اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن كوشي حتي با وجود شارج ٤٠٪يا كمتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن كوشي حتي با وجود شارج ٤٠٪يا كمتر

سلام كوشيم بعضي وقتا شارجش ك زيره ٤٠٪مياد يهو خاموش ميشه و وقتي هم ميخوام دوباره روشنش كنم ارور ميده ك باطري ضعيفه و شارجرشو وصل كنين
    ٤يا٥ بار كه روشنش ميكنم دوباره كوشي روشن ميشه حالا شانسيه ديكه يا دوباره خاموش ميشه يا نميشه
    تورو خدا راهنمايي كنين

نوشته اصلی توسط Alikm1176 نمایش پست ها
    سلام كوشيم بعضي وقتا شارجش ك زيره ٤٠٪مياد يهو خاموش ميشه و وقتي هم ميخوام دوباره روشنش كنم ارور ميده ك باطري ضعيفه و شارجرشو وصل كنين
    ٤يا٥ بار كه روشنش ميكنم دوباره كوشي روشن ميشه حالا شانسيه ديكه يا دوباره خاموش ميشه يا نميشه
    تورو خدا راهنمايي كنين
    سلام
    من با آیفون5 این مشکل رو داشتم. زیر 25 درصد همینطور میشد. با آپدیت iOS حل شد

نظر

من این مشکل رو توی هوای سرد دارم

شما دقت کن ببین کی خاموش میشه ، توی بیرون از خونه معمولا این اتفاق میفته ؟

همش با دستم پشتش رو گرم نگه میدارم که خاموش نشه

نظر

نوشته اصلی توسط Alikm1176 نمایش پست ها
        تورو خدا راهنمايي كنين
        سلام علی جان
        احتمال این هم هست که باطری دستگاه شما دچار مشکل شده باشه و باید برای تعویض هر چه سریعتر اقدام کنید. چون باطری امکان داره بر اثر خرابی باد کرده و LCD دستگاه را از داخل تحت فشار قرار بدهد. برای بررسی میتوانید به دفتر سایت مراجعه کنید.

تفاوت باطری سالم با غیر سالم:

www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
          سلام علی جان
          احتمال این هم هست که باطری دستگاه شما دچار مشکل شده باشه و باید برای تعویض هر چه سریعتر اقدام کنید. چون باطری امکان داره بر اثر خرابی باد کرده و LCD دستگاه را از داخل تحت فشار قرار بدهد. برای بررسی میتوانید به دفتر سایت مراجعه کنید.

تفاوت باطری سالم با غیر سالم:

ابتدا يه نكته اي رو بگم : منم از وقتي ios ـَمو به ٨ ارتقاء دادم ، انواع و اقسام مُشكلات باطري رو داشتم ، مشابه مشكل همين دوستمون ، البته برا من زير ١٠درصد كه ميرسه بعضي مواقع يهو خاموش ميشه بدون اينكه بدونم
          يا وقتي گوشي رو به شارژ ميزنم ، در ميارم زده ٦٠٪ شارژ اما وقتي يه دور خاموش روشن ميكنم ميشه ٩٠٪ ، احتمال ميدم بخاطر ios باشه!

سوأل از اين دوستمون Expert عزيز : باطري آيفون رو بخوام عوض كنم ، مُشكلي پيش نمياد بعدش؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Sir luCiFer نمایش پست ها
            ابتدا يه نكته اي رو بگم : منم از وقتي ios ـَمو به ٨ ارتقاء دادم ، انواع و اقسام مُشكلات باطري رو داشتم ، مشابه مشكل همين دوستمون ، البته برا من زير ١٠درصد كه ميرسه بعضي مواقع يهو خاموش ميشه بدون اينكه بدونم
            يا وقتي گوشي رو به شارژ ميزنم ، در ميارم زده ٦٠٪ شارژ اما وقتي يه دور خاموش روشن ميكنم ميشه ٩٠٪ ، احتمال ميدم بخاطر ios باشه!

سوأل از اين دوستمون Expert عزيز : باطري آيفون رو بخوام عوض كنم ، مُشكلي پيش نمياد بعدش؟!
            با سلام.
            دوست من دستگاه پس از تعویض باطری به مدت 24 ساعت در دفتر سایت مورد بررسی قرار میگیره یا در صورت نیاز سریع مشتری به گوشی 48 ساعت مهلت تست به ایشان تعلق خواهد گرفت که در صورت عدم رضایت، مشتری میتواند برای تعویض آن اقدام نماید.
            www.i-phone.ir
            !Square the circle

تلگرام:

نظر

منم این مشکل رو دارم هزینه تعویض واسه 5sچقدر میشه؟

نظر

تایید میشه
                ایراد مربوط به باطری دستگاه هستش
                ربطی به آپدیت و ... نداره
                تعویض باطری در مراکز معتبر ، مثل دفتر سایت ، هیچ ضرر و ایرادی نداره
                قبلاً مزاحمشون شد
                کارشون درسته

نظر

نوشته اصلی توسط sasyhot نمایش پست ها
                  منم این مشکل رو دارم هزینه تعویض واسه 5sچقدر میشه؟
                  لطفا با دفتر سایت تماس حاصل فرمائید.
                  www.i-phone.ir
                  !Square the circle

تلگرام:

نظر

صبر کنید ..
                  X