اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام و عرض ادب من به تازگی آیفون 7 پلاس گرفتم و اولین تجربه کار با ios را دارم در گوشی قدیمی (سامسونگ تب8) فایلیهای متنی متعددی که همگی درون یک پوشه هستند رو دارم که مربوط به کارهای اداری از قبیل بخشنامه ها و غیره می باشد لطفا راهنمایی بفرمائید که من چطور میتونم این پوشه رو به همین شکل به گوشی جدید منتقل کنم ضمنا از طریق برنامه shareitامکانپذیر نمی باشد مگر اینکه بخوام تک تک فایلها رو بفرستم که با توجه به تعداد این فایلها این امر امکانپذیر نیست در صورت امکان راهنمائی بفرمائید

نظر

• سلام دوستان ،من یک ایفن ۴دارم،۲ سال پیش دسته دوم خریدم ،خبر نداشتم که باید اپل ایدی رو ازش بگیرم ،خودم یه اپل ایدی از اینترنت خریدم و انداختم روش ،بعد از ۲ سال گوشیم رو ارم اپل دیگه بالاتر نمیومد بردم برام فلش کردن درست شد ولی الان تا روشن میکنی اول اپل ایدی میخواد که من نمیدونم چیه چون اصلا یادم نمیاد کجا نوشتم مال ۲ سال پیش بوده،الان باید چیکار کنم ،اپل ایدی هم از اینترنت خریدم ،با مشخصات من نیست که برم با ارسال مشخصات دوباره بازیابی کنم ،الان من موندم و یه گوشی ایفن ۴ که تا اپل ایدی وارد نشه کار نمیکنه ،کسی میتونه کمکم کنه که راهی هست درست بشه یا دورش زد ،ممنونم دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen-iphone4 نمایش پست ها
        سلام دوستان ،من یک ایفن ۴دارم،۲ سال پیش دسته دوم خریدم ،خبر نداشتم که باید اپل ایدی رو ازش بگیرم ،خودم یه اپل ایدی از اینترنت خریدم و انداختم روش ،بعد از ۲ سال گوشیم رو ارم اپل دیگه بالاتر نمیومد بردم برام فلش کردن درست شد ولی الان تا روشن میکنی اول اپل ایدی میخواد که من نمیدونم چیه چون اصلا یادم نمیاد کجا نوشتم مال ۲ سال پیش بوده،الان باید چیکار کنم ،اپل ایدی هم از اینترنت خریدم ،با مشخصات من نیست که برم با ارسال مشخصات دوباره بازیابی کنم ،الان من موندم و یه گوشی ایفن ۴ که تا اپل ایدی وارد نشه کار نمیکنه ،کسی میتونه کمکم کنه که راهی هست درست بشه یا دورش زد ،ممنونم دوستان
        یا باید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید. البته بعید میدونم از اپل آیدی فعلی اطلاعات قابل قبولی برای ارائه به پشتیبانی اپل داشته باشید
        یا اینکه بعضی سایتها اعلام کردند که با هزینه نسبتا زیاد اینکار رو انجام میدن. شخصا تا الان ندیدم کسی موفق به انجام اینکار شده باشه

نظر

• سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه صدای announce calls رو تغیر داد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام
            توسایت ریکاوری اپل مشخصات رو میزنی دیکه جلوتر نمیره که رمز رورکاوری کنی
            برای شما هم همینطوره
            با تشمر

نظر

• سلام دوستان
              گوشی من چندین بار رمزش را اشتباه زدم قفل شده
              فقط اثر انگشت هست که اصلا نمیزاره.
              تو اینترنت خوندم باید وصل کنم به ایتونز که هیچ بک اپی ٫ هم قبلا نگرفتم
              وقتی به ایتونز وصل میکنم میگه گوشی شما پسورد داره و بهش وصل نمیشه.
              گوشی را تو حالت ریکاوری بالا اوردم و گزینه ریست سیستم عامل را زدم ولی چند مشکل:
              تا ۵۰۰ مگ که دانلود میکنه یکم کمتر یا بیشتر یه ارور میده و قطع میشه!
              دوم سرعت دانلود کمه.با اینکه سرعت اینترنت بالاست.
              سوم یه ربع که میگذره گوشی از حالت ریکاوری میاد بیرون و میره رو صفحه قفل!!
              ممنون میشم کمکم کنید؟
              راحلی داره که مستقیم سیستم عامل را دانلود کنم و با ایتونز بریزم(با توجه به اینکه ایتونز وصل و ساین نمیشه میگه گوشی پسورد داره؟)

