اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز جیلبریک و هَ ک و اینجور چیزا در صورتی ضرر نداره که بدونی چکار داری میکنی و از چه برنامه هایی استفاده میکنی !! من از ایفون ۴ تا حالا تمام دیوایس ها رو داشتم همه رو هم روی ورژن های مختلف جیلبریک کردم !! سال به سال و ورژن به ورژن کامل تر میشه دیگه مثل قبل نیست قبلا خیلی اذیت میکرد !! من که به مشکل خاصی نخوردم خیلی هم خوب بوده فقط در مواردی مشکلات نرم افزاری پیش اومده که از اونجایی که همیشه بک آپ داشتم فورا مشکل رو حلش کردم !! قبلا یادمه همون برنامه که جیلبریک میکرد گزینه پاک کردن جیلبریک رو هم داشت الان گمون نکنم همچین چیزی باشه و تنها راهش ریستور به اخرین ورژنه !! توصیه میکنم اول ببین چکار میخوای بکنی بعد جیلبریک کن اگه برای ورژن شما وجود داشته باشه البته !! دو نوع جیلبریک داریم کلا ، یکی اونی که قابلیت آنلاین و اتصال به اینترنت رو از بین میبره و بجاش چیزای دیگه اضافه میکنه مثل جیلبریک انواع پلی استیشن ، که کار بسیار اشتباه و بی موردی هستش !! یکی اونی که هیچ قابلیتی رو از بین نمیبره و کلی قابلیت هم اضافه میکنه مثل جیلبریک انواع گوشی موبایل با انواع سیستم عامل !! با توجه به امکاناتی که اضافه میکنه میشه گفت خوبه به شرطی که در نصب توییک و نرم افزارهای مختلف دقت بشه همین !! دوستان در پست های قبلی هم اشاره های درستی کردن !! همین الانم شما نگاه کنی میبینی کلی مشکل دارن خیلی از بچه ها که اصلا جیلبریک هم نکردن پس فرقی نمیکنه انتخابش دست خود ادمه !! من موافقم باش !! الانم گوشیم یه جوریه که تا زمانی که زنده م کسی حتی با وجود باز بودن صفحه گوشی نمیتونه توش بگرده و اگرم مرده باشم هیچ کس نمیتونه بازش کنه بره توش حتی اگه انگشتمو بِکَنه ببره [emoji1][emoji1][emoji1303] و ریستور هم نمیشه خاموشم نمیشه بدون وجود خودم !! فقط با جیلبریک امکان پذیره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
      دوست عزیز جیلبریک و هَ ک و اینجور چیزا در صورتی ضرر نداره که بدونی چکار داری میکنی و از چه برنامه هایی استفاده میکنی !! من از ایفون ۴ تا حالا تمام دیوایس ها رو داشتم همه رو هم روی ورژن های مختلف جیلبریک کردم !! سال به سال و ورژن به ورژن کامل تر میشه دیگه مثل قبل نیست قبلا خیلی اذیت میکرد !! من که به مشکل خاصی نخوردم خیلی هم خوب بوده فقط در مواردی مشکلات نرم افزاری پیش اومده که از اونجایی که همیشه بک آپ داشتم فورا مشکل رو حلش کردم !! قبلا یادمه همون برنامه که جیلبریک میکرد گزینه پاک کردن جیلبریک رو هم داشت الان گمون نکنم همچین چیزی باشه و تنها راهش ریستور به اخرین ورژنه !! توصیه میکنم اول ببین چکار میخوای بکنی بعد جیلبریک کن اگه برای ورژن شما وجود داشته باشه البته !! دو نوع جیلبریک داریم کلا ، یکی اونی که قابلیت آنلاین و اتصال به اینترنت رو از بین میبره و بجاش چیزای دیگه اضافه میکنه مثل جیلبریک انواع پلی استیشن ، که کار بسیار اشتباه و بی موردی هستش !! یکی اونی که هیچ قابلیتی رو از بین نمیبره و کلی قابلیت هم اضافه میکنه مثل جیلبریک انواع گوشی موبایل با انواع سیستم عامل !! با توجه به امکاناتی که اضافه میکنه میشه گفت خوبه به شرطی که در نصب توییک و نرم افزارهای مختلف دقت بشه همین !! دوستان در پست های قبلی هم اشاره های درستی کردن !! همین الانم شما نگاه کنی میبینی کلی مشکل دارن خیلی از بچه ها که اصلا جیلبریک هم نکردن پس فرقی نمیکنه انتخابش دست خود ادمه !! من موافقم باش !! الانم گوشیم یه جوریه که تا زمانی که زنده م کسی حتی با وجود باز بودن صفحه گوشی نمیتونه توش بگرده و اگرم مرده باشم هیچ کس نمیتونه بازش کنه بره توش حتی اگه انگشتمو بِکَنه ببره [emoji1][emoji1][emoji1303] و ریستور هم نمیشه خاموشم نمیشه بدون وجود خودم !! فقط با جیلبریک امکان پذیره

