اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پر شدن خود به خود حافظه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پر شدن خود به خود حافظه

سلام من یه آیفون 5s دست دوم خریدم
    اما هرزگاهی پیام میده که حافظه شما پر است و حتی صفر بایت هم جا نداره ولی بعد چند دقیقه خودش خوب میشه
    بنظرتون مشکل از کجاست ???

به خاطر بعضی cache ها، و اطلاعات برنامه ها هست
    اگه برنامه ای رو از app switcher ببندی، بازم خالی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
      به خاطر بعضی cache ها، و اطلاعات برنامه ها هست
      اگه برنامه ای رو از app switcher ببندی، بازم خالی میشه
      من کلا 3 تا نرم افزار نصب کردم !!

نظر

خب شاید عکس ها زیاده، یا آهنگ ها. یا دیتا ی برنامه ها! دلیل نمیشه

برنامه ی فایل منیجر دارید تو گوشی؟
        ویرایش توسط Nima.sa : https://i-phone.ir/forums/member/122423-nima-sa در ساعت 09-07-2015, 03:45 PM

نظر

فكر كنم به خاطره فايلي به نام (other) هستش كه اگه گوشي رو به ايتونز وصل كنين مشخص ميشه چقدر حافظه شما اشغال كرده كه منم همين مشكل دارم فقط موقعي كه اپديت جديد مياد اىپد با ايتونز ريستور ميكنم فايل از بين ميره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

منم همين مشكل رو دارم و مدام اخطار پر بودن حافظه رو ميده.. تتها راهش ريستور كردن گوشيه يعني؟

- - - - - - - - - -

منم همين مشكل رو دارم و مدام اخطار پر بودن حافظه رو ميگيرم.. تنها راه حلش ريستور كردن گوشي هست يعني؟

نظر

سلام در قسمت setting و بعد cellular ،current period مقدار حجم حافظه رو نشون ميده كه روز به روز در حال افزايشه خواستم بدونم اين مربوط به مطالب دانلودى در تلگرام هستش ؟چون اگر فيلمى دانلود كنم به شكل موقت تو تلگرام ديده ميشه و متوجه ميشم اون مقدار حافظه زياد شده ولى بعد از پاك كردن تلگرام تغيرى إيجاد نميشه مشكل از كجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط Shima10009 نمایش پست ها
                سلام در قسمت setting و بعد cellular ،current period مقدار حجم حافظه رو نشون ميده كه روز به روز در حال افزايشه خواستم بدونم اين مربوط به مطالب دانلودى در تلگرام هستش ؟چون اگر فيلمى دانلود كنم به شكل موقت تو تلگرام ديده ميشه و متوجه ميشم اون مقدار حافظه زياد شده ولى بعد از پاك كردن تلگرام تغيرى إيجاد نميشه مشكل از كجاست؟
                سلام دوست من
                من بعد از پاک کردن تلگرام تا دیوایس رو ریست نکردم حجم رو کم نکرد
                بعد دوباره نصب کردم ولی کلا خیلی زیاد تغییر حجم نداشت بازم other 1.5 گیگ فضا اشغال کرده فقط حدود 700 تا 800 مگ کم کرد
                من کلا ذخیره فایل رو گذاشتم یک هفته شاید خیلی زیاد نشه یعنی امیدوارم

نظر

صبر کنید ..
                X