اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Saeid1984 نمایش پست ها
    نه نشد
    ریستور کنید
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• اقا ی سوال داشتم من گوشیم تا 2016 گارانتی داره
      ی مشکل سخت افزاری براش پیش امده باید تعویض شه
      میخواستم ببینم اگه بخوام بفرستم برای تعویض چه قدر پول تعویضش میشه
      فقط سریع جواب بدین

بعد کدوم کشور ها تعویض میکنن ایا در هر کشوری که اپل استور معطبر دارن مثل ترکیه میشه تعویض کرد؟؟؟؟

نظر

• ببخشید من برام یک ایفون ۶ لاک داره از اون ور میاد میخواستم بدونم میشه روش نرم افزار و بازی نصب کرد؟

نظر

• دوستان چجوری میتونم یه برنامه رو به طور کامل از گوشی پاک کنم ؟ تو یه برنامه بلاک شدم میخوام دوباره برم نمیزارم , میخوام پاک کنم دوباره رجیستر کنم

نظر

• سلام خسته نباشين همونطور كه ميدونين وقتي آيفون زنگ ميخوره دو مدل داريم يكي هست كه انگشت رو ميكشيم و يكي هم كليكي هست .. واسه من بعضي اوقات اين مياد بعضي اوقات اون يكي چيكار كنم هميشه رو حالت كشيدن انگشت واسه جواب زنگ بمونه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirloves نمایش پست ها
              سلام خسته نباشين همونطور كه ميدونين وقتي آيفون زنگ ميخوره دو مدل داريم يكي هست كه انگشت رو ميكشيم و يكي هم كليكي هست .. واسه من بعضي اوقات اين مياد بعضي اوقات اون يكي چيكار كنم هميشه رو حالت كشيدن انگشت واسه جواب زنگ بمونه؟؟
              سلام دوست عزیز
              وقتی گوشی در حالت استندبای هست (ازش استفاده نمی کنید و صفحه اش خاموشه) حالت کشیدنی میاد
              اما اگه هنگام کار با گوشی یکی زنگ بزنه (یعنی صفحه روشن باشه) به صورت کلیکی ظاهر میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya 007 نمایش پست ها
                اقا ی سوال داشتم من گوشیم تا 2016 گارانتی داره
                ی مشکل سخت افزاری براش پیش امده باید تعویض شه
                میخواستم ببینم اگه بخوام بفرستم برای تعویض چه قدر پول تعویضش میشه
                فقط سریع جواب بدین

بعد کدوم کشور ها تعویض میکنن ایا در هر کشوری که اپل استور معطبر دارن مثل ترکیه میشه تعویض کرد؟؟؟؟
                سلام دوست عزیز
                در جواب به سوال شما مشکل سخت افزاری که از سمت شرکت اپل صورت بگیره به شکل رایگان گوشیتونو تعویض میکنن
                ولی اگه شما یه بلایی سرش بیارید یه مقداری هزینه دارید که باید از طریق apple care برطرف کنید(استفاده از خدمات apple care مقداری هزینه داره)
                بله تو ترکیه میشه

نظر

• ممنون از راهنماييتون يعني هيچ راهي وجود نداره كه بشه هميشه رو حالت كشيدني گذاشت؟؟ تو تنظيمات هيچ گزينه اي نيست كه بشه اينكارو انجام داد؟؟

نظر

ممنون از راهنماييتون يعني هيچ راهي وجود نداره كه بشه هميشه رو حالت كشيدني گذاشت؟؟ تو تنظيمات هيچ گزينه اي نيست كه بشه اينكارو انجام داد؟؟
                    خیر متاسفانه

نظر

• به عنوان آخرين سوالم چيكار بايد بكنم تا كمتر از دگمه هوم استفاده كنم؟؟

نظر

به عنوان آخرين سوالم چيكار بايد بكنم تا كمتر از دگمه هوم استفاده كنم؟؟
                        شما هرچقدر دوس دارید میتونید اینجا سوال بپرسید.
                        دوستان در صورت بلد بودن حتما کمکتون میکنن.
                        شما اگه جیلبرک هستید میتونید توییک Activator رو نصب کنید و به جای دکمه هوم از تاچ ایدی استفاده کنید.

نظر

به عنوان آخرين سوالم چيكار بايد بكنم تا كمتر از دگمه هوم استفاده كنم؟؟
                          با سلام دوست عزیز میتونید از ASSISTIVE TOUCH استفاده کنید که همه دکمه های ایفونو تو خودش داره
                          اینم اموزش فعال سازی How to Use AssistiveTouch on an iPhone, iPod Touch, or iPad

نظر

• سلام دوستان . من بازی angry birds2 رو نصب کردم اول بازی یه چیزی رو دان میکنه و مرحله به داخل starting up تا یه درصدی که میره کانکشن ارور (میگه اینترنت قطعه )میده اما مطمئنم که وای فای گوشی وصله . چی کار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
                              سلام دوستان . من بازی angry birds2 رو نصب کردم اول بازی یه چیزی رو دان میکنه و مرحله به داخل starting up تا یه درصدی که میره کانکشن ارور (میگه اینترنت قطعه )میده اما مطمئنم که وای فای گوشی وصله . چی کار کنم ؟
                              قند شکن استفاده کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط benyamin.y نمایش پست ها
                                قند شکن استفاده کن

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                فاییده نداشت

نظر

صبر کنید ..
                                X