام

گوشی آیفون 3G - لاک - بیس باند 06.15.00 با فريمور كاستوم 3.1.3 (7E18) ریستور کردم ...
    اولش گوشی روی Emergency Call بود که با آموزش های در سایت از قبیل iREB-r4 و sn0wbreeze-V1.5.2 گوشی رو active کردم (بالا اومده)
    الان طبق آموزش برای ادامه کار باید برم تو سیدیا و از طریق ultrasn0w آنلاکش کنم (Wi-Fi هم OK هست) اما این سیدیا که باز میشه خودش شروع می کنه به دانلود پک های جدید و RELOADING ...
    به این RELOADING DATA که می رسه دیگه تکون نمی خوره ...، یکی دو دقیقه همین طور می مونه و بعدش به طور خود به خود از سیدیا خارج میشه ... (اعصاب نگذاشته )

__________________________________________________ _________
    راستی یک سوال هم دارم : من ممکن هست یکی دو روزه دیگه یک سیم کارت اتصالات برام برسه. از اون جا که این سیم کارت باید valid باشه، می تونم باهاش گوشی رو آنلاک کنم؟ اگر میشه چطور؟ یک بار سیم کارت رو بندازم تو گوشی آنلاک میشه؟ بعدش دیگه هر سیم کارتی (همراه اول) بندازم می تونم باهاش کار کنم؟
    ویرایش توسط ronaldo07 : https://i-phone.ir/forums/member/130348-ronaldo07 در ساعت 22-07-2013, 07:11 PM

ببخشید اسپم میدم . اما این طوماری که شما نوشتین ادم حوصلش نمیشه بخونه. مختصر و مفید بگین چی شده تا اگه کاری از دستمون بر بیاد در خدمتتون باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      ببخشید اسپم میدم . اما این طوماری که شما نوشتین ادم حوصلش نمیشه بخونه. مختصر و مفید بگین چی شده تا اگه کاری از دستمون بر بیاد در خدمتتون باشیم
      تا جایی که ممکنه خلاصه کردمش دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
        سلام

گوشی آیفون 3G - لاک - بیس باند 06.15.00 با فريمور كاستوم 3.1.3 (7E18) ریستور کردم ...
        اولش گوشی روی Emergency Call بود که با آموزش های در سایت از قبیل iREB-r4 و sn0wbreeze-V1.5.2 گوشی رو active کردم (بالا اومده)
        الان طبق آموزش برای ادامه کار باید برم تو سیدیا و از طریق ultrasn0w آنلاکش کنم (Wi-Fi هم OK هست) اما این سیدیا که باز میشه خودش شروع می کنه به دانلود پک های جدید و RELOADING ...
        به این RELOADING DATA که می رسه دیگه تکون نمی خوره ...، یکی دو دقیقه همین طور می مونه و بعدش به طور خود به خود از سیدیا خارج میشه ... (اعصاب نگذاشته )

__________________________________________________ _________
        راستی یک سوال هم دارم : من ممکن هست یکی دو روزه دیگه یک سیم کارت اتصالات برام برسه. از اون جا که این سیم کارت باید valid باشه، می تونم باهاش گوشی رو آنلاک کنم؟ اگر میشه چطور؟ یک بار سیم کارت رو بندازم تو گوشی آنلاک میشه؟ بعدش دیگه هر سیم کارتی (همراه اول) بندازم می تونم باهاش کار کنم؟

نمیدونم چرا وقتی سیدیا کرش میکنه من فکر میکنم مجدد باید ریستور شه شاید چون وقتی از دیقه اول بخواد اینجورس ادیت کنه دیگه خدا بخیر کنه واسه بعدش .

بهتون پیشنهاد میکنم مجدد با اورجیناله 3.1.3 ریستور کنید . بعد از اتمامه ریستور با رد اسنو جیلبریک کنید ( با این کار گوشی اکتیو میشه و کیتونید وارده منو هاش بشید)

حالا دو تا کار میتونید بکنید :

1: هر چند گوشی بیس باندش 6.15 هست ؛ اما شما یه بار دیگه مراحله جیلبریک رو با رد اسنئ برید ولی این بار تیکه اینستال سیدیا رو بردارید و تیکه اینستال آیپد بیس باند رو بزنید و بزارید تا مراحل تا انتها انجام شه .

2: بیس باند رو دانگرید کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread69258.html

هر دویه این مراحل ممکنه یه کم طول بکشن . پس باید صبور باشید .

بعد از اتمامه هر کدوم از این مراحل سیدیا رو باز کنید و اولترا اسنو رو نصب کنید و یکی دو بار گوشی رو ریبوت کنید تا آنتن بیاد.

واسه قسمته سوالتون باید بگم خیر. سیم کارته اوپراتور فقط گوشی رو اکتیو میکنه و نه آنلاک . وشما واسه انلاک حتما باید یا نرم افزاری آنلاک کنید ( اولترا اسنو) یا با imei که هزینه داره .

