اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اینجور که مشخصه ۲۷ روز قبل اکتیو شده...!!!

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• با سلام
      تو آیفون وقتی گوشی رو با دگمه کنار گوشی سایلنت میکنیم ، نمیشه کاری کرد که علامت سایلنت رو توی گوشی نشون بده ؟
      چون خیلی مواقع من یادم میره که از سایلنت در بیارم و علامت سایلنت رو هم روی منو بار نشون نمیده
      با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
        با سلام
        تو آیفون وقتی گوشی رو با دگمه کنار گوشی سایلنت میکنیم ، نمیشه کاری کرد که علامت سایلنت رو توی گوشی نشون بده ؟
        چون خیلی مواقع من یادم میره که از سایلنت در بیارم و علامت سایلنت رو هم روی منو بار نشون نمیده
        با تشکر
        پیشنهاد میکنم ویبره رو در حالت سایلنت فعال کنید تا متوجه مسیج ها و تماس ها بشید.

نظر

• سلام
          یه سوال اینکه چرا بعضی موقع ها میگن از سینک کردن بازی با ایکلود جلوگیری کنید بعد از هک بازی بدون جیل؟
          و اینکه فولدر library برنامه که حاوی سیو های بازی هست فقط قابلیت کپی شدن رو همون ورژن بازی هست یا نسخه های بالاتر اون رو هم داره؟
          ممنون

نظر

• سلام دوستان اپليكيشني هست كه مثل ورد عمل كنه و مجاني باشه؟ ، من مي خوام وقتي متنم رو تايپ مي كنم بهم نشون بده چند كلمه تايپ شده،مثل ورد توي ويندوز،ممنون ميشم كمك كنيد...

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام
              دوستان من تازه میخام وارد دنیای اپل بشم
              اطلاعات کم و بیش دارم ولی مطمن نیستم واسه همین چنتا سوال دارم
              شنیدم امنیت اپل بالا هستش و از اینکه با گوشی ور برم کمی میترسم
              2 سال با اندروید کار میکنم و واردم ولی اپل نه

1.دستگاهی که جیلبریک بشه مثلا ورژن 7 میشه دوباره جیلبریک برداشت یا تو همون حالت به ورژن بعدی اپدیت کرد؟
              2.میشه از یه ورژن به ورژن قبل رفت؟
              3.دستگاه جیبلبریک کنیم دیگه نمیشه اپدیت کرد؟
              4.گوشی اگه موقع اپدیت خاموش بشه و روشن نشه چیکار باید کرد؟
              5.جیلبریک لازمه؟
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط xmanz نمایش پست ها
                سلام
                دوستان من تازه میخام وارد دنیای اپل بشم
                اطلاعات کم و بیش دارم ولی مطمن نیستم واسه همین چنتا سوال دارم
                شنیدم امنیت اپل بالا هستش و از اینکه با گوشی ور برم کمی میترسم
                2 سال با اندروید کار میکنم و واردم ولی اپل نه

1.دستگاهی که جیلبریک بشه مثلا ورژن 7 میشه دوباره جیلبریک برداشت یا تو همون حالت به ورژن بعدی اپدیت کرد؟
                2.میشه از یه ورژن به ورژن قبل رفت؟
                3.دستگاه جیبلبریک کنیم دیگه نمیشه اپدیت کرد؟
                4.گوشی اگه موقع اپدیت خاموش بشه و روشن نشه چیکار باید کرد؟
                5.جیلبریک لازمه؟
                ممنون
                سلام دوست عزیز
                ۱- اگه دستگاهی جیلبریک بشه بله میشه جیل رو برداشت ولی با خود گوشی جیل شده نمیتونید اپدیت کنید دیگه دستگاه رو و باید اول ریستور کنید بعدش میتونید با خود دستگاه هم به ورژن های جدید تر اپدیت کنید
                ۲- نخیر نمیتونید فقط اخرین ورژن
                ۳- چرا که نمیشه ولی همونطور که گفتم اول باید ریستور کنید به اخرین ورژن که جیلبریک بپره و بعد با دستگاه هم میتونید اپدیت کنید
                ۴- والا واسه من تا حالا اتفاق نیافته همچین چیزی و جز احتمالات خیلی کم هستش ولی باز یه راه حل هایی داره که من زیاد وارد نیستم ولی مشکلی نیس
                ۵- والا تو خارج همه برای یه سری محدودیت هایی که سیستم ای او اس داره جیل میکنن مثله بلوتوث دلیوری فایل منیجر داخل خود گوشی و .... یه جورایی مثله اندروید ولی تو ایران بیشتر به خاطر نصب برنامه های کرک اینکارو انجام میدن. لازم بودن که به نظر من نیست و بستگی به کاربریه طرف داره که کاربرداشم گفتم بالا نصب برنامه کرک و باز کردن سیستم عامل ولی توصیه من به شما اینه که اگه میخوای فقط واسه برنامه جیل کنی برو اورجینال خودت بخر ولی باز تصمیم گیری با شماست

