اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به نظر شما ايفون 16 گيگ با اين همه نر افزاري كه نياز هست و غيره براي ادم كار ميده؟؟؟؟

نظر

۳۲ میگرفتید بهتر بود
      ولی ۵-۶ تا بازی gameloft نصب کنید پر میشه :دی

نظر

ايا قابل ارتقا هست؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
          ايا قابل ارتقا هست؟؟؟
          خیر ...

اصلا

نظر

سلام دوستان من بعد از ريستور با مشگل كار نكردن ميكروفون زماني كه روي اسپيكر ميگذاريم شدم، وقتي رو اسپيكر ميزارم ديگه صدا نميره و بايد از رو اسپيكر بردارم، مشگل از تنظيمات خاصي هست يا از چيزديگريست؟ چه كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط deathtrooper نمایش پست ها
              سلام دوستان من بعد از ريستور با مشگل كار نكردن ميكروفون زماني كه روي اسپيكر ميگذاريم شدم، وقتي رو اسپيكر ميزارم ديگه صدا نميره و بايد از رو اسپيكر بردارم، مشگل از تنظيمات خاصي هست يا از چيزديگريست؟ چه كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟
              اگه قبل از ریستور نبوده و یک دقعه اتفاق افتاده ریستور کنید.
              اگه خیر ، چیپ میکروفن مشکل پیدا کرده ( رطوبت )

موفق و پیروز باشید.

نظر

من ايفونم رو(رنگ سفيد و16 گيگ و انلاك)گرفتم 940 ولي اين قيمت با قيمت هايي كه تو بازارچه گفتيد خيلي اختلاف داره!!!

يعني من خيلي گرون گرفتم؟؟؟

نظر

گرون گرفتی اما نه خیلی زیاد ، رنگ سفید گرونتره! می تونستی با این پول 32 مشکی بخری. البته بسته به شهر و داشتن گارانتی اینا هم قیمتا خیلی فرق داره!

حالا بماند گارانتی تاثیر نداره! اما اگه بدون گارانتی گرفته باشی! گرون گرفتی! مثلا اینجا زده http://faradid.com/product.php?id=2090
                  ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 06-09-2011, 06:19 PM
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

بخشید برای این که گوشی اسم شخص رو بفهمه چیکار کنم؟؟؟من نمیخوام جیل بریک کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
                      سوالتون رو واضح تر بپرسید ...

احتمالا منظور شما موقع تماس گرفتنه ، اسم تماس گیرنده ؟

اگه درسته که باید caller id fix نصب کنید که با جیلبریک کردن امکان پذیره
                      ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 06-09-2011, 06:34 PM
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
                        اگه نمیخوای JailBreak کنی.
                        متونی واسه هر شخص هم ۲ تا شماره تعریف کنی یکی با 09 یکی با +98

البته irancell اگه باشید همهر با +98 بذاری و یک فاصله درست میشه! توی ایرانسل مشکلی نداره!

برای مثال

کد:
                        +98 123456789
                        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اقا جلوي ورژن توي گوشي نوشته:
                          8j2)4.3.3)

اين 8j2 يعني چي؟

نظر

شماره ساخت فریمور هست

نظر

دوستان وقتي به ايتونز وصل ميشم ميگه اپديت كنم به 4.3.5

شما نظرتون چيه؟
                              اموزشش رو هم بنويسيد!

ممنون

نظر

با سلام
                                چندتا سوال داشتم اگ لطف كنين جواب بدين خيلي ممنون ميشم
                                ١ با opera mini چطور ميتونم در يوتيوب فيلم نگاه كنم ( نرم افزار خاصي نياز داره )
                                ٢- با سافاري ميتونم فايل دانلود كنم بعد از دانلود فايلها كجا ذخيره ميشند
                                ٣ - ميشه فايلهاي ipa دانلود و نصب كرد يا حتما بايد كامپيوتر باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X