نظر

آقا امیر من گوشی رو بردم رو ریکاوری مد
          بعد همون طور که فرمودید 3.1.3 اورجینال رو ریساور کردم (بعد گوشی با حالت emergency call یا اکتیو نشده اومد بالا)
          بعد با رد اسنو جیلبریک کردم (بعد تز تمام شدن مراحل فقط لوگوی اپل روی صفحه مونده)

الان من کجای کار رو اشتباه کردم که گوشی اکتیو نشده و اصلا به هیچ جا دسترسی ندارم ؟

نظر

خسته نباشی رفیق. پسته منو خوندین؟!؟
            خطه دوم گفتم که بعده اتمامه ریستور با رداسنو جیلبریک کنید تا اکتیو شه. بعد از جیلبریک از دو راهه پیشنهادی یکی رو انتخاب کنید و تا به انتها ...

نظر

خسته نباشی رفیق. پسته منو خوندین؟!؟
              خطه دوم گفتم که بعده اتمامه ریستور با رداسنو جیلبریک کنید تا اکتیو شه. بعد از جیلبریک از دو راهه پیشنهادی یکی رو انتخاب کنید و تا به انتها ...
              شما خط دوم گفتین که :
              "بهتون پیشنهاد میکنم مجدد با اورجیناله 3.1.3 ریستور کنید . بعد از اتمامه ریستور با رد اسنو جیلبریک کنید ( با این کار گوشی اکتیو میشه و کیتونید وارده منو هاش بشید) "

من بعد رستور با 3.1.3 اورجینال
              با رد اسنو redsn0w_win_0.9.6b4 جیلبریک کردم که بعد از تمام شدن مراحل فقط یک لوگوی اپل روی صفحه گوشی اومده

والا شرمنده اگر جایی ور متوجه نشوم ، اولین بارم هست که خودم دارم این کارها رو می کنم ... اصلا به کل گیج شدم ...
              الان چیکار باید بکنم ؟

نظر

یه دور با هوم و پاور گوشی رو ریبوت کنید ببینید بالا نمیاد. یا گوشی رو به dfu ببرید و با رد اسنو جاست بوت کنید ببینید بالا میاد؟!

نظر

یک چیزی رو یادم رفته بود بگم
                  من با رداسنو که می خواستم جیلبریک کنم وقتی browse رو می زدم و iPhone1,2_3.1.3_7E18_Restore اورجینال رو انتخاب می کردم نرم افزار می نوشت : unable to recognize specified IPSW. و اجازه پیشروی رو نمی داد ولی با iPhone1,2_4.2.1_8C148_Restore
                  مشکلی نداشت ... و من با همین iPhone1,2_4.2.1_8C148_Restore عمل جیلبریک رو انجام دادم که آخرش هم به این مشکل لوگوی اپل برخورد کردم؛ این کاری که کردم اشتباه بود؟ باید طور دیگه ای عمل می کردم؟

نظر

ببخشید. ایراد از من بوده که یادم رفت بگم. واسه جیلبریکه ۳.۱.۳ باید فایل ۳.۱.۲ رو بهش معرفی کنید

با این تفاسیر ممکنه مجبور شید مجدد به ۳.۱.۳ ریستور کنید و ...

نظر

ببخشید. ایراد از من بوده که یادم رفت بگم. واسه جیلبریکه ۳.۱.۳ باید فایل ۳.۱.۲ رو بهش معرفی کنید

با این تفاسیر ممکنه مجبور شید مجدد به ۳.۱.۳ ریستور کنید و ...
                      خواهش می کنم امیر جان ، اختیار دارید ....
                      پس من امشب (زمان دانلود شبانه رایگان) فریمور 3.1.2 رو دانلود می کنم ... فردا دوباره اگر مشکلی بود اینجا می گم

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
                        خواهش می کنم امیر جان ، اختیار دارید ....
                        پس من امشب (زمان دانلود شبانه رایگان) فریمور 3.1.2 رو دانلود می کنم ... فردا دوباره اگر مشکلی بود اینجا می گم

ممنون
                        اوکی .حتما با هم حلش میکنیم.

نظر

من 3.1.3 رو نصب کردم و با رداسنو - 3.1.2 جیلبریکش کردم ...
                          مشکلی نیست
                          سیدیا رو هم آپدیت کردم
                          سورس اولترااسنو رو هم در قسمت سورس ها اد کردم ....
                          فقط الان که می خوام خود اولترا اسنو رو برای آنلاک شدن آیفون نصب کنم ، این ارور رو میده:
                          "NOTE- The requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed."

ایم تاپیک رو هم خوندم و راه حلش رو انجام دادم اما نشد ... :
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread67696.html

الان باید چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                          X