اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل:بعد از ریستور کردن گوشی بالا نمی آید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل:بعد از ریستور کردن گوشی بالا نمی آید

سلام
    1-قبل از رستور به 3.1.3 : گوشی روی حالت ریکاوری مد گیر کرده بود، با برنامه های مختلفی سعی کردم از آن حالت خارجش کنم که نشد
    2-به فریم ور 3.1.3 رستور کردم ( بدون خطا رستور شد)
    و مشکل :
    -روی آرم اپل چند دقیقه گیر میکند
    -بعد از چند دقیقه یک لحظه صفحه سفید می شود و سریع گوشی ریستارت می شود
    -کامپیوتر به هیچ عنوان گوشی را نمی شناسد تا دوباره ریستور کنم

بلر حالت dfu
    ببين نميشناسه؟
    رو يه سيستم ديگه هم چك كن بعضي مواقع درايور ها مشكل پيدا ميكنه!
    گوشي رو خاموش كن بعد بزن شارژر ببين استارت ميكنه!

Sent from my iPhone4s using Tapatalk{TT}

نظر

متاسفانه تو شارژ هم که میزنم دوباره هنگ می کنه
      به حالت dfu هم نمیتونم برم( چون اصلا گوشی رو سیستم نمیشناسه که مراحل DFU رو دنبال کنم تا بره تو این حالت)

نظر

براي حالت dfu لازم نيست سيستم شناسايي كنه

نظر

٣ ثانیه کلید power و بعد ۱۰ تانیه power و home و بعد power رو رها کنید و home رو نگه دارید تا به dfu بره

نظر

با تشکر از شما دوست عزیز، متاسفانه گوشی خاموش نمی شه وقتی هم ریستارت میکنم دوباره رو لوگو اپل قفل میکنه، وقتی شارژش هم تموم میشه میزن تو شارژ بازم دوباره رو آرم اپل قفل می کنه، به طور کلی گوشی یا خاموش نمیشه یا وقتی خاموش میشه که شارژش تموم شه ، به شارژ هم که میزنی دوباره تو قفله. . .
            دیگه دارم کلافه میشم سه، چهار روزه گوشیم خاموشه . . .

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.noori نمایش پست ها
              با تشکر از شما دوست عزیز، متاسفانه گوشی خاموش نمی شه وقتی هم ریستارت میکنم دوباره رو لوگو اپل قفل میکنه، وقتی شارژش هم تموم میشه میزن تو شارژ بازم دوباره رو آرم اپل قفل می کنه، به طور کلی گوشی یا خاموش نمیشه یا وقتی خاموش میشه که شارژش تموم شه ، به شارژ هم که میزنی دوباره تو قفله. . .
              نیازی به خاموش شدن نیست رفتن به dfu

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.noori نمایش پست ها
                گوشی رو به dfu ببرید و مجدد ریستور کنید http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

احتمالا شما درست به dfu نمیبرید! قبل از ریستور هوم و پاور گوشیتون کاملا سالم بود؟

نظر

سلام دوست عزیز،منم عین این مشکلو دارم،فقط من رو آیفونم آندروید هم نصب کردم،قبل اومدن لوگو سه گزینه دارم،لطفا راهنمایی کنید چطوری به حالت ریکاوری برم؟؟آخه به محض انتخاب ios لوگو میاد

نظر

سلام.
                    یکی از دوستان گوشی آیفون 2 را ریستور کرد که بعدا صاحب اصلی اش به ما گفت گوشی لاک بوده که اینجا آنلاک شده. حالا روی آرم اپل گیر کرده و بالا نمیاد. دکمه هوم و پاور هم که نگه میداریم فقط خاموش میشه و دیگه ریستارت نمیکنه. الان که من آوردمش خونه و به آیتونز وصلش میکنم آیتونز نمیشناستش و به حالت dfu هم نمیره. قبلا ورژن گوشی 3.3.1 بود. راه حلی براش هست یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsantebyani نمایش پست ها
                      سلام.
                      یکی از دوستان گوشی آیفون 2 را ریستور کرد که بعدا صاحب اصلی اش به ما گفت گوشی لاک بوده که اینجا آنلاک شده. حالا روی آرم اپل گیر کرده و بالا نمیاد. دکمه هوم و پاور هم که نگه میداریم فقط خاموش میشه و دیگه ریستارت نمیکنه. الان که من آوردمش خونه و به آیتونز وصلش میکنم آیتونز نمیشناستش و به حالت dfu هم نمیره. قبلا ورژن گوشی 3.3.1 بود. راه حلی براش هست یا نه؟
                      اگه به dfu نمیره یعنی یا درست نمیبرید یا یه مشکلی تو کاره ( مثه خرابیه هوم یا پاور )

فریمور رو از این تاپیک بگیرید و ریستور کنید :http://www.i-phone.ir/forums/thread58044.html

2 جی . نسخه ی آنلاک کننده .

نظر

سلام من آیفون خود را اپدیت کردم با کیبل یو اس بی الان سیم کارت را ساپورت نمیکند
                        لطفا رهنمایم کنید آیفونم 2gاست

- - - - - - - - - -

لطفا رهنمایم کنید آیفونم 2Gاست

نظر

نوشته اصلی توسط مشتاق احمد نمایش پست ها
                          لطفا رهنمایم کنید آیفونم 2gاست

- - - - - - - - - -

لطفا رهنمایم کنید آیفونم 2Gاست
                          به چه ورژنی ریستور کردین ؟
                          از این تاپیک کمک بگیرید : http://www.i-phone.ir/forums/thread58044.html

نظر

با تشکر از شما دوست عزیز، متاسفانه گوشی خاموش نمی شه وقتی هم ریستارت میکنم دوباره رو لوگو اپل قفل میکنه، وقتی شارژش هم تموم میشه میزن تو شارژ بازم دوباره رو آرم اپل قفل می کنه، به طور کلی گوشی یا خاموش نمیشه یا وقتی خاموش میشه که شارژش تموم شه ، به شارژ هم که میزنی دوباره تو قفله.

نظر

صبر کنید ..
                            X