اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alias300 نمایش پست ها
    دوستان من خودم از ایفون استفاده نمیکنم
    بنا به دلایلی کار دوستام رو من انجام میدم پس این گوشی رو ندارم که مثل اندروید با ازمون خطا باهاش حرفه ای بشم
    اگه ممکنه جواب سوالامو بدید ممنون میشم
    اخه بعضی وقتا تا دو سه روز کسی جواب نمیده
    من هيچوقت عكس هامو آلبوم بندي نكرده ام. همون مرتب سازي اتوماتيك آيفون برام كافي بوده. به خاطر همين نتونستم به سوالتون جواب بدم. اما تا چند ساعت ديگه اين مورد رو آزمايش مي كنم كه به چه صورت هست و نتيجه رو خدمتتون إعلام مي كنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
      سلام. می تونید از نرم افزار SoundCloud استفاده کنید Sent from my iPhone using Tapatalk
      دوست عزیز ساند کلاد زیاد کامل نیست واسه موزیک ترک و فک میکنم مثل رادیو جوان نمیشه موزیک هارو سینک کرد و باید همیشه انلاین باشی...اگه میشه سینک کرد پس من بلد نیستم...

نظر

• نوشته اصلی توسط alias300 نمایش پست ها
        دوستان یه سوال داشتم
        یکی از دوستان عکاسی زیاد میکنه با گوشی بعد یه معضل که هست اینه بخوای اینا رو کپی کنی همش باهم میشه دیگه مرتب کردنش سخته حالا سوالم اینه که اگه از خود گوشی یعنی توی خود البوم تصاویر البوم بندیشون کنیم
        وقتی میخوایم کپی کنیم هم البوم بندی میشه ؟
        منظورم از داخل ایتونز نیست که بکاپ بگیری همونجوری هم ریستور کردی پس بده
        یعنی وقتی گوشی رو مثل حافظه خارجی یا مثل فلش باز میکنی که فقط به تصاویر دسترسی داری
        دوست عزيز. حتي اگر آلبوم بندي هم بكنيد وقتي يه كامپيوتر وصل مي كنيد همه رو داخل يك پروسه مياره. اگر مي خواهيد هميشه آلبوم بندي داشته باشيد بايد در iCloud بكاپ بگيريد. البته شايد اگر برنامه ي iCloud را روي كامپيوتر نصب بكنيد امكان اين رو داشته باشيد كه عكس ها رو به صورت آلبوم بندي ببينيد. اما در مورد اين قضيه مطمئن نيستم.

نظر

• مقدار حافظه در دسترس 6S Plus 16Gb چند گیگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahdii90 نمایش پست ها
            مقدار حافظه در دسترس 6S Plus 16Gb چند گیگه؟
            در حدود ۱۲ گیگ

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من تازه آيفون گرفتم ميخواستم ببينم ميشه به چه طريقي غير جيلبريك تو ios 9.2 نرم افزارهاي هك شده مث لانگمن و سايجيك ريخت؟؟يه سوال ديگه ميخوام نيوفلدر موزيك بريزم توش چه جوري بريزم؟؟و موزيك پليري هست كه پوشه اي بخونه؟؟مرسي از جواب دادنتون

نظر

• دوستان چطور میتونم برنامه های دانلود شده با گوشی رو به مک انتقال بدم ؟
                iphone 6
                ver: 9.2

نظر

• سلام.برای منتقل کردن اهنگ های دانلود شده توسط apple music و کپی کردن انها روی هارد کامپیوتر راهی هست؟مثلا با جیلبرک و ...
                  سوال دوم اینکه اینترنت ایفون 5s با سیمکارت usim همراه اول قابل استفاده هست یا هنوز نمیشه روی ایفون از نسل ۴ استفاده کرد؟
                  ویرایش توسط ardavanj : https://i-phone.ir/forums/member/37714-ardavanj در ساعت 26-01-2016, 12:36 AM

نظر

• سلام..آيفون ٦ دارم
                    ميخوام از آي او اس ٩ به آخرين ورژن آپديت كنم از خوده گوشي كه اين پيغام مياد:
                    unable to check for update
                    an error occurred while checking for a software update
                    با انواع اينترنت ها و همچنين فلفل شكن امتحان كردم
                    و باز هم اين پيغام مياد
                    لطفا راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط negin021 نمایش پست ها
                      سلام..آيفون ٦ دارم
                      ميخوام از آي او اس ٩ به آخرين ورژن آپديت كنم از خوده گوشي كه اين پيغام مياد:
                      unable to check for update
                      an error occurred while checking for a software update
                      با انواع اينترنت ها و همچنين فلفل شكن امتحان كردم
                      و باز هم اين پيغام مياد
                      لطفا راهنمايي كنيد
                      گوشي رو ريستارت كردي؟ با دكمه هوم و پاور.
                      اگه نشد از تنظيمات reset network settings بزن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• میشه بگین اینو چطوری فعال کنم؟

icloud و find my phone فعال هست. وقتی get start رو میزنم . ی لیستی از کشورا میاره که شماره تلفن باید بزنی. ولی ایران توش نیست.
                        تو ساخت اپل ایدی هم شماره تلفنم فیک هست.باید چکار کنم؟

نظر

• کسی اطلاع داره چرا یه برنامه ای که از آی تیونز دانلود میشه اجرا نمیشه؟ یعنی درست بعد از دانلود و نصب وقتی روی برنامه کلیک می کنم بعد از یکی دو ثانیه میپره بیرون !! میشه بگید برای رفع این مشکل چی کار باید کرد؟
                          P.S: آیفون 4 ، ios 7 و برنامه PicLab
                          مرسی

نظر

• یعنی هیچ کس جواب سوال من رو نمیدونه؟!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط nito نمایش پست ها
                              کسی اطلاع داره چرا یه برنامه ای که از آی تیونز دانلود میشه اجرا نمیشه؟ یعنی درست بعد از دانلود و نصب وقتی روی برنامه کلیک می کنم بعد از یکی دو ثانیه میپره بیرون !! میشه بگید برای رفع این مشکل چی کار باید کرد؟
                              P.S: آیفون 4 ، ios 7 و برنامه PicLab
                              مرسی
                              برنامه با ای دی متفاوتاز این اپل ایدی ست شده رو دستگاهتون دریافت شده و رو دستگاه کپی شده یا باید با ایدی که دانلود شده رو دستگاهتون ست کنید یا مجددا با ایدی فعلیتون دانلود کنید

Sent from my WhitePhone 6 + using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
                                میشه بگین اینو چطوری فعال کنم؟

icloud و find my phone فعال هست. وقتی get start رو میزنم . ی لیستی از کشورا میاره که شماره تلفن باید بزنی. ولی ایران توش نیست.
                                تو ساخت اپل ایدی هم شماره تلفنم فیک هست.باید چکار کنم؟
                                این امکان از طریق ارسال پیامک یا مشابه برای شماره تلفنهای حقیقی درست شده

Sent from my WhitePhone 6 + using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X