اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب توییک ifile , zapya

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب توییک ifile , zapya

با سلام به دوستان آقا من گوشیم iphone 5s و ios 8.3 جیلبریک شده
    هرکاری میکنم و از هرسورس ایرانی و خارجی که توییک ifile را میگیرم نصب نمیشه و آیکونش ظاهر نمیشه ( سورس های bigboss , i-phone.ir , repo.biteyourapple و .. را تست کردم )
    وقتی میزنم نصب بشه میره توی یه صفحه جدید و این پیغام میزنه the request modificaions cannot be applied due to required....
    من نسخه های اپلیکیشنی ifile را هم تا حالا چند بار تست کردم اما انگار فقط گالری و عکس ها را میتونه نشون بده و نمیتونه برنامه و توییک را پیدا کنه یا نصب کنه
    راستشو بخواین من میخواستم با ifile برنامه های که توی پوشه های گوشی از طریق کامپیوتر یا از طریق بلوتوث یا وای فای ریخته شده با برام ارسال شده را با خود گوشی نصب کنم یا مثلا اگر توییکی را توی قسمت سرچ سیدیا نمیتونم پیدا کنم ، اونو با کامپیوتر دانلود کنم و دستی نصبش کنم و...
    ولی همون طور که گفتم نتونستم توییک ifile را نصب کنم ، یه سوال برای نصب توییک ifile نیازی نیست که قبلا اپلیکیشن اش نصب شده باشه؟؟؟؟

از طرف دیگه با zapya هم مشکل دارم zapya که دارم همون نسخه معمولیشه که بدون جیلبریک هم جواب میداد ولی من میخوام مثلا اگر از طریق zapya برام برنامه ios را فرستادند بتونم نصبش کنم که باید برای اینکار گویی توییک جیلبریک شده zapya نصب بشه حالا یه مشکل دیگه اینه که این توییک فقط در سرور bigboss هست و توی مرورگر کامپیوتر هم وقتی توی این سرور سرچ میزنم توییک zapya هست ولی توی سیدیا گوشی که سرچ میزنم نیست !!!! خود این یه مشکل عجیبه
    حالا مثلا همین توییک zapya را با کامپیوتر دانلود کردم ولی برای نصب دستی اش نیاز به ifile دارم و اینجاست که مشکل در مشکل میشه

خواهشا راهنمایی کنین

سورسهایی که نصب کردی به جز سورسهای پیشفرض را پاک کن با چیلتر شکن سورسRepo.Hackyouriphone.org را اد و از این سورس ifile را نصب کن .
    Zapya را هم در قسمت Search سیدیا تایپ کن و اینتر را بزن( اسم اولش چینی نوشته به همین خاطر در سرچ معمولی نمیاد.)
    ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 06-07-2015, 01:16 AM

نظر

منم زاپیا نصب کردم از سیدیا کرش میکنه چکار کنم؟

نظر

zapya mnm crash mikone o miad birun,
        iphone6 va ios 8.4 jail shode daram, fekr konam hanuz vase ios 8 o balatar update nashode,
        doroste ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
        X