اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره ی جیلبریک و انلاک ایفون 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره ی جیلبریک و انلاک ایفون 3g

سلام
    دوستان می خواستم بدونم الان وضعیت دقیق انلاک و جیلبریک 3g چیه؟من هر چی بیشتر می گردم بیشتر گیج میشم!!
    الان به دستگاه دسترسی ندارم ولی می دونم که به اشتباه توسط ایتونز به اخرین ورژن اپدیت شده.حالا چند تا سوال دارم تا بتونم اموزش درست رو پیدا کنم.
    اول این که الان با توجه به اپدیت بودنش ورژن بیس باندش چنده؟(حتما به 4.2.1 اپدیت شده دیگه؟)
    کلا بیس باندی از ایفون 3g هست که انلاک نشده باشه؟
    جیلبریک هم که حتما هست درسته؟
    وقتی داشتم می گشتم یه روش دیدم که بیس باند رو به بیس باند ایپد تغییر می دادند و بعد اپدیت می کردند که باعث از کار افتادن gps میشد.بعد یه روش دیدم که بیس باند رو دوباره به یه ورژن خود 3g برمی گردوندند و انلاک می کردن خلاصه حسابی گیج شدم.

بهتون پیشنهاد میکنم گوشی که در دسترستون بعد بیاین تا مشکل رو با هم حل کینم. نگران نباشید. مشکل کاملا حل شدنیه. اما بزارید گوشی که کنار دستتون بود بعد یه فکری واسش برداریم !

نظر

با سلام مجدد
      امروز گوشی رو از دوستم تحویل گرفتم.در کمال ناباوری دیدم که 3gs هست!!!
      تاپیکhttp://www.i-phone.ir/forums/thread71513.htmlرو خواندم و بدون ریستور(چون بعد ریستور اکتیو نشده بود گفتم نمیخواد ) شروع به جیلبریک کردم.
      عملیات جیلبریک بسبار کند انجام می شد تا به این جا رسید و کرش کرد.

حالا چی کار کنم؟در ضمن با رد اسنو دیدم زده نیو بوت رام.

نظر

ارورتون دیده نمیشه . اما به نظرم مربوط به ویندوزتون باشه. اگه بوت رامه جدید زده و 8 گیگه فعلا ریستورش نکنید . با همون رد اسنو روی یه سیستم دیگه واسه جیلبریکش اقدام کنید .

نظر

stop responding شد.بوت رام جدید هست ولی پشتش زده 16 گیگ.
          الان دو باره به رد اسنو وصلش کردمو jail break رو زدم.گفت دستگاه رو وصل کن.وصل کردم و خودش شناخت و رفت شروع کنه که گفت اول دیوایس رو اکتیو کن.منم که سیم کارتش رو ندارم و در اصل هم مشکل همینه!!با ایتونز هم اکتیو نمیشه و میگه سیم کارت نداره.الانم دستگاه تو صفحه ای هست که به چندزبان configure رو می نویسه.

نظر

شما ابتدا گوشي رو به dfuببريد بعد رد اسنو رو باز كنيد و بزنيد جيلبريك شه.

نظر

این کا رو کردم ولی بازم همون ارور بالا توی عکس رو میده..برم روی یه سیستم دیگه تست کنم...

نظر

اين مشكلي كه دارين مربوط به خود سيستم ميباشد كه stop working ميزنه.فايروال و آنتي ويروس خودتون رو غير فعال كنين.بعد گوشي رو خاموش كنين و با اخرين ورژن رد اسنو جيلبريك كنين.اگه بازم همين ارور رو گرفتين با يه سيستم ديگه تست كنين

Sent from my iPhone 4 using tapatalk
                ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 03-09-2012, 05:25 PM

نظر

منم این مشکل قبلا واسم پیش اومده
                  فایل ریستور و فایل رداسنو رو تو یه پوشه تو درایو سی گذاشتم مشکل حل شد!
                  تو سیستم دیگه هم میتونی امتحان کنی شاید مشکلت شد

نظر

انتی ویروس رو قطع کردم و رد اسنو رو بردم به درایو c ولی نشد.
                    رفتمکافی نت برای رفتن به ریکاوری و dfu دستور admin رو می خواست که دیگه بی خیال شدم.حالا دنبال یه سیستم می گردم که روش دوباره امتحان کنم.

نظر

توی مرحله ی procssening ramdisk with baseband freamwere خودش از dfu میاد بیرون.عادیه؟دفعه اول هم همینطور شد.ولی هنوز داره درصدش میره بالا.

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
                        توی مرحله ی procssening ramdisk with baseband freamwere خودش از dfu میاد بیرون.عادیه؟دفعه اول هم همینطور شد.ولی هنوز داره درصدش میره بالا.
                        قبل از این قضایا با کاستوم ریستور کرده بودین یا اورجینال؟

نظر

اورجینال از طریق خود ایتونز

نظر

اگه گوشی لاک بوده که به مشکل بر خوردین. با همون تاپیکی که خودتون آدرس دادین مجدد ریستور کنید و تیک آیپد بیس باند رو بزنید تا بیس باند 6.15 شه . (ریستور و آنلاک 3 جی اس)

هر چند فرمودین گوشی بوت رامه جدیده . اما اطلاعاته کمه میگه واسه 8 گیگا مشکل بوجود میاد . بد نیست واسه بیس باند دوستان دیگه هم نظر بدن و شما هم اطلاعاتتون رو کاملتر کنید و عمل کنید .

نظر

رد شد بالاخره!!!!!!
                              تیک اینستال ipad baseband رو بزنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X