اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انلاک ایفون 3G در ios 4.3.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انلاک ایفون 3G در ios 4.3.2

با سلام خدمت دوستان
    تو قسمت اموزشها.نحوه انلاک 3g در ios 4.1.2 توضیح داده شده بود
    ولی نسبت به سایر اموزشا پیچیدگیش زیاد بود
    مثلا اخر سر معلوم نشد که تو مک انلاک کرده با تو ویندوز.یا اصلا تو وبندوز میشه؟
    خواهشم از دوستان این بود که اگه تو امکانشون باشه نحوه ااملاک رو ویدوز کمی ساده تر توضیح بدن
    ممنون میشم ....
    ویرایش توسط s_abedi96 : https://i-phone.ir/forums/member/4918-s_abedi96 در ساعت 25-04-2012, 04:52 PM

دوست عزيز يا منظورتون 3جي اس بوده يا اينكه كلا قضيه رو بد متوجه شدين . 3جي تا 4.2.1 بيشتر ساپورت نميكنه !

ميشه لينك آموزشي كه خوندين و متوجه نشدين رو بزارين ؟

نظر

ساری
      درسته 4.2.1 منظورم بود
      من restore کردم به ورژن 4.2.1 و بعدش میخوام بی این اموزش حل کنم مشکلمو که اکی نمیشه
      How to Update & Jailbreak iPhone 3GS / 3G Baseband to 06.15.00 with Redsn0w 0.9.6b5 for iOS 4.2.1 Unlock | Redmond Pie
      Unlock 4.2.1 iOS on iPhone 3GS / 3G with Ultrasn0w 1.2 [Guide] | Redmond Pie
      با redsn0w که میخوام جیل بریک کنم.تو صفحه fetching ipad baseband(please be patient) میمونه
      و بعدش program error ویندوز میاد....
      اینم لینکی هست که یکی از دوستان تو فروم گذاشته بودن..
      http://www.i-phone.ir/forums/thread25636.html

نظر

نوشته اصلی توسط rayantech نمایش پست ها
        ساری
        درسته 4.2.1 منظورم بود
        من restore کردم به ورژن 4.2.1 و بعدش میخوام بی این اموزش حل کنم مشکلمو که اکی نمیشه
        How to Update & Jailbreak iPhone 3GS / 3G Baseband to 06.15.00 with Redsn0w 0.9.6b5 for iOS 4.2.1 Unlock | Redmond Pie
        Unlock 4.2.1 iOS on iPhone 3GS / 3G with Ultrasn0w 1.2 [Guide] | Redmond Pie
        با redsn0w که میخوام جیل بریک کنم.تو صفحه fetching ipad baseband(please be patient) میمونه
        و بعدش program error ویندوز میاد....
        اینم لینکی هست که یکی از دوستان تو فروم گذاشته بودن..
        http://www.i-phone.ir/forums/thread25636.html
        گوشيتون لاكه يا آنلاك ؟
        اين همه فروم ايراني داريم . چرا رفتين توو فروم هاي خارجي؟
        شمخصات كامل گوشيتون رو بديد تا همينجا جواب بگيريد . خيلي خودتون رو با اين سايتا چيج نكنيد .

البته 4.2.1 اصلا ورژن مناسبي واسه 3جي نيست . اگه دنبال پيشنهاد بودين من بهتون اول 3.1.3 و بعد 4.0.1 رو پيشنهاد ميكنم كه ميتونيد از http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html دانلود كنيد .

و اگه خواستين همين 4.2.1 باشيد با redsn0w_win_0.9.6b4 جيلبريكش كنيد .

فقط اگه گوشيتون لاكه بگيد تا توضيحات رو بيشتر كنيم .

موفق باشيد ....

