اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم توانايي off كردن find my iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم توانايي off كردن find my iphone

با سلام

دوستان گزينه on , off كردن find my iphone از كار افتاده و روي on مونده، كسي مي تونه راهنمايي كنه؟

نوشته اصلی توسط i blackinsect نمایش پست ها
    با سلام

دوستان گزينه on , off كردن find my iphone از كار افتاده و روي on مونده، كسي مي تونه راهنمايي كنه؟
    بكبار دستگاهتون رو خاموش و روشن كنيد!

Sent from iPhone 4S using Tapatalk 2

نظر

دوستان از اين امكان ايفون چطوري بايد استفاده كرد يعني وقتي روشن ميكني چه اتفاقي مي افته ممنون ميشم در مورد نحوه استفادش توضيح بدين

نظر

این امکان هست که در صورتی که دیوایس شما به سرقت رفت و اگر جایی به اینترنت متصل شد یا gprs روشن بود با استفاده از اپل ایدی شما و سایت آیکلود بتوانید دیوایس خودتون رو قفل،ردیابی،صدا بده و یا اطلاعات خودتون رو پاک کنید.
        اگر مشکل شما رفع نشده یک اسکرین شات بزارید، اگر دکمه ی خاموش و روشن غیر فعال است امکان دارد که گزینه ی restriction رو در ستینگ فعال کرده باشید!

نظر

برای من هنگام ورود ارور میده که اینترنتم وصل نیست.با قند شکن هم امتحان کردم نشد.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط alirezamor نمایش پست ها
            برای من هنگام ورود ارور میده که اینترنتم وصل نیست.با قند شکن هم امتحان کردم نشد.کسی میدونه مشکل از کجاست؟
            با یک نت دیگه تست کنید، تا حالا مشکلی نبوده، قند شکن هم نیازی نیست

نظر

Erikonem عزيز با تشكر از راهنمايي شما، از زحمات شما عزيزان سپاسگذارم.

نظر

salam man goshim pass word sho faramosh kardam /bad alan mikham restore konam nemishe mige icloud roshane ama man off kardam delet kardam goshimo alanam ke goshimo recovery mode bordam dge bala nemiyad rahaye mokhtalefiuo emtehan kardam nashod
                shoma age momkene dar morde rstore kardan tozih bedin
                mamnoon

نظر

salam man goshim pass word sho faramosh kardam /bad alan mikham restore konam nemishe mige icloud roshane ama man off kardam delet kardam goshimo alanam ke goshimo recovery mode bordam dge bala nemiyad rahaye mokhtalefiuo emtehan kardam nashod
                  mamnoon

نظر

نوشته اصلی توسط lPolice نمایش پست ها
                    mamnoon
                    سلام
                    كاربر گرامي لطفا به قوانين انجمن احترام بذاريد و فارسي تايپ كنيد

نظر

صبر کنید ..
                    X