اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
    راستش تا الان درست همه برنامه ها رو ازمایش نکرده بودم.الان که اینکارو کردم میبینم زیادن
    مثلا اینا هستن که قبلا اجرا میشدن ولی حالا میپرن بیرون:ifarsi , ibook , nimbuzz , tango , beebpersian , voice of persian , viber , yahoo messenger , photo loader , facebook , talking tom 2 ,
    وای خیلی بد شده لطفا راهنمایی کنید.کسی تالا این مشکلو داشته؟
    مججدا ريستور كنيد و اگر بعد از ريستور بكاپ هاتون رو بر مي گردونين ديگه اينكار رو نكنيد.
    در ضمن بعضي از برنامه ها با فريمورهاي جديد سازگار نيستند و بايد منتظر ارائه آپديت از طرف اونها باشيد. 

نظر

• من یه چیزو متوجه نشدم ایفون 4 16gبعد ازرفتن به435در قسمتsummaryزده بود 14gالان درios5زده 13.73gاین 2.27gما کجارفته

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
        من یه چیزو متوجه نشدم ایفون 4 16gبعد ازرفتن به435در قسمتsummaryزده بود 14gالان درios5زده 13.73gاین 2.27gما کجارفته
        فکر کنم فضایی هست که icloud با imessage اشغال کرده.

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
          من یه چیزو متوجه نشدم ایفون 4 16gبعد ازرفتن به435در قسمتsummaryزده بود 14gالان درios5زده 13.73gاین 2.27gما کجارفته
          دوست عزیز فریمور های مختلف از نطر حجم و فضایی که اشغال میکنن متفاوتن و برنامه هایی که باهاشون نصب میشه یا اضافه یا کم میشن فرق میکنه.
          در ضمن به این موضوع هم میشه اشاره کرد که حتی شما اگه به فلش های usb یا هارد های کامپیوتر هم دقت کنید حجمشون دقیقا اون چیزی که روشون نوشته نیست و کمتر. (مثلا هارد یک ترا رو وقتی میخواین پارتیشن بندی کنید ممکنه حتی تا 100 گیگش هم نباشه و 900 نشونش بده)
          و ممکنه آیفون هم از این قاعده مستثنی نباشه ....

نظر

• سلام دوستان
            شرمنده که سئوال تکراری می پرسم ، ولی من همچنان با این موضوع مشکل دارم.
            من Iphone 4 ام رو دادم علاالدین Flash کردن و کلی برنامه روش ریختن ، ولی چند تا از برنامه هایی که خودم دارم و بهشون نیاز دارم رو برام نریختن.
            وقتی Sync رو تیک میزنم نواری که حجم برنامه ها رو نشون میده صفر میشه. می ترسم برنامه ام رو تیک بزنم و Apply کنم ، بقیه برنامه ها پاک شه.
            یه جایی هم خوندم که باید رو گوشی کلیک کنم و گزینه Transfer Purchases رو انتخاب کنم ، این کار رو هم کردم ولی بازم نوار حجم برنامه ها صفر میشه.
            لطفا کمک کنین.
            مرسی

نظر

• شما وقتي ايتونز را اناليز كنيد(ايديتون را بديد به ايتونز وسينگ كنيد)وبعد ترافيك را بزنيد ايتونز ابتدا بكاپ ميگيره و عمليات را كه گفتيد انجام ميده ممكن هست در اتمام برنامه هاتون را هم بخواد پاك كنه چون از اكانت ديگري نصب شده در اون موقع ميتونيد جلوشو بگيريد
              ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 18-10-2011, 02:13 PM

نظر

• اینا تا چند روز پیش اجرا میشدن و بدونه مشکل کار میکردن.
                درضمن فیرمور من جدید نیست 4.2.1 هست.
                کار دیگه ای نمیشه کرد؟ اخه میگم چند روزه اجرا نمیشن. مشکل از کجاست؟

نظر

• َآرش جان ، می شه بیشتر توضیح بدی لطفا؟

نظر

• آقا کسی میدونه آیفن 4 تولید هفته 28 ورؤنش چنده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amiro_iphone4 نمایش پست ها
                      َآرش جان ، می شه بیشتر توضیح بدی لطفا؟
                      من الان كامپيوتر جلوم نيست، شما ايتونز را باز كنيد و ابتدا سينگ كنيد ( اي دي ايتونز) ، موقعي كه در حال وصل شدن به شبكه ميشه شما ترافيك هم بزنيد ومنتظر بشيد زماني كه خواست برنامه ها را پاك كنه شما ضربدر قسمت لورد را بزنيد.
                      به احتمال زياد چون توسط اكانت ديگري ساين شده و در ليبري ايتونزتون نيست پاك خواهد شد.مگر اينكه برنامه هاي كركدار را نصب كرده باشد كه كپي ميشود در ليبري ايتونز شماوپاك نخواهد شد

نظر

• آقا کسی میدونه آیفن 4 تولید هفته 28 ورؤنش چنده؟

نظر

• okay آرش جان ، مرسی
                          فک کنم به ریسکش نمی ارزه

نظر

• ميخوام آيفون٤ لاك رو از ٤.١ ببرم به ٤.٣.٣
                            اولا بگم كه خودم هيچ مشكلي باهاش ندارم فقط ميخواستم يه آپديتي كرده باشم بعد از اين همه مدت.
                            حالا سوالم اينه موقع آپديت بيس باندم هم آپديت ميشه!؟
                            برا جلوگيري از آپديت بيس باند چكار كنم!!!!
                            (من shsh4.3.3 رو سيو دارم)

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                              ميخوام آيفون٤ لاك رو از ٤.١ ببرم به ٤.٣.٣
                              اولا بگم كه خودم هيچ مشكلي باهاش ندارم فقط ميخواستم يه آپديتي كرده باشم بعد از اين همه مدت.
                              حالا سوالم اينه موقع آپديت بيس باندم هم آپديت ميشه!؟
                              برا جلوگيري از آپديت بيس باند چكار كنم!!!!
                              (من shsh4.3.3 رو سيو دارم)
                              باید از کاستوم استفاده کنید
                              Rest in peace Steve
                              Do What You Love
                              Steve Jobs

نظر

• با سلام
                                بچه ها من یه سری سوالات تو سرم هست که اگه راهنماییم کنید خیلی عالی میشه

من الان یه Iphone 4 دارم با ios 4.3.1 که جیلبریک اش کرده بودم و کلی روش برنامه ریخته بودم
                                حالا ویندوزم رو عوض کردم و کل آیتونز رو دوباره از اول نصب کردم
                                ولی بعد از تعویض ویندوز دیگه گوشیمو به آیتونز وصل نکردم

حالا می خوام که روی گوشیم iOs5 رو نصب کنم و دیگه جیلبریک نکنم و پولی برنامه هارو بخرم
                                حالا باید چیکار کنم
                                باز هم لازمه SHSH بگیرم یا نه؟
                                چطوری ریستور کنم؟
                                چطوری می تونم اطلاعات فون بوکم رو نگه دارم تا پاک نشه

کلا اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
                                با تشکر آیدین

نظر

صبر کنید ..
                                X