اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مرسی مفید بود

نظر

• اگه من دکمه earse all content and settings رو بزنم همه اطلاعاتم پاک میشه ، آیا iOs هم پاک میشه ؟؟ و باید وصل بشه به آیتون تا iOs رو دانلود کنه و اکتیو بشه ؟؟ یا نه بعد از زدن اون دکه همه چیز بجر آی او اس ( سیستم اپراتوری ) پاک میشه و فقط برای اکتیو کردن نیاز به وصل به آیتونز داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
        برنامه springtomize توی مصرف باتری تاثیری هم داره ؟؟؟
        ????????

---
        - Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
          اگه من دکمه earse all content and settings رو بزنم همه اطلاعاتم پاک میشه ، آیا iOs هم پاک میشه ؟؟ و باید وصل بشه به آیتون تا iOs رو دانلود کنه و اکتیو بشه ؟؟ یا نه بعد از زدن اون دکه همه چیز بجر آی او اس ( سیستم اپراتوری ) پاک میشه و فقط برای اکتیو کردن نیاز به وصل به آیتونز داره ؟
          سلام
          شما با انتخاب این گزینه اگه دیوایستون جلیبریک نشده باشه کلیه ی تنظیمات و اطلاعات از قبیل فیلم، عکس، ویدیو، مخاطبین و... روی گوشی پاک میشه اما اگه دیوایس جلیبریک شده باشه هیچ کار واستون انجام نمیده (به نحوی اگه دستگاه جلیبریک شده باشه این گزینه دیگه جواب نمیده) و احتمال رفتن به ریکاوری هستش.
          با انتخاب این گزینه، ios پاک نمیشه فقظ هرچی که اطلاعات روش هست+تنظیمات پاک میشه انگاری که تازه ios روی دیوایس ریخته شده.
          در صورت انتخاب این گزینه باید مجددا برای اکتیو از iTunes استفاده کرد نیازی به دانلود مجدد فریموار مربوطه نیستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
            سلام
            شما با انتخاب این گزینه اگه دیوایستون جلیبریک نشده باشه کلیه ی تنظیمات و اطلاعات از قبیل فیلم، عکس، ویدیو، مخاطبین و... روی گوشی پاک میشه اما اگه دیوایس جلیبریک شده باشه هیچ کار واستون انجام نمیده (به نحوی اگه دستگاه جلیبریک شده باشه این گزینه دیگه جواب نمیده) و احتمال رفتن به ریکاوری هستش.
            با انتخاب این گزینه، ios پاک نمیشه فقظ هرچی که اطلاعات روش هست+تنظیمات پاک میشه انگاری که تازه ios روی دیوایس ریخته شده.
            در صورت انتخاب این گزینه باید مجددا برای اکتیو از iTunes استفاده کرد نیازی به دانلود مجدد فریموار مربوطه نیستش.
            ممنون از شما دوست عزیز ، واقعاً کامل جواب دادید طوریکه جای هیچ سوالی باقی نذاشتید ! با تشکر مجدد

نظر

• خواهش میکنم، موفق باشید.

نظر

• سلام
                من تازه Iphone4 خريدم. و براي راه*اندازي اون آخرين ورژن ITunes رو دانلود كردم. ولي موقعي كه run ميكنم پيغام زير رو ميده (عدم اتصال به اينترنت) واسه همين تو همين پله اول موندم. در صورتيكه به اينترنت وصل هستم. آيا setting خاصي بايد انجم داد. لطفاً راهنمايي كنيد. در ضمن من از wimax ايرانسل استفاده مي*كنم.

itunes could not connect to the iTones Store. the network connection timed out. Make sure your neywork setting are correct and your network connection is active, then try again.

ممنون

نظر

• این اررور خاصی نیست ! بخاطر تحریمهای Apple هست. باید از روشهای پیشرفته استفاده کنی برای رفه این اررور! البته فقط برای گرفتن فایل از AppStore در حال حاضر برای شما اینترنت لازم هست! اگه فایلهاتو بخوای از روی سیستم باهاش کار کنید که اینترنت نمیخواد.
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• سلام دوستان . من آیفون 4 فریمور 4.3.3 دارم و میخوام به 5 آپدت کنم و جیلبرک هم نکنم ! چی کار باید بکنم ؟ اگه همینجوری آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ اصلا بکنم یا نکنم ؟

نظر

• ببخشید در ios5 final همه گفتند گالری تغییر کرده میشه بگید چه تغییری کرده؟من هیچ چیزه جدیدی در فینال نمی بینم.دوستان گفتن میشه مستقیم از داخل گوشی عکسا رو حذف کرد میشه راهنمایی کنید چگونه من همچین گزینه ای ندارم.

نظر

• دوستان من از وقتی که رفتم به ios5 به شدت داره باطریم خالی میشه همه این مشکل رو دارن؟علتش چیه توی نسخه های بت همچین نبود توی فینال همچین شده چیکار کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط MediOS نمایش پست ها
                          سلام دوستان . من آیفون 4 فریمور 4.3.3 دارم و میخوام به 5 آپدت کنم و جیلبرک هم نکنم ! چی کار باید بکنم ؟ اگه همینجوری آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ اصلا بکنم یا نکنم ؟
                          بله مشکلی نداره
                          میتونید راحت اپدیت کنید
                          نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                          ببخشید در ios5 final همه گفتند گالری تغییر کرده میشه بگید چه تغییری کرده؟من هیچ چیزه جدیدی در فینال نمی بینم.دوستان گفتن میشه مستقیم از داخل گوشی عکسا رو حذف کرد میشه راهنمایی کنید چگونه من همچین گزینه ای ندارم.
                          caller id fix گفته شده حل شده
                          . با برنامه photo کار کنید دستتون میاد
                          عکس مورد نظر رو باز کنید
                          گوشی تصویر سمت راست یک عکس trash هست بزنید پاک میشه
                          نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                          دوستان من از وقتی که رفتم به ios5 به شدت داره باطریم خالی میشه همه این مشکل رو دارن؟علتش چیه توی نسخه های بت همچین نبود توی فینال همچین شده چیکار کنم.
                          خیر کسی چنین مشکلی نداشته

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                            بله مشکلی نداره
                            میتونید راحت اپدیت کنید

caller id fix گفته شده حل شده
                            . با برنامه photo کار کنید دستتون میاد
                            عکس مورد نظر رو باز کنید
                            گوشی تصویر سمت راست یک عکس trash هست بزنید پاک میشه

خیر کسی چنین مشکلی نداشته
                            ببخشید که خنگ بازی در میارم اما این trash کجاست اینم عکس گالری من

عکس هایی که با دوربین گوشی می گیرم میشه حذف کرد اما عکس هایی که با ایتونز ریختم رو نمیشه حذف کرد اصلا گزیه ای نداره

نظر

• اینم عکس باز شده و گزینه حذف نداره

نظر

• سلام. من یه آیفون 3gs لاک دارم رو ورژن 4.3.2 که میخوام دانگرید کنم به 3.1.3 . میخواستم ببینم این امکانپذیر هست یا نه و ایا shsh رو باید داشته باشم.
                                اگه راهنمایی کنید که اجرتون با استیو.
                                ممنون.

نظر

صبر کنید ..
                                X