Sent from my iPhone using Tapatalk
      چطورى؟
      توييك خاصى داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arampishro نمایش پست ها
        چطورى؟
        توييك خاصى داره؟
        این کارایی که کردم ؟؟ بله ۳..۴ تا توییک لازمه فقط برای سکوریتی !! بقیه توییک ها هم واسه لذت بردنه

نظر

این کارایی که کردم ؟؟ بله ۳..۴ تا توییک لازمه فقط برای سکوریتی !! بقیه توییک ها هم واسه لذت بردنه
          ممنون ميشم معرفى كنيد

نظر

• مشکلات و سوالات مبتدیان

نوشته اصلی توسط arampishro نمایش پست ها
            ممنون ميشم معرفى كنيد
            بله ، اول توییک bioprotect برای قفل کردن برنامه های داخل گوشی مثل عکس ها و فونبوک و مسیج ها و غیره با اثر انگشت !!

دوم توییک androidlock xt برای برداشتن قفل اثر انگشت و یا قفل رمزدار در زمانی که گوشی لاک هستش و بجاش قرار دادن قفل بصورت کشیدن یک علامت خاص !! و بعد نامرئی کردنش به طوری که فقط خودت بدونی چطوری باید اون طرح رو کشید

سوم توییک protecti+ ios9 که برای قفل گذاری یا از کار انداختن انواع قسمت های گوشی مثل خاموش کردن یا ریست کردن و جلوگیری از رفتن به حالت دی اِف یو استفاده میشه که میتونه قفل رمزی با بیش از ۸ حرف یا عدد باشه

به جز اینا کلی توییک دیگه هم هست که اگه با هم تداخل نداشته باشن به خوبی کار میکنن !! اگه با یکیشون برنامه ای رو قفل میکنی با اون یکی قفل نکن

نظر

بله ، اول توییک bioprotect برای قفل کردن برنامه های داخل گوشی مثل عکس ها و فونبوک و مسیج ها و غیره با اثر انگشت !!

دوم توییک androidlock xt برای برداشتن قفل اثر انگشت و یا قفل رمزدار در زمانی که گوشی لاک هستش و بجاش قرار دادن قفل بصورت کشیدن یک علامت خاص !! و بعد نامرئی کردنش به طوری که فقط خودت بدونی چطوری باید اون طرح رو کشید

سوم توییک protecti+ ios9 که برای قفل گذاری یا از کار انداختن انواع قسمت های گوشی مثل خاموش کردن یا ریست کردن و جلوگیری از رفتن به حالت دی اِف یو استفاده میشه که میتونه قفل رمزی با بیش از ۸ حرف یا عدد باشه

به جز اینا کلی توییک دیگه هم هست که اگه با هم تداخل نداشته باشن به خوبی کار میکنن !! اگه با یکیشون برنامه ای رو قفل میکنی با اون یکی قفل نکن
              دمت گرم داداش
              لطف كردى

نظر

• سلام به دوستان
                راجع به جیل برک دستگاه های اپل یه مثال خیلی ساده بزنم تا دوستان بهتر متوجه کارایی جیل بشن
                اگر دستگاهای اپل رو به یک کیس کامپیوتر تشبیه کنید کپانی اپل درب این کیس رو مهر و موم کرده و تنها از طریق اپ استور خودش و برنامه هایی که خودش میده از اون کیس استفاده کنیین و مادامی که درب اون کیس بستس به شما گارانتی میده که برای قطعات اون کیس و سیستم عاملش هیچ مشکلی پیش نمیاد و این واقعا درسته
                حالا جیل برک دقیقا از اسمش هم معلومه یعنی شکستن زندان و در اصل درب این کیس رو برای شما باز میکنه و هیچ کاری نداره و حالا اینکه شما با نصب چه برنامه هایی چه بلایی سرش بیارین یا نیارین مربوط به حسن انتخاب و ازادی عمل شماست
                در هر صورت من قول میدم اگر کسی دستگاه رو جیل برک کنه و مادامی که توییکی از سیدیا نصب نکنه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد پس ذات جیل برک بد نیست بسته به نحوه و نصب و عملکرد ما با قطعات درون اون کیسه که ممکنه عواقب بعدی داشته باشه

