اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام آیتونز واسه من روی کامپیوتر خیلی خیلی گیر میکنه و ارور زیر رو میده چیکارکنم خواهشا راهنمایی کنید کارم گیره هر ورژنی میزنم همینطوره ویندوزم 8.1 هست
    ویرایش توسط yaghob68 : https://i-phone.ir/forums/member/105026-yaghob68 در ساعت 28-08-2016, 05:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
      سلام آیتونز واسه من روی کامپیوتر خیلی خیلی گیر میکنه و ارور زیر رو میده چیکارکنم خواهشا راهنمایی کنید کارم گیره هر ورژنی میزنم همینطوره ویندوزم 8.1 هست
      از قند شكن استفاده كنيد درست ميشه.

نظر

• سلام دوستان
        من چون جدیدا تو تهران کار میکنم از نرم افزار گوگل مپ زیاد استفاده میکنم
        از چند روز پیش وقتی مقصد رو مشخص میکنم و خط مسیر رو برام میکشه در حال حرکت بعد از یکی دو دقیقه دوباره مسیر رو اتوماتیک آپدیت میکنه...
        حالا جاهایی که اینترنت ضعیفه گیر میکنه و یهو میمونم وسط اتوبان!!
        قبلا خط مسیر رو که میکشید تا آخر میموند و آپدیت لحظه ای نمیشد.
        پاک کردم دوباره نصب کردم نشد، یوزر اکانت گوگل مپ رو عوض کردم نشد، تنظیمات رو زیر و رو کردم نشد.
        اگه حل نشه تهران برا تردد بدجور به مشکل میخورم
        ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• نرم افزار رو پاک کردم و دوباره نصب کردم با همون تنظیمات و همون اکانت اومد
          راهی هست تنظیماتش کلا برگرده حالت اولیه؟
          شاید دستم به چیری خورده اینجوری شده....
          plz کمممممممممممممکککککککککککک

نظر

• اگر برنامه ifunbox باهاش برنامه بریزم روی ایفون امکا پاک شدن بقیه برنامه ها هستش مثل خود آیفون

نظر

اگر برنامه ifunbox باهاش برنامه بریزم روی ایفون امکا پاک شدن بقیه برنامه ها هستش مثل خود آیفون
              درود

خیر بقیه برنامه ها پاک نمیشن .

نظر

• وقتی passcode ایفون رو فراموش میکنیم چطور میشه پیداش کرد یا ریسیت کرد
                اگه یه وقت گوشی بوت نشد راهی هست واسه فاکتوری ریست

نظر

وقتی passcode ایفون رو فراموش میکنیم چطور میشه پیداش کرد یا ریسیت کرد
                  اگه یه وقت گوشی بوت نشد راهی هست واسه فاکتوری ریست
                  درود
                  قبلاً برای نسخه های پایینتر iOS روش هایی بود که می شد رمز رو پیدا کرد اما دیگه این روش جواب نمیده .
                  اگر به اطلاعات دیوایستون نیاز ندارید می تونید فایل فریمور رو دانلود و با آیتونز گوشیتون رو ریستور کنید .

اگر قبلاً گوشی رو به کامپیوترتون وصل کردید و باهاش برنامه نصب کرده باشید یا بک آپ گرفته باشید
                  میتونید گوشی رو به همون کامپیوتر وصل کرد و ازش بک آپ گرفت (به شرطی که دیگه Trust رو نخواهد)
                  که بعدا میتونید عکس - ویدئو - نوت - اهنگ - شماره تلفن ها رو از دل بک اپ بیرون کشید .

همچنین می تونید با برنامه iTools هم از دیوایستون بک آپ بگیرید که بعدا بتونید موارد ذکر شده رو از دلش بیرون کشید (به شرطی که گزینه Trust نخواهد) .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                    درود
                    قبلاً برای نسخه های پایینتر iOS روش هایی بود که می شد رمز رو پیدا کرد اما دیگه این روش جواب نمیده .
                    اگر به اطلاعات دیوایستون نیاز ندارید می تونید فایل فریمور رو دانلود و با آیتونز گوشیتون رو ریستور کنید .

اگر قبلاً گوشی رو به کامپیوترتون وصل کردید و باهاش برنامه نصب کرده باشید یا بک آپ گرفته باشید
                    میتونید گوشی رو به همون کامپیوتر وصل کرد و ازش بک آپ گرفت (به شرطی که دیگه Trust رو نخواهد)
                    که بعدا میتونید عکس - ویدئو - نوت - اهنگ - شماره تلفن ها رو از دل بک اپ بیرون کشید .

