اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عدم اتصال به شبکه و آنتن دهی پس از ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عدم اتصال به شبکه و آنتن دهی پس از ریستور

با سلام و عرض خدا قوت خدمت مدیران محترم
    متاسفانه گوشی 3G من پس از ریستور کردن آنتن را شناسایی نمی کند و پیغام no service می دهد، البته پس از رستارت کردن جستجو انجام می شود ولی نتیجه ای ندارد. با مراجعه به بخش تنظیمات آیکون Carrier آمده است و به شکل Automatic هم تنظیم شده است ولی بعد از وارد شدن به این بخش پیغام Unable to load network list رو برو می شوم
    بیس باندش هم 05.15.04 هستش
    با PC cuite هم که مشخصات رو میگیرم در بخش Active Status می زنه Activated و در بخش Active Satus هم میزنه jailbroken

- کاستوم فریور 4.2.1
    - به وسیله sn0wbreeze-2.2.1 کاستوم کردم و تیک اکتیو رو هم زدم.
    برنامه ultrasn0w از روی سورس انجمن نصب شده است
    برنامه های ضروری از روی سورس انجمن نصب شده است.

ضمنا مشکل فعلی پس از دانگرید به ورژن 3.1.3 هم بوده است
    و ورژن 3.1.3 را هم با sn0wbreeze_v1.3 کاستوم شده است

محبت فرماید راهنمایی فرمائید
    ویرایش توسط mohammad.noori : https://i-phone.ir/forums/member/81275-mohammad-noori در ساعت 10-12-2011, 08:49 PM

كمك فوري
    سلام دوستان متاسفانه گوشی 3G من پس از ریستور کردن آنتن را شناسایی نمی کند و پیغام no service می دهد، البته پس از ريستارت کردن جستجو انجام می شود ولی نتیجه ای ندارد. با مراجعه به بخش تنظیمات آیکون Carrier آمده است و به شکل Automatic هم تنظیم شده است ولی بعد از وارد شدن به این بخش پیغام Unable to load network list رو برو می شوم كسي ميتونه كمك كنه؟

نظر

برنامه ultrasn0w رو از cydia نصب كردي؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.noori نمایش پست ها
        با سلام و عرض خدا قوت خدمت مدیران محترم
        متاسفانه گوشی 3G من پس از ریستور کردن آنتن را شناسایی نمی کند و پیغام no service می دهد، البته پس از رستارت کردن جستجو انجام می شود ولی نتیجه ای ندارد. با مراجعه به بخش تنظیمات آیکون Carrier آمده است و به شکل Automatic هم تنظیم شده است ولی بعد از وارد شدن به این بخش پیغام Unable to load network list رو برو می شوم
        بیس باندش هم 05.15.04 هستش
        با PC cuite هم که مشخصات رو میگیرم در بخش Active Status می زنه Activated و در بخش Active Satus هم میزنه jailbroken

- کاستوم فریور 4.2.1
        - به وسیله sn0wbreeze-2.2.1 کاستوم کردم و تیک اکتیو رو هم زدم.
        برنامه ultrasn0w از روی سورس انجمن نصب شده است
        برنامه های ضروری از روی سورس انجمن نصب شده است.

ضمنا مشکل فعلی پس از دانگرید به ورژن 3.1.3 هم بوده است
        و ورژن 3.1.3 را هم با sn0wbreeze_v1.3 کاستوم شده است

محبت فرماید راهنمایی فرمائید
        شما متاسفانه بیسباندت آپدیت شده و با نصب اولتراسنو به جایی نمیرسی. اولین کار اینه که با رداسنو بیسباند گوشی رو به بیسباند آیپد ارتقا بدی تا بشه ۶.۱۵.۰۰ و از اون طریق بتونی با استفاده از اوالترا اسنو گوشی رو آنلا بکنی. تاپیک آموزش جامع رو از اینجا دریافت بکنید
        تایپیک جامع آنلاکhttp://http://www.i-phone.ir/forums/thread37540.html

نظر

نوشته اصلی توسط rahas نمایش پست ها
          كمك فوري
          سلام دوستان متاسفانه گوشی 3g من پس از ریستور کردن آنتن را شناسایی نمی کند و پیغام no service می دهد، البته پس از ريستارت کردن جستجو انجام می شود ولی نتیجه ای ندارد. با مراجعه به بخش تنظیمات آیکون carrier آمده است و به شکل automatic هم تنظیم شده است ولی بعد از وارد شدن به این بخش پیغام unable to load network list رو برو می شوم كسي ميتونه كمك كنه؟
          بیس باند گوشیتون چنده؟
          میتونید از پست ۴ استفاده بکنید

نظر

صبر کنید ..
          X