Sent from my WhitePhone 6 + using Tapatalk

نظر

• سلام
                  دم همتون گرم تا حالا هر چی پرسیدم با صبر و حوصله کامل و بی نقص راهنماییم کردین امیوارم به این سوالمم جواب بدین

من الان میخوام آیفون se 64 رو بگیرم ولی نمیدونم اصلا به چه چیزایی موقع خرید توجه کنم
                  مثلا نمیدونم پارت نامبر چیه به چه درد میخوره چطوری پارت نامبر رو بفهمم و کدومش خوبه .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟............ من کلا فقط اسم پارت نامبر رو شنیدم

سوال بعدیم که مهمتره لاک یا آنلاک بدون گوشی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون من قصد دارم گوشی رو پلمپ بگیرم و نمیخوام هزینه اضافی برای آنلاک و اپل آیدی نرم افزار و اینا بدم.
                  لاک و آنلاک یعنی چی ؟؟ گوشیای پلمپ لاک هستن و باید آنلاک بشن توسط فروشنده؟؟؟ نمیشه از کارتن درآورد سیمکارت آنداخت و کار کرد باهاش؟؟

اینا دوتا سوال من بود یکی پارت نامبر و دومی لاک آنلاک ممنون میشم راهنماییم کنین

در ضمن اگر نکنته دیگه ای هست که باید در موقع خرید آیفون دقت کنم ممنون میشم بفرمایین

نظر

• نوشته اصلی توسط کامران. نمایش پست ها
                    سلام
                    دم همتون گرم تا حالا هر چی پرسیدم با صبر و حوصله کامل و بی نقص راهنماییم کردین امیوارم به این سوالمم جواب بدین

من الان میخوام آیفون se 64 رو بگیرم ولی نمیدونم اصلا به چه چیزایی موقع خرید توجه کنم
                    مثلا نمیدونم پارت نامبر چیه به چه درد میخوره چطوری پارت نامبر رو بفهمم و کدومش خوبه .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟............ من کلا فقط اسم پارت نامبر رو شنیدم :d

سوال بعدیم که مهمتره لاک یا آنلاک بدون گوشی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون من قصد دارم گوشی رو پلمپ بگیرم و نمیخوام هزینه اضافی برای آنلاک و اپل آیدی نرم افزار و اینا بدم.
                    لاک و آنلاک یعنی چی ؟؟ گوشیای پلمپ لاک هستن و باید آنلاک بشن توسط فروشنده؟؟؟ نمیشه از کارتن درآورد سیمکارت آنداخت و کار کرد باهاش؟؟