نظر

لاک

مرسی دوست عزیز
          بله گوشسی لاک هستش
          الان یه سایت پیدا کردم
          Jailbreak and Unlock iPhone 3G/3GS on iOS 4.2.1 Using RedsnOw 0.9.6b5 [Windows] | Techxilla
          به نظر جالب میرسه.خوشحال میشم اگه اموزش این سایت رو تایید کنین و یا لطف کنین و منو راهنمایی کنین که چطور این مشکلمو حل بکنم

نظر

سلام امیرخان اگه میشه راهنمایی کنید من گوشیم ۳ جی ورژن ۴.۲.۱ و آنلاک هست به چه صورت میتونم جیلبریکش کنم
            متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط amirj_ir نمایش پست ها
              سلام امیرخان اگه میشه راهنمایی کنید من گوشیم ۳ جی ورژن ۴.۲.۱ و آنلاک هست به چه صورت میتونم جیلبریکش کنم
              متشکرم
              سلام دوست عزيز.

اينجوري:* http://www.i-phone.ir/forums/thread25259.html

موفق باشيد

نظر

با سلام خدمت دوستان.
                خواهش میکنم کمکم کنید.
                گوشیه دوستم فقط میدونیم 3جیه.وصل شده به ایتیونز و اپدیت کرده.الان فقط رو صفحه کابل و ایتیونز هستش.باید چکارش کنم؟
                مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط omid553 نمایش پست ها
                  با سلام خدمت دوستان.
                  خواهش میکنم کمکم کنید.
                  گوشیه دوستم فقط میدونیم 3جیه.وصل شده به ایتیونز و اپدیت کرده.الان فقط رو صفحه کابل و ایتیونز هستش.باید چکارش کنم؟
                  مرسی
                  با برنامه tiny umberella گزینه exit recovery رو بزنید مشکل حل میشه
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط omid553
                    ممنون از راهنماییتون.اما نحوه استفاده از اونرو میتونید توضیح دهید؟با تشکر
                    :d
                    چیز خاصی نداره . برنامه رو باز کنید . داخل برنامه گزینه های مختلفی داره که در بالا، سمت راست 1گزینه هست به اسم exit recovery زوی اون کلیک کنید گوشی از این حال بیرون میاد
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                      چیز خاصی نداره . برنامه رو باز کنید . داخل برنامه گزینه های مختلفی داره که در بالا، سمت راست 1گزینه هست به اسم exit recovery زوی اون کلیک کنید گوشی از این حال بیرون میاد
                      گزینه exitفعال نمیشه.باید چکارش کنم؟مرسی

نظر

گزینه exitفعال نمیشه.باید چکارش کنم؟مرسی
                        با آيرب از ريكاوري خارجش كنيد :*

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          با آيرب از ريكاوري خارجش كنيد :*
                          امیر جان با رد اسنو برنامه رو اوردم بالا واما نو سیمکارته.ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.مرسی
                          ویرایش توسط omid553 : https://i-phone.ir/forums/member/81655-omid553 در ساعت 01-06-2012, 01:40 AM دلیل: تکمیلی

نظر

امیر جان با رد اسنو برنامه رو اوردم بالا واما نو سیمکارته.ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.مرسی
                            واسه اينكه بشه راهنمايي كرد بايد اطلاعات بيشتري بديد .
                            از قبيل: لاك يا آنلاك بودن ؟* بيس باند ؟ به چه ورژني ريستور كردين ؟ با چه ورژني از رد اسنو جيلبريك كردين ؟* ....

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              واسه اينكه بشه راهنمايي كرد بايد اطلاعات بيشتري بديد .
                              از قبيل: لاك يا آنلاك بودن ؟* بيس باند ؟ به چه ورژني ريستور كردين ؟ با چه ورژني از رد اسنو جيلبريك كردين ؟* ....
                              امیر جان این گوشیه انلاکه.ورزنش4.2.1 بیس باندش05.15.04 با رداسنو.6ب 0.9.6.
                              دوستم با ایتیونز اپدیت میزنه.بعدش فقط ارم کابل وایتیونز.
                              که با تینی امبرللا و ایرب نتونستم برنامه رو بیارم بالا.با رداسنو شد.که انتن نمیده.
                              نمیدونم تونستم کمک کنم یا نه.
                              ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X