اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    الان هیچ کاری واسه گرفتن shsh ورژن 4.3.3 نمیتونید انجام بدید.
    شما باید اون رو وقتی که 4.3.3 آخرین ورژن بوده ، به 4.3.3 آپگرید و ذخیره میکردید.
    اگه هنوز رو ۴.۳.۳ باشه میشه با ifaith ازش shsh گرفت

نظر

• اقا من یه iphone 3gs unlocked از کانادا برام اوردن سیم کارت توش نزاشتن active نشده بالا نمیاد کمک کنید!!

نظر

• سلام دوستان ، الان من یه آیفون 4 دارم که دست دومه ، هر وقت میخوام یه نرم افزاری رو آپدیت کنم ازم آپل آیدی میخواد ، قبلاً صاحبش آی خودشو داده و هر دفعه آی دی اون میاد ... چطور میتونم این آیدی رو عوض کنم و اپل آیدی خودمو بزنم ؟؟

نظر

• باید اون برنامه ها رو پاک بکنی و برنامه جدید به اسم آی دی خودت بخری ..

دوستان عزیز من یک سوالی دارم در مورد آیتون و مصیبتی که داره . ویندوزم خراب شده و میخوام ویندوز جدید نصب بکنم . اگر این کار رو بکنم همه فایل ها و برنامه های من توی آیفونم از بین میره و پاک میشه به محض اینکه آیتون رو روی ویندوز جدید نصب کنم . چطور میتونم جلوی این کار رو بگیرم ؟ یکی از دوستان میگفتن از یکسری فایل های آیتون باید کپی بگیرم و بعد روی ویندوز جدید که آیتون نصب کردم اون فایل ها رو اورایت کنم . میشه دقیق آدرس بدین که کدوم فایل ها رو باید کپی بکنم ؟ ویندوز هفت 64 بیت دارم و ایتون 64 بیت هم نصب کردم . از راهنمایی شما سپاسگزار میشم .

نظر

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
            سلام دوستان ، الان من یه آیفون 4 دارم که دست دومه ، هر وقت میخوام یه نرم افزاری رو آپدیت کنم ازم آپل آیدی میخواد ، قبلاً صاحبش آی خودشو داده و هر دفعه آی دی اون میاد ... چطور میتونم این آیدی رو عوض کنم و اپل آیدی خودمو بزنم ؟؟
            اون برنامه های کرک هست نمیتونید عوض کنید id رو
            در واقع اپدیت برنامه های کرک شده با app store امکان پذیر نیست
            باید از installus استفاده کنید
            نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
            باید اون برنامه ها رو پاک بکنی و برنامه جدید به اسم آی دی خودت بخری ..

دوستان عزیز من یک سوالی دارم در مورد آیتون و مصیبتی که داره . ویندوزم خراب شده و میخوام ویندوز جدید نصب بکنم . اگر این کار رو بکنم همه فایل ها و برنامه های من توی آیفونم از بین میره و پاک میشه به محض اینکه آیتون رو روی ویندوز جدید نصب کنم . چطور میتونم جلوی این کار رو بگیرم ؟ یکی از دوستان میگفتن از یکسری فایل های آیتون باید کپی بگیرم و بعد روی ویندوز جدید که آیتون نصب کردم اون فایل ها رو اورایت کنم . میشه دقیق آدرس بدین که کدوم فایل ها رو باید کپی بکنم ؟ ویندوز هفت 64 بیت دارم و ایتون 64 بیت هم نصب کردم . از راهنمایی شما سپاسگزار میشم .
            بعد از نصب دوباره ایتونز ۲ راه هست
            تمام فایل های که روی دستگاه موجوده به library یتونز ادد کنید ....
            یا دستگاه رو وصل کنید و روش راست کلیک کنید و transfer pourches بزنید

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
              برای چک کردن اینکه برای چه فیرم ویر هایی SHSH دارید، میتونید در هنگامی که به اینترنت متصل هستید، Cydia رو از روی گوشی اجرا کنید و سپس در قسمت Home در بالای صفحه ببینید به رنگ سبز، چه فیرم ویر هایی نوشته میشن. این فیرم ویرها، فیرم ویر هایی هستند که میتونید به اونها ریستور کنید.
              نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              الان هیچ کاری واسه گرفتن shsh ورژن 4.3.3 نمیتونید انجام بدید.
              شما باید اون رو وقتی که 4.3.3 آخرین ورژن بوده ، به 4.3.3 آپگرید و ذخیره میکردید.
              الان توی قسمت home سیدیا فیریمورهای زیر رو نشون میده.یعنی الان میتونم به این فریمورها آپدیت کنم.؟؟؟؟؟؟؟
              برای آپدیت کردن به 4.3.3 کار خاصی نیاز نیست انجام بدم؟؟؟یعنی shsh رو نباید جایی کپی کنم یا کار خاصی روش انجام بدم , فقط طبق روال معمولی آپدیت کنم؟

نظر

• از راهنمایی شما سپاسگذارم دوست عزیز . شما نوشتید که : یا دستگاه رو وصل کنید و روش راست کلیک کنید و transfer pourches بزنید

منظور شما رو اینطور متوجه شدم که :

ویندوز رو از نو نصب کنم و سپس آیتونز رو نصب کنم و سپس آیفون رو با کابل به کامپیوتر وصل کردم و با کلیک راست روی نام آیفون در برنامه آیتونز , ترنسفر را بزنم ؟ درست متوجه شدم ؟

در این صورت دیگر برنامه های من را پاک نمی کند از روی آیفون . آیا درست متوجه شدم ؟

نظر

• وقتی میخوام از آیتونز app کرک شده نصب کنم ارور میده ونصب نمیشه حتی اونایی که روی گوشی بود 2 تاشو پاک کردم از اول بریزم بازم ارور داد و نصب نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط c@lifornia.reza نمایش پست ها
                    وقتی میخوام از آیتونز app کرک شده نصب کنم ارور میده ونصب نمیشه حتی اونایی که روی گوشی بود 2 تاشو پاک کردم از اول بریزم بازم ارور داد و نصب نشد
                    در این عکسی که شما گذاشتید اروری مشخص نیست , لطفا عکس واضح تر بذارید یا اروری که میده رو بنویسید

نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
                    از راهنمایی شما سپاسگذارم دوست عزیز . شما نوشتید که : یا دستگاه رو وصل کنید و روش راست کلیک کنید و transfer pourches بزنید

منظور شما