در ضمن اگر نکنته دیگه ای هست که باید در موقع خرید آیفون دقت کنم ممنون میشم بفرمایین
                    سلام دوست من
                    الان به تفصيل دوتا سوالتو جواب ميدم تا براى هميشه درك درست و روشنى از اين دو موضوع داشته باشى
                    گوشى هاى اپل وقتى ساخته ميشن در همون كارخانه سازنده در چين مقصدهاشوت مشخص ميشه
                    هيچگونه تفاوتى بين هيچ پارت نامبرى وجود نداره و كيفيت ساخت همه شون عين همه.فقط در گوشى هاى ساخته شده براى كشور امارات متحده عربى يا همون پارت نامبر امارات دو برنامه فيس تايم و آى مسج وجود نداره.اين پارت نامبر
                    حالا لاك وآنلاك
                    شركتهاى مخابراتى طرف قرار داد با اپل تعداد زيادى گوشى و نقدى از اپل ميخرن و بصورت قسطى به مشتريهاشون ميدن.مثلا شركن مخابراتى at&t
                    اون شركت مخابراتى يه ايفون به شما ميده و شما رو مجاب ميكنه كه هر ماه مبلغى رو بعنوان قسط بهش بديد
                    تا پايان قسط اون ايفون فقط با سيمكارت at&t كار ميكنه
                    مثلا شما گوشى رو از ايرانسل ميخريد و اون به شما بگه كه هرماه بايد مبلغ ٢٠ تومان خطتونو شارژ كنيد تا قسطهاشو از طريق شارژ پرداخت كنيد
                    طبيعيه كه ايرانسل نميذاره اون گوشى جز با سيمكارت ايرانسل با سيمكارت ديگه اى كار كنه
                    بعد ازينكه قسطهاش تموم بشه با همه سيمكارتها كار ميكنه
                    و اساسا شما شماره اى رو بنام iccid پشت كارتن ميبينيد
                    همه سيمكارتها iccid دارن
                    اگر شما پشت سيمكارتتونو نگاه كنيد يا روى قاب سيمكارتتون اين شماره وجود داره
                    اپراتور طرف قرار داد اپل iccid خودشو رو اون گوشى قرار ميده كه شما نتونيد تا پايان قسطهاش از خدمات اپراتور ديگه اى استفاده كنيد
                    در موارد شخصى مثل شما ميره يه ايفون لاك ميخره و با دادن كل مبلغ قسطها به اون اپراتور گوشى رو انلاك ميكنه
                    اگر شما سيمكارتتونو توش انداختيد و انتن اورد و تونستيد از امكانات مخابراتيش استفاده كنيد اون گوشى انلاكه

نظر

سلام

مثلا نمیدونم پارت نامبر چیه به چه درد میخوره چطوری پارت نامبر رو بفهمم و کدومش خوبه .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟............ من کلا فقط اسم پارت نامبر رو شنیدم

تفاوت زيادي ندارن پارت نامبر ها.مثلا پارت نامبر امارات فيس تايم نداره يا بعضي از پارت نامبر هاي اروپا تبديل برا شارژر نميخوان.پشت جعبه گوشي زده part No كه سه عدد اخرش نشون دهنده پارت نامبر هست.مثلا اگه زده باشه LL/A برا امريكا هست.
                      گوشي لاك هم كه اصلا تو ايران كار نميكنه.همه گوشي هاي داخل انلاك هستن با يه تفاوت كه اگه پشت جعبه iccid بود گوشي انلاك اپراتور هست و اگه اون كد نبود انلاك فكتوري هست گوشي.

پشت جعبه سريال نامبري كه هست جلو خود فروشنده ميزنيد تو سايت اپل ،اگه گوشي اكتيو نشده باشه اونجا نشون ميده و با اولين روشن كردن،گوشي اكتيو ميشه.

Sent from Vallhalla

نظر

• ممنون مثل همیشه راهنماییها کامل بود فقط یه سوال شماره سریالو تو سایت اپل گفتین بزنیم دقیقا کدوم قسمت از سایت من گشتم چیزی پیدا نکردم شماره سریال رو بزنم

حالا یه سوال دیگه داشتم داداشم دیردز se 16 خرید کرده الان چنتا مشکل داره نمیتونه آهنگی یا فیلمی از سایتی دانلود کنه راه حلش چیه؟؟؟؟؟؟
                        یه فایل منیجر خوب که رایگان باشه پیدا نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟
                        عکس و فیلمی که میگره نمیشه فهمید حجمش چقده
                        یکی هم مدیا پلیر خوب رایگان پیدا نمیکنه

راه حل اینا رو بیگین ممنون میشم

نظر

ممنون مثل همیشه راهنماییها کامل بود فقط یه سوال شماره سریالو تو سایت اپل گفتین بزنیم دقیقا کدوم قسمت از سایت من گشتم چیزی پیدا نکردم شماره سریال رو بزنم

حالا یه سوال دیگه داشتم داداشم دیردز se 16 خرید کرده الان چنتا مشکل داره نمیتونه آهنگی یا فیلمی از سایتی دانلود کنه راه حلش چیه؟؟؟؟؟؟

https://checkcoverage.apple.com
                          اینجا میزنید سریال نامبر رو ، اگه اکتیو نشده باشه میرنه لطفا اکتیو کنید ولی اگه اکتیو شده باشه مشخصات گوشی و تعداد روز های باقی مانده از گارانتی و ... رو نشون میده.
                          دانلود منیحر idownloader خوب هست.حجم فایلی که دانلود میکنی هم نشون میده.
                          مدیا پلیر هم Kmplayer و Playerxtreme خوب هستند.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط کامران. نمایش پست ها
                          ممنون مثل همیشه راهنماییها کامل بود فقط یه سوال شماره سریالو تو سایت اپل گفتین بزنیم دقیقا کدوم قسمت از سایت من گشتم چیزی پیدا نکردم شماره سریال رو بزنم

