اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من خوده مبتدی ام رسماً البته درمورد آیفون،چون تا حالا آیفون نداشتم لطف کنید منو خوب راهنمایی کنید قبلا ازتون سپاسگذارم
    سوالم هم اینه:
    از اونور آب 1 گوشی برای ما رسیده میخوام ببینم پله پله باید چکارش کنم تا تبدیل به ی گوشی بشه که تو ایران دست ملت هست و استفاده میکنند
    نرم افزار چی لازم داره؟ و دیگه چیکار باید کردش؟و... خلاصه شما فکر کن همچین اتفاقی برای شما افتاده چیکار میکنید
    البته مسلماً ببرم بیرون درست میکنن ولی نمیخوام هزینه کنم، خودمم کارم کامپیوتره از پس کاراش بر میام

لطف میکنید راهنمایی کنید
    ویرایش توسط hamed_bati2000 : https://i-phone.ir/forums/member/200873-hamed_bati2000 در ساعت 09-12-2016, 01:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_bati2000 نمایش پست ها
      سلام
      من خوده مبتدی ام رسماً البته درمورد آیفون،چون تا حالا آیفون نداشتم لطف کنید منو خوب راهنمایی کنید قبلا ازتون سپاسگذارم
      سوالم هم اینه:
      از اونور آب 1 گوشی برای ما رسیده میخوام ببینم پله پله باید چکارش کنم تا تبدیل به ی گوشی بشه که تو ایران دست ملت هست و استفاده میکنند
      نرم افزار چی لازم داره؟ و دیگه چیکار باید کردش؟و... خلاصه شما فکر کن همچین اتفاقی برای شما افتاده چیکار میکنید
      البته مسلماً ببرم بیرون درست میکنن ولی نمیخوام هزینه کنم، خودمم کارم کامپیوتره از پس کاراش بر میام

لطف میکنید راهنمایی کنید
      اولا که توضیح ندادی گوشی لاکه انلاکه؟
      دوم اینکه چه گوشی؟

نظر

• سلام خدمت دوستان واساتید من با روش sami restore آیفون 5 لاک رو ریستور کردم به ورژن فعلی 7.1.2 الان گوشی رو حالت اولیه اکتیو گیر کرده و بالا نمیاد با چه برنامه ای گوشی رو اکتیو کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
          سلام خدمت دوستان واساتید من با روش sami restore آیفون 5 لاک رو ریستور کردم به ورژن فعلی 7.1.2 الان گوشی رو حالت اولیه اکتیو گیر کرده و بالا نمیاد با چه برنامه ای گوشی رو اکتیو کنم؟
          یعنی یه نفر نیست تو این انجمن که جواب بده یاد اون روزا بخیر که اینجا برو بیایی واسه خودش داشت

نظر

یعنی یه نفر نیست تو این انجمن که جواب بده یاد اون روزا بخیر که اینجا برو بیایی واسه خودش داشت
            گوشی لاک و باید با سیمکارتی که روش لاک سده اکتیو کنی و درضمن راهی هم برای انلاکش نیست مگر پول بدید براتون کامل انلاک کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
              گوشی لاک و باید با سیمکارتی که روش لاک سده اکتیو کنی و درضمن راهی هم برای انلاکش نیست مگر پول بدید براتون کامل انلاک کنن
              دوست عزیز میدونم که میسه با هزینه میشه آنلاکش کرد . گوشی با r-sim آنلاک بود فقط من نمیدونستم sami restore بعد از ریستور رو حالت active گیر میکنه الان که سیم کارت sprint ندارم مشکل اونجاست با هیچ برنامه ای نمیشه اکتیو کرد؟

نظر

دوست عزیز میدونم که میسه با هزینه میشه آنلاکش کرد . گوشی با r-sim آنلاک بود فقط من نمیدونستم sami restore بعد از ریستور رو حالت active گیر میکنه الان که سیم کارت sprint ندارم مشکل اونجاست با هیچ برنامه ای نمیشه اکتیو کرد؟
                از ایفون 3gs به بعد تا به امروز هیچ راهی نداره اکتیو و انلاک نرم افزاری و یخت افزاری هم متل rsimتا جایی که میدونم اخرین نمونه هاش برای 4اس بودن اگه اشتباه نکنم

نظر

• ممنون ولی تا 3/4 روز پیش هم با همین r-sim آنتن داشت و کار هم میکرد فقط به دلیل مشکل هنگ کردن گوشی با samirestore ریستورش کردم فقط نمیدونستم که به حالت activeation میره