سوالی بود باز خودم و دوستان در خدمتیم

نظر

• دوستان آپديت جديد وايبر اومد به سلامتي و ميمنت و زين پس ويدئو ها ذخيره مي شوند[emoji320][emoji313] [emoji1]

نظر

• سوالم اینه هر گوشی اپل از 3جی گرفته تا 6 پلاس همشون فابریک خودشون امضا یا ecid دارند؟
                    یا با نصب cydia فعال میشه و باید بکآپ گرفت تا بتونیم دانگرید کنیم؟
                    زیاد وارد نیستم یکم توضیح بدید ممنون میشم
                    -------------
                    الان یه گوشی نو خریدم همینکه روشن کنم چه تنظیماتی باید انجام داد روی گوشی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط razya نمایش پست ها
                      سلام دوستان اپليكيشني هست كه مثل ورد عمل كنه و مجاني باشه؟ ، من مي خوام وقتي متنم رو تايپ مي كنم بهم نشون بده چند كلمه تايپ شده،مثل ورد توي ويندوز،ممنون ميشم كمك كنيد...

ظاهرا مدتیه مایکروسافت برنامه های آفیس رو رایگان کرده.
                      نوشته اصلی توسط xmanz نمایش پست ها
                      سوالم اینه هر گوشی اپل از 3جی گرفته تا 6 پلاس همشون فابریک خودشون امضا یا ecid دارند؟
                      یا با نصب cydia فعال میشه و باید بکآپ گرفت تا بتونیم دانگرید کنیم؟
                      زیاد وارد نیستم یکم توضیح بدید ممنون میشم
                      -------------
                      الان یه گوشی نو خریدم همینکه روشن کنم چه تنظیماتی باید انجام داد روی گوشی؟
                      دانگرید فقط تا آیفون ۴ در شرایط خاصی امکان پذیره. آیفون های بعد از اون امکانش نیست.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• ایفون 5s داشتم الانم ایفون 6 پلاس دارم ولی یه مشکلی که روی تمامی ورژن ها داشتم اینه که فرضا بعد از دو ساعت یا یک ساعت wifi روشن باشه بعد یکی بهم داخل وایبر یا تانگو یا هر جای دیگه پیام بده نمیرسه ؟؟؟ با اینکه wifi روشنه ؟

ناتیکشن اینها هم روشنه . حس میکنم برای خودش میره استند بای ؟ آیا راهی داره اینجوری نباشه ؟ من گوشی اندرویدی داشتم اصلا اینجوری نبودن

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                          ایفون 5s داشتم الانم ایفون 6 پلاس دارم ولی یه مشکلی که روی تمامی ورژن ها داشتم اینه که فرضا بعد از دو ساعت یا یک ساعت wifi روشن باشه بعد یکی بهم داخل وایبر یا تانگو یا هر جای دیگه پیام بده نمیرسه ؟؟؟ با اینکه wifi روشنه ؟

ناتیکشن اینها هم روشنه . حس میکنم برای خودش میره استند بای ؟ آیا راهی داره اینجوری نباشه ؟ من گوشی اندرویدی داشتم اصلا اینجوری نبودن
                          ایفون ها اینجوری هستن که اگه دستگاه بیکار بمونه خود به خود وای فای رو حالت sleep میره تا اینکه گوشیو دوباره روشن کنید تنها جایی که این حالت براش صادق نیست اپل استور هست که هنگام دانلود ازش وای فای روشن میمونه تا اخر
                          با جیلبریک میشد توی ورژن های قبل کمی بهبود داد اینو اما روی 7 به بعد رو خبر ندارم

نظر

• خیلی مسخره هستش اینجوری حداقل یه تنظیماتی مثله اندروید میذاشتن که در اختیار کاربر بذاره که چیکار کنه

نظر

• دوستان برای دانلود و نصب برنامه از ایتوز یه راه حل کلی بدید !

من با دانلود منیجر برنامه ها رو از طریق آیتونز دانلود میکنید راحت اما موقع نصب ش باید چیکار کرد ؟!

توضیحی که میدید برای یک گوشی نباشه ! چون میخوام برنامه هایی که از یه آپل آیدی میگریم رو تعداد زیادی از گوشی های مختلف نصب کنم !

نظر

• کی برد فارسی از big boss گرفتم مشکل داره
                                ًًًًً ً ً ً ً ً ً ً ً فقط اینا رو داره
                                حروف صدا دار نداره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X