https://checkcoverage.apple.com
                          اینجا میزنید سریال نامبر رو ، تگه اکتیو نشده باشه میرنه لطفا اکتیو کنید ولی اگه اکتیو شده باشه مشخصات گوشی و تعداد روز های باقی مانده از گارانتی و ... رو نشون میده.
                          دانلود منیحر idownloader خوب هست.حجم فایلی که دانلود میکنی هم نشون میده.
                          مدیا پلیر هم Kmplayer و Playerstreme خوب هستند.
                          ویرایش توسط ErfanUnHoLy : https://i-phone.ir/forums/member/187998-erfanunholy در ساعت 12-05-2016, 02:05 PM

نظر

• دوستان ببخشید که زیاد میپرسم
                            من الان یه فایل منیجر خوب رو رایگان واسه se داداشم پیدا نمیکنم
                            یه مدیا پلیر خوب رایگان واسش پیدا نمیکنم ( مدیا پلیر خوب واسه این میخوام که یه سری کلیپ ها هستن که تو ویندوزفون من نشون نمیده یا بیشتر ده ثانیه اولشو نشون نمیده که تو آیفون se داداشمم نشون نمیده ولی تو هر سامسونگی میریزی نشون میده)
                            و مشکل آخرمم نمیشه آهنگی یا فیلمی دانلود کرد با یه نرم افزار کمکی دانلود کردم اما نتونستم ذخیره کنم آهنگی هم که دانلود کردم با پلیر خود گوشی نشد که بخونه
                            دیگه دارم مایوس میشم لطفا یه جوابی یه راهنمایی
                            ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امروز به یه مشکل دیگه هم خوردم اینکه تو سافاری نتونستم وارد سایت تاپ صدا بشم حتی با کرومی که واسه آیفون دانلود کرده بودیم هم نشد با گوشیای دیگه میرفت بدون مشکل.

در مورد اون کلیپ ها هم اگه کسی خواست رو گوشیش امتحان کنه تو تلگرام پیام بده واسش میفرستم اینم شمارمه 9193825015
                            ویرایش توسط کامران. : https://i-phone.ir/forums/member/194366-کامران در ساعت 14-05-2016, 07:44 PM

نظر

دوستان ببخشید که زیاد میپرسم
                              یه مدیا پلیر خوب رایگان واسش پیدا نمیکنم ( مدیا پلیر خوب واسه این میخوام که یه سری کلیپ ها هستن که تو ویندوزفون من نشون نمیده یا بیشتر ده ثانیه اولشو نشون نمیده که تو آیفون se داداشمم نشون نمیده ولی تو هر سامسونگی میریزی نشون میده)
                              و مشکل آخرمم نمیشه آهنگی یا فیلمی دانلود کرد با یه نرم افزار کمکی دانلود کردم اما نتونستم ذخیره کنم آهنگی هم که دانلود کردم با پلیر خود گوشی نشد که بخونه

امروز به یه مشکل دیگه هم خوردم اینکه تو سافاری نتونستم وارد سایت تاپ صدا بشم حتی با کرومی که واسه آیفون دانلود کرده بودیم هم نشد با گوشیای دیگه میرفت بدون مشکل.

در مورد اون کلیپ ها هم اگه کسی خواست رو گوشیش امتحان کنه تو تلگرام پیام بده واسش میفرستم اینم شمارمه 9193825015
                              جواب تمام سوالاتت رو با این اپ میگیری. یه فایل منیجر، دانلود منیجر و مدیاپلیر خوب و رایگان:

Documents 5 - Fast PDF reader and cloud download manager by Readdle
                              https://appsto.re/us/Vw_Vv.i

نظر

دوستان ببخشید که زیاد میپرسم

جواب تمام سوالاتت رو با این اپ میگیری. یه فایل منیجر، دانلود منیجر و مدیاپلیر خوب و رایگان:

Documents 5 - Fast PDF reader and cloud download manager by Readdle
                                https://appsto.re/us/Vw_Vv.i

نظر

صبر کنید ..
                                X