نظر

اولا که توضیح ندادی گوشی لاکه انلاکه؟
                    دوم اینکه چه گوشی؟
                    سلام دوست عزیز
                    3 تا گوشی هست، 2 تا 5s و یک 4 . در مورد 4 مطمئن نیستم 4 هست یا 4s چون جعبه نداره
                    اول بگم که سیم همراه انداختم جواب نداد پس لاک هست 100%
                    با این تفاصیل من باید از کجا شروع کنم؟
                    درضمن بدون سیم کارت نمیشه وارد منو ها شد در آیفون 4 ؟؟؟؟
                    الان بدون سیم کارت فقط صفحه شماره گیری برای تماس های اورژانسی فقط نمایانه
                    ممنون از راهنمایی تون

نظر

سلام دوست عزیز
                      3 تا گوشی هست، 2 تا 5s و یک 4 . در مورد 4 مطمئن نیستم 4 هست یا 4s چون جعبه نداره
                      اول بگم که سیم همراه انداختم جواب نداد پس لاک هست 100%
                      با این تفاصیل من باید از کجا شروع کنم؟
                      درضمن بدون سیم کارت نمیشه وارد منو ها شد در آیفون 4 ؟؟؟؟
                      الان بدون سیم کارت فقط صفحه شماره گیری برای تماس های اورژانسی فقط نمایانه
                      ممنون از راهنمایی تون
                      ایفون 4دورش 3تا خط انتن داره اما 4اس 4تا
                      شما بدون سیمکارت هاشون نمیتونین تکتیوشون کنید
                      و درضمن اگر قفل ایکلود روشون فعال باشه که کارتون کاملا سخت خواهد شد

نظر

ایفون 4دورش 3تا خط انتن داره اما 4اس 4تا
                        شما بدون سیمکارت هاشون نمیتونین تکتیوشون کنید
                        و درضمن اگر قفل ایکلود روشون فعال باشه که کارتون کاملا سخت خواهد شد
                        الان با itunes وصل شدم به گوشی وارد منو هم شد

ios 4.3.3 هست و گفت ورژن جدید اومده براش زدم آپدیت بشه ولی وسط ش بی خیال شدم گفتم نکنه این ورژن باشه راحت تر آنلاک بشه
                        الان برای آنلاک چیکار باید کرد که سیم کارت رو بشناسه

نظر

الان با itunes وصل شدم به گوشی وارد منو هم شد

ios 4.3.3 هست و گفت ورژن جدید اومده براش زدم آپدیت بشه ولی وسط ش بی خیال شدم گفتم نکنه این ورژن باشه راحت تر آنلاک بشه
                          الان برای آنلاک چیکار باید کرد که سیم کارت رو بشناسه
                          اگه بدون سیمکارت اپراتوری شما وارد منو شدین و اکتیو شده گس لاک نیست گو‌شی

نظر

اگه بدون سیمکارت اپراتوری شما وارد منو شدین و اکتیو شده گس لاک نیست گو‌شی
                            لاک نیست؟
                            پس چرا سیم کارت ایران رو نمیخونه؟؟
                            وارد منو شدن فقط نشونه لاک و آنلاک بودن گوشیه؟؟
                            من فکر کردم هر سیم کارتی به گوشی نخوردن دلیل بر لاک و آنلاک بودنه

نظر

لاک نیست؟
                              پس چرا سیم کارت ایران رو نمیخونه؟؟
                              وارد منو شدن فقط نشونه لاک و آنلاک بودن گوشیه؟؟
                              من فکر کردم هر سیم کارتی به گوشی نخوردن دلیل بر لاک و آنلاک بودنه
                              ببین دوست گرامی
                              گوشی های لاک با سیمکارتی که روش لاک شدن فقط اکتیو میشن اما این دلیل نمیشه انتن بدن بعد اکتیو شدن
                              شاید روی گوشی شما گوی سیم نصب شده یا چیپ انلاکر که تونستین اکتیوش کنین اینا تا ایفون 4 بودن
                              بهترین راه اینه از تبلیغات بالای سایت برید و سرویس یافتن اپراتور و لاک و انلاک و بررسی کنید

نظر

• سلام
                                من یه Iphone 6s Gold
                                LLA
                                10.1.1 دارم
                                اما امروز یه پیام اومد رو صفحه گوشیم
                                Untrusted enterprise developer
                                ''Iphone distribution:modern life cumputer(LLC)''has not been trusted on this iphone.until this developer has beedn trusted.their enterprise apps will not be available fot use

نظر

صبر کنید ..
                                X