نظر

• سلام من يه ايفون ٦ اس دارم و از روزي كه خريدم وقتي عكس ميگيرم شاتر دوربين صدا نميده و فقط روي حالت square صدا ميده باغ تالار
                وقتي از تلگرامم عكس ميگيرم صدا ميده ولي با برنامه عادي دوربين صدا نميده
                گوشيمم جيلبريگ نيست و چندين بار هم اپديتش كردم و درست نشده
                اگه ميشه راهنمايي كنيد

ویرایش توسط as2017 : https://i-phone.ir/forums/member/213392-as2017 در ساعت 22-06-2018, 05:08 PM

نظر

• درود
                  چرا برای آیفون 8 و 8پلاس و 10 تاپیک نیست ؟

نظر

• میخوام با ایتونز ا\ل ایدی بسازم ولی توی مرحله اول ک رمز جی میل رو میزنی گزینه ادامه به مرحله دوم نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
                      میخوام با ایتونز ا\ل ایدی بسازم ولی توی مرحله اول ک رمز جی میل رو میزنی گزینه ادامه به مرحله دوم نیست
                      سلام
                      قبل از همه چیز شما باید یک نرم افزار رایگان رو انتخاب کنید و بعد شروع به ساختن اپل آیدی کنید ( درغیر اینصورت قطعا در مراحل بعدی به مشکل رایگان نبودن اپل آیدی برمیخورید)
                      در انجمن تاپیک درمورد ساخت اپل آیدی به روش صحیح موجوده، مراحل آن را به دقت دنبال کنید. ( البته با نسخه های قدیمی تر آیتونز )
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 23-04-2018, 12:36 AM

نظر

• من به یه مشکل خیلی بد خوردم و هیچ راه حلی براش پیدا نکردم.
                        مشکل اینه که نمیتونم برنامه رو ساین کنم و به سرور اپ استور وصل بشم. از ویندوز هم که روی گوشی برنامه میریزم، نمیتونم اپل ای دی رو وارد گوشی کنم، یعنی وقتی واردش میکنم از برنامه میپره بیرون. از تنظیمات هم که اقدام می‌کنم یکم میگذره و دوباره نوشته ساین این میاد. اصلا انگار نت وصل نیست. با وایفای هم امتحان کردم. حتی وی پی ان اکانتی هم زدم اما اون هم وصل نشد. گوشی رو ریستور هم کردم ولی بازهم نتیجه‌ای نداد. از این افزونه سیبچه هم استفاده کردم اما اون هم تو حالت درحال اتصال میمونه. ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• مشکل Could Not Activate iPhone دقیقاَ به چی ربط داره و راه‌حلی هم داره؟

نظر

• حدود ۶ ماهه ایفون se خریدم
                            چند دفعه تالا این مشکل پیش اومده ک یهو دیگ صفحه گوشیم روشن نمیشه
                            تو اینترنت دیدم نوشته بود ک با گرفتن دکمه پاور و هوم ریستش کنین انجام میدادم ریست میشد و میومد بالا سیستم.
                            امروز داشتم باش کار میکردم صحیح و سالم بعد کارم تموم شد صفشو بستم.دفعه بعد ک اومدم سر گوشی دیگ صفش روشن نشد ک نشد ک نشد.
                            هرکاریشم میکنم فایده نداره
                            به کامپیوترم وصل نمیشه کلا انگار مردس گوشی :/
                            بدون هیچ دلیلی.
                            کسی میتونه کمکم کنه؟

نظر

• سلام خسته نباشید من قبلا imuic راحت استفاده میکردم
                              الان میخوام موزیک رو دانلود کنم واسه آفلاین گوش دادن ارور میده که icloud muic library cant enable باید چیکار کنم؟

نظر

• سلام
                                دوستان من از دیروز متوجه شدم که هر وقت به وایفای و دیتای گوشی وصل میشم ایکون بالای صفحه یا همون ایکونی موقع ورود به سایت ها و انجام کار های اینترنتی میچرخه داره خود به خود میچرخه ..... در صورتی که تمام برنامه ها بسته است و این ایکون خود به خود میچرخه لازم به ذکره که گوشی من به اخرین نسخه ios اپدیته و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشته و جیلبریک نشده تورو خدا کمکم کنید مشکل از چیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X