همچنین می تونید با برنامه iTools هم از دیوایستون بک آپ بگیرید که بعدا بتونید موارد ذکر شده رو از دلش بیرون کشید (به شرطی که گزینه Trust نخواهد) .
                    آموزش واسه فلش ایفون و فایل فریمور رو میدید بهم و اینکه سریع ترین راه اپدیت فریمور ها چیه؟ فایل فلش هر مدلی فرق میکنه با بقیه؟

نظر

آموزش واسه فلش ایفون و فایل فریمور رو میدید بهم و اینکه سریع ترین راه اپدیت فریمور ها چیه؟ فایل فلش هر مدلی فرق میکنه با بقیه؟
                      از اینجا متناسب با دیوایستون فایل فریمور رو دانلود کنید :
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread106231.html

برای ریستور هم طبق مراحل زیر عمل کنید ک

1. دیوایس رو به PC وصل کنید و به تب summary دیوایس برید .
                      2. کلید Shift رو نگه دارید و گزینه Restore iPhone رو انتخاب کنید .
                      3. حالا به مسیری که فایل فریمور رو درش ذخیره کردید برید و فایل فریمور رو انتخاب کنید .
                      4. ریستور رو تأیید کند تا مراحلش شروع بشه .

میتونید تا حدودی از تاپیک زیر هم کمک بگیرید ولی گفته های این تاپیک یکم فرق داره ولی اصولش یکی هست .
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                        از اینجا متناسب با دیوایستون فایل فریمور رو دانلود کنید :
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread106231.html

برای ریستور هم طبق مراحل زیر عمل کنید ک

1. دیوایس رو به PC وصل کنید و به تب summary دیوایس برید .
                        2. کلید Shift رو نگه دارید و گزینه Restore iPhone رو انتخاب کنید .
                        3. حالا به مسیری که فایل فریمور رو درش ذخیره کردید برید و فایل فریمور رو انتخاب کنید .
                        4. ریستور رو تأیید کند تا مراحلش شروع بشه .

میتونید تا حدودی از تاپیک زیر هم کمک بگیرید ولی گفته های این تاپیک یکم فرق داره ولی اصولش یکی هست .
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html
                        اگر بخوام بصورت معمولی بدون فریمور ریسیت کنم ک اطلاعات کامل پاک بشه و قفل گوشی باز بشه امکانش هست

نظر

اگر بخوام بصورت معمولی بدون فریمور ریسیت کنم ک اطلاعات کامل پاک بشه و قفل گوشی باز بشه امکانش هست
                          خیر ،برای ریست کردن بایستی قفل دستگاه رو باز کنید که بتونید وارد تنظیمات بشید و ... .همچنین موقع انتخاب ریست ازتون رمز دیوایس پرسیده میشه .

نظر

• سلام دوستان خواهشا یه راهنمایی کامل و جتمع بکنید ممنون میشم

من با اپل ای دی و با ایتونز روی ویندوز یک برنامه مثلا تلگرام یا بازی کلش یا هربرنامه ای دیگه رو دانلود میکنم و با نرم افزار itools یا با ifunbox میریزم روی گوشی وقتی برنامه رو باز میکنم میگه اپل ای دی بزن . خب چرا اینجوری هست برای حل این مشکل باید چیکار کنم ؟

بعضی از برنامه های همراه بانک ها توی اتونز نیست ک با اپل ایدی بگیرم وبریزم روی گوشی مجبورم بصورت فایل ipa از سایت ها بگیرم هیچ راهی بجز جیلبریک کردن نداره ؟

نظر

سلام دوستان خواهشا یه راهنمایی کامل و جتمع بکنید ممنون میشم

من با اپل ای دی و با ایتونز روی ویندوز یک برنامه مثلا تلگرام یا بازی کلش یا هربرنامه ای دیگه رو دانلود میکنم و با نرم افزار itools یا با ifunbox میریزم روی گوشی وقتی برنامه رو باز میکنم میگه اپل ای دی بزن . خب چرا اینجوری هست برای حل این مشکل باید چیکار کنم ؟

بعضی از برنامه های همراه بانک ها توی اتونز نیست ک با اپل ایدی بگیرم وبریزم روی گوشی مجبورم بصورت فایل ipa از سایت ها بگیرم هیچ راهی بجز جیلبریک کردن نداره ؟
                              کسی نیست جواب منو بده

نظر

کسی نیست جواب منو بده
                                با impactor میشه ipa نصب کرد که اونم اپل آی دی میخواد

نظر

صبر کنید ..
                                X