اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فریموار 3g

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فریموار 3g

من یه گوشی3g لاک دارم خاموشه و معلوم نیست چه ورژنی بوده یه کاستوم 4.1 دانلود کردم و ریستور کردم مشکلی نداشت فقت انتن نداشت میخواستم ulterasnow رو روش نسب کنم برای انتن دادن وقتی نصب میکردم خاموش میشد گوشی
    من ببرمش چه ورژنی
    لطفا یه کاستوم فریموار که بتونم انتنشو بالا بیارم رو برام بزارید ممنون

نوشته اصلی توسط alib13 نمایش پست ها
    من یه گوشی3g لاک دارم خاموشه و معلوم نیست چه ورژنی بوده یه کاستوم 4.1 دانلود کردم و ریستور کردم مشکلی نداشت فقت انتن نداشت میخواستم ulterasnow رو روش نسب کنم برای انتن دادن وقتی نصب میکردم خاموش میشد گوشی
    من ببرمش چه ورژنی
    لطفا یه کاستوم فریموار که بتونم انتنشو بالا بیارم رو برام بزارید ممنون
    چطوری میشه دقیق توضیح میدید دوست من؟
    با چی جیلیبرک کردید؟
    خاموش میشه، بالا نمیاد؟ روی سیب گیر میکنه؟

نظر

ببین من یه کاستوم فریموار گرفتم با اون ریستور کردم گوشیم روشن شد الان روشن میشه فقت مشکل انتن داره فریموارشم مشکل داره از این فریموار هاست که به جای ارم اپل سینفول مینویسه میخوام ultrasnowانتنشو بالا بیارم گوشی خاموش وروشن میشه

یه فریموار کاستوم خوب میخوام که بتونم گوشیمو ریستور کنم و انتنشو بالا بیارم همین

نظر

نوشته اصلی توسط alib13 نمایش پست ها
        ببین من یه کاستوم فریموار گرفتم با اون ریستور کردم گوشیم روشن شد الان روشن میشه فقت مشکل انتن داره فریموارشم مشکل داره از این فریموار هاست که به جای ارم اپل سینفول مینویسه میخوام ultrasnowانتنشو بالا بیارم گوشی خاموش وروشن میشه

یه فریموار کاستوم خوب میخوام که بتونم گوشیمو ریستور کنم و انتنشو بالا بیارم همین
        شما باید از فریمور ۳.۱.۳ استفاده بکنید، آخرین فریموری که واسه 3g ساپورت میشه.
        با استفاده از برنامه sn0wbreeze 1.5.2 فریمور کاستوم بسازید و ریستور کنید.
        موفق باشید

نظر

خدمت شما :

نظر

صبر کنید ..
          X