اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خطر---گیر کردن رو ارم اپل گوشی ایفون 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خطر---گیر کردن رو ارم اپل گوشی ایفون 3g

لطفا کمکم کنید گوشیم بعد از رستور رو ارم اپل گیر کرد منم دوباره با redsnow که قبلا به ورژن4.2.1 جلبریک کرده بودم دوباره جلبریک کردم ولی درست نشد رو حالت ریس پلیس گیر میکرد والان هم رو ارم اپل گیر کرده
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

کلید home+power رو انقدر نگه دارید تا آیفون خاموش بشه و دوباره روشن بشه

نظر

انجام دادم ولی بازم درست نشد

نظر

پس متاسفانه باید مجدد ریستور کنید به چه ورژنی میخواید برید؟ وسط ریستور ارور نمیده؟

نظر

نه ارور نمیده میخوام به ورژن قبلیش بره 4.01

ورژن قبلی که رو خودش بود4.0.1 بود----چند روزی با ورژن4.2.1 کار کردم امشبم اینطوری شد--

نظر

من نمیدونم واسه 3g هم shsh لازمه یا نه ولی واسه آیفون های دیگه برای برگشتن به ورژن های قبلی باید shsh داشته باشید اگه آنلاک فکتوری هستید 1 بار به آخرین ورژن ریستور کنید و مجددا به هر ورژنی که میخواید برای ریستور حتما باید به dfu ببرید و بعد ریستور کنید ! آخرین ورژن برای 3g همین 4.2.1 هست
            ویرایش توسط fma : https://i-phone.ir/forums/member/2886-fma در ساعت 26-08-2011, 11:46 PM

نظر

به 4.2.1 رستور کردم رو حالت recplacing میمونه گیر میکنه

نظر

آیتونزتون رو به آخرین ورژن آپدیت کنید سعی کنید با 1 سیستم دیگه هم تست کنید . فایل هاست رو اگه تغییر دادید به حالت اول برگردونید ! سعی کنید چی چی پی ان هم در طول مدت ریستور وصل باشه . کاربر mac هستید؟ من 3 ساله با آیفون کار میکنم همچین چیزی که شما میگی رو ندیدم ! من ویندوزی هستم

نظر

ویندوزی هستم------ایتونز اخرین ورژن هست-------منظورتون از فایل هاست چی است ===چیچی پی ان دارم

نظر

c:\windows\System32\drivers\etc\hosts
                    به این مسیر برید و فایل رو باز کنید و هر عبارتی که به gs.apple.com ختم میشه اون خط رو کامل پاک کنید و فایل رو ذخیره کنید و آیتونز رو ببندید و مجدد باز کنید و ریستور کنید

نظر

نبود تو هاست-------گوشیم الان رو حالت ارم هست ببرم رو حالت dfu؟ وبا ایتونز رستور کنم ؟ وکدوم ورژن رو رستور کنم 4.2.1 رو یا ورژنی که دوست دارم رو رستور کنم4.0.1 رو؟

نظر

خب این دفعه پورت usb رو هم عوض کنید به dfu برید و به فرموری غیر از این دوتا که گیر میکنه ، مثلا 4.1 ، ریستور کنید

نظر

با چي جيل كرديد دوباره؟؟؟
                          گرين پويزون مناسبه...

نظر

من باred جیل کردم--نگفتید به چه نرم افزار رستور کنم با ایتونز یا red؟؟؟؟ من با گرین پویزون هر کاری کردم بوت نشد

نظر

مگه با غیر آیتونز هم میشه ریستور کرد؟ شما دارید جیل برک میکنید یا ریستور؟

نظر

صبر کنید ..
                              X