اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mahdi85 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد مثلا من دستم ميخوره رو يه چيزي كه بايد به نت وصل باشي تا استفاده كني يا مثلا دستم به مرورگر ميخوره ميره نت با سيم كارت وقتي كه با واي فاي وصل نيستم ميشه كاري كرد كه اين حالت اتوماتيك نباشه هروقت خواستم خودم وصل كنم؟!
    به آدرس زير بريد و Cellular Data رو خاموش كنيد.

Setting/Cellular/ Cellular Data

نظر

• سلام دوستان من یه گوشی آیفون رو به ای تونز متصل کردم که برنامه واتساپ نصب کنم چون اولین بار بود گزینه sync رو زدم هیچی نشد ولی بعد فهمیدم و install رو زدم واتساپ نصب شد ولی همه برنامه هاش توی گوشی پاک مشکل چی بود؟

یه سوال دیگه وقتی میزنم مثلا تلگرام یا اینستا از ای تونز دانلود بشه یه ارور میده که مشکل توی اتصال و.. هست

و سوال بعدی اینکه اگر از سایت دیگه برنامه رو دانلود کنم و بزارم توی ای تونز میشه نصب کرد مشکلی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
        سلام دوستان من یه گوشی آیفون رو به ای تونز متصل کردم که برنامه واتساپ نصب کنم چون اولین بار بود گزینه sync رو زدم هیچی نشد ولی بعد فهمیدم و install رو زدم واتساپ نصب شد ولی همه برنامه هاش توی گوشی پاک مشکل چی بود؟

یه سوال دیگه وقتی میزنم مثلا تلگرام یا اینستا از ای تونز دانلود بشه یه ارور میده که مشکل توی اتصال و.. هست

و سوال بعدی اینکه اگر از سایت دیگه برنامه رو دانلود کنم و بزارم توی ای تونز میشه نصب کرد مشکلی نداره
        درود

1. احتمالا اون برنامه هایی که حذف شدن با اپل ایدی دیگه بر روی گوشیتون نصب شده بودن .
        2. بعضی اوقات برای من هم همینطور هست - قند شکن راه چارس
        3. اگر گوشیتون جیلبریک باشه میتونید - ولی اگر جیلبریک نباشه نمیتونید چون بایستی اپل ایدی که برنامه باهاش دانلود شده رو داشته باشید .

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
          درود

1. احتمالا اون برنامه هایی که حذف شدن با اپل ایدی دیگه بر روی گوشیتون نصب شده بودن .
          2. بعضی اوقات برای من هم همینطور هست - قند شکن راه چارس
          3. اگر گوشیتون جیلبریک باشه میتونید - ولی اگر جیلبریک نباشه نمیتونید چون بایستی اپل ایدی که برنامه باهاش دانلود شده رو داشته باشید .
          دوست عزیز یعنی اگر که سینک بزنم برنامه های توی اون گوشی که با اپل ای دی من ساخته نشدن پاک میشن ؟ جایی هست که بصورت اتوماتیک سینک بشه ک من غیر فتالش کنم؟ اخه خیلی گوشی برام میاد واسه نصب برنامه اگه اینجور باشه همه پاک میشه .

یه سوال دیگه اگر برنامه ای رو دانلود کرده باشم برای نصب اون برنامه حتما باید به اینترنت هم وصل باشیم

نظر

دوست عزیز یعنی اگر که سینک بزنم برنامه های توی اون گوشی که با اپل ای دی من ساخته نشدن پاک میشن ؟ جایی هست که بصورت اتوماتیک سینک بشه ک من غیر فتالش کنم؟ اخه خیلی گوشی برام میاد واسه نصب برنامه اگه اینجور باشه همه پاک میشه .

یه سوال دیگه اگر برنامه ای رو دانلود کرده باشم برای نصب اون برنامه حتما باید به اینترنت هم وصل باشیم
            بله - چون روی آیتونز اپل آیدی شما ست شده و روی دستگاه مشتری هم اپل ایدی مشتری - لذا با سینک کردن برنامه های روی دستگاه مشتری حذف میشن .
            بهتر هست برنامه ها رو برنامه هایی مثل iTools و یا ... نصب کنید که برنامه های مشتری حذف نشه .
            دستگاه رو که متصل میکنید - در تب Summary - به پایین اسکرول کنید و در قسمت Option گزینه اول یعنی Automatically syns when ... رو غیر فعال کنید .

خیر نیازی به اینترنت نیست .

نظر

• یک سوال دیگه هم داشتم درباره جلبریک بهترن راه مطمن ترین راه برای جلبریک شدن جیست ؟ چقدر احتمال داره گوشی خوب کارنکنه یا بالا نیاد ؟ وقتی جیلبریک میکنیم گوشی باید فرمت بشه و اطلاعات میرن؟

سوال دوم اینکه چطور برنامه هایی گ با ای تونز دانلود ککردم با ای تولز نصب کنم . ادرس دانلود فایل های دانلود شده ای تونز کجاست

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                من تا به حال اپل آيدي موقت به گوشم نخورده!
                در مورد دامنه ي USA.com هم امكانش نيست دوست گرامي.
                بهترين دامنه براي ساخت اپل آيدي دامنه ي iCloud.com هست كه فقط مي تونيد با دستگاه هاي اپلي بسازيد.
                یعنی چی امکانش نیست !ممکنه بیشتر توضیح بدید؟

نظر

یک سوال دیگه هم داشتم درباره جلبریک بهترن راه مطمن ترین راه برای جلبریک شدن جیست ؟ چقدر احتمال داره گوشی خوب کارنکنه یا بالا نیاد ؟ وقتی جیلبریک میکنیم گوشی باید فرمت بشه و اطلاعات میرن؟

سوال دوم اینکه چطور برنامه هایی گ با ای تونز دانلود ککردم با ای تولز نصب کنم . ادرس دانلود فایل های دانلود شده ای تونز کجاست
                  بستگی به ورژن iOS دستگاه شما داره . تا iOS 8.4 همه نسخه ها جیلبریک شدن و آموزشش هم در انجمن هست . همچنین تا iOS 9.1 هم جیلبریکش توسط تیم پانگو منتشر شده
                  و از iOS 9.1 به بعد هنوز جیلبریکی منتشر نشده و همچنان منتظر انتشار هستیم .
                  احتمالش خیلی کم هست که گوشی بالا نیاد - اگر هم نیومد دوباره ریستورش میکنید و جیلبریک رو دوباره انجام میدید - مگر در موارد خیلی خاص و نادر که دستگاه از کار میافته (این مورد خیلی نادر هست و به ندرت اتفاق میافته)
                  خیر - نیازی به فرمت شدن نیست .
                  در ادرس زیر ذخیره میشن - برنامه ها رو به آیتولز بدید و نصبشون کنید - آموزشش در انجمن هست :

کد:
                  C:\Users\...\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications
                  به جای ... یوزر خودتون رو بنویسید .
                  ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 20-07-2016, 01:40 PM

نظر

• سلام
                    براي عوض كردن سيمكارت خاموش كردن گوشي الزاميه؟

Sent from Vallhalla

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
                      سلام
                      براي عوض كردن سيمكارت خاموش كردن گوشي الزاميه؟

Sent from Vallhalla
                      سلام ، خير.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام ورژن 10 ios اومده ولی من از طریق گوشی چک میکنه اپدیتی نداره..باید چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad-aa نمایش پست ها
                          سلام ورژن 10 ios اومده ولی من از طریق گوشی چک میکنه اپدیتی نداره..باید چیکار کنم؟
                          ورژن ١٠ نسخه ي بتا ٣ اومده. يعني هنوز نسخه ي نهائي نيست كه براي همه عرضه بشه. شما يا بايد اكانت دولوپر داشته باشي و يا براي نسخه ي بتا عمومي آيدي تونو ثبت كنيد.

از من مي شنويد، صبر كنيد تا نسخه ي نهائي عرضه شه. اگر خيلي مشتاق اين كار هستيد توي انجمن آموزش دريافت ورژن ١٠ بتا هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                            ورژن ١٠ نسخه ي بتا ٣ اومده. يعني هنوز نسخه ي نهائي نيست كه براي همه عرضه بشه. شما يا بايد اكانت دولوپر داشته باشي و يا براي نسخه ي بتا عمومي آيدي تونو ثبت كنيد.

از من مي شنويد، صبر كنيد تا نسخه ي نهائي عرضه شه. اگر خيلي مشتاق اين كار هستيد توي انجمن آموزش دريافت ورژن ١٠ بتا هست.

ببخشید نسخه نهایی کی عرضه میشه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad-aa نمایش پست ها
                              ببخشید نسخه نهایی کی عرضه میشه؟؟
                              پاييز امسال.

نظر

• سلام دوستان
                                یه برنامه واسه فعال کردن بلوتوث پیدا کردم ولی نتونستم باش کار کنم
                                اسم برنامه sharecenter
                                لینک ادرس:
                                Bluetooth Share Center app for ios – Review & Download .IPA file

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X