اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در WiFi و Notifications

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در WiFi و Notifications

با سلام به اساتید محترم
    من آیفون ۳جی ۴.۲.۱ دارم اولین مشکل اینه که وقتی گوشیم قفل میشه wifi هم قطع میشه چکار کنم که همیشه wifi روشن و فعال بمونه
    مشکل دوم اینکه notifications آن هست ولی کار نمیکنه مثلا وقتی میخوام از وایبر استفاده کنم که کسی بهم زنگ بزنه حتما باید داخل برنامه باشم اگر بیرون باشم زنگ نمیزنه یا یاهو مسنجر همچنین
    برنامه push fix را از سیدیا نصب کردم ولی فایده نداشت
    ممنون میشم زود راهنمایی کنید چون خیلی احتیاج دارم
    با تشکر از اساتید محترم

notification که تو ios 5 اومد!!!

مشکل اولتون رو نمیدونم.شاید مشکل نباشه و همه 3جی ها در4.2.1 اینجور باشن چون خودم تجربه ای نداشتم.

نظر

تا جایی که من میدونم notification روی ios 5 به بالا کارمیکنه
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

اگر قرار کار نکنه پس چرا هست من رو 3.1.3 یاهو مسنجر داشتم کار می کرد گوشیم قفل بود pm میومد
        ممنون میشم یه حرفه ای کمکم کنه

نظر

نوشته اصلی توسط siavash_786 نمایش پست ها
          اگر قرار کار نکنه پس چرا هست من رو 3.1.3 یاهو مسنجر داشتم کار می کرد گوشیم قفل بود pm میومد
          ممنون میشم یه حرفه ای کمکم کنه
          برنامه ياهو و وايبر از اين لحاظ فرق دارن.وقتي گوشيت قفل بود pm ياهو كه ميومد رو صفحه گوشي ظاهر ميشد يا اينكه حتما بايد بازش ميكردين تا بخونينش؟

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

نه بیرون برنامه بودم پی ام میومد که بعضی وقتا notification رو خاموش میکردم که شارژ ایرنسلمو کم نکنه خداییش قشنگ کار میکرد نمیدونم چرا الان کار نمیکنه الان یاهو مسنجر هم کار نمیکنه اگر برنامه ای باشه که اینو فعال کنه و نزاره وقتی گوشی قفل میشه وای فای از کار نیوفته خیلی خوب میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

با سلام به اساتید
              من واقعا احتیاج دارم به وایبر ممنون میشم راهنمایی کنید هر چه زودتر
              با تشکر

نظر

سلام
                دوست عزیز من وایبر دارم منظورم اینه مشکلی رو که مطرح کردم کمکم کنید
                مشکل اینه که وقتی بیرونه برنامه هستم زنگ نمیخوره واینکه وقتی گوشی قفل میشه وا فای قطع میشه
                ممنون میشم کمک کنید 

نظر

نوشته اصلی توسط Siavoshrs نمایش پست ها
                  سلام
                  دوست عزیز من وایبر دارم منظورم اینه مشکلی رو که مطرح کردم کمکم کنید
                  مشکل اینه که وقتی بیرونه برنامه هستم زنگ نمیخوره واینکه وقتی گوشی قفل میشه وا فای قطع میشه
                  ممنون میشم کمک کنید
                  برای جلوگیری از قطع شدن wifi در لاک اسکرین insomnia pro را از سیدیا نصب کنید.

نظر

با سلام
                    من برنامه insomnia pro 4.2.1-1 نصب کردم از دو سورس مختلف ولی جواب نداد
                    دوستان از اینکه راهنمایی میکنین ممنون میشم ولی هنوز مشکل سر جاش نشسته بازم تشکر میکنم اگر هم راه حلی هست لطف مکنین منو راهنمایی کنید
                    با تشکر

نظر

سلام
                      من هم همین مشکل رو دارم با وایبر،ممنون می شم کمک کنید

نظر

دوستان عزیز لطفا این بحثو به یه جا برسونین من آیفون ۵ دارم و فعلا خبری از سیدیا نیست میتونین ببینین مشکل چیه ؟

نظر

من توی 3gs یکی از دوستان که دقیقا ورژن اون هم مثل 3g من 4.2.1 هست wifi بعد از lock screen قطع نمی شد . لطفا یکی پاسخ بده چجوری ایا تنظیم یا سورس خاصی نیازه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط idin نمایش پست ها
                            دوستان عزیز لطفا این بحثو به یه جا برسونین من آیفون ۵ دارم و فعلا خبری از سیدیا نیست میتونین ببینین مشکل چیه ؟

فعلا جيلبريك براي ورژن ٦ نيومده توي ٥ و ٤اس

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط eliyas نمایش پست ها
                              من توی 3gs یکی از دوستان که دقیقا ورژن اون هم مثل 3g من 4.2.1 هست wifi بعد از lock screen قطع نمی شد . لطفا یکی پاسخ بده چجوری ایا تنظیم یا سورس خاصی نیازه؟؟؟
                              شما برنامه رو كامل نبنديد

از برنامه ي insmenia pro (اگه درست املاشو نوشته باشم) دانلود كنيد از سيديا...
                              ولي نظر شخصي جواب نميده!

درست نشد يكبار هم مودم رو خاموش روشن كن بعد تنظيمات رو ريست كن

من اين كارو كردم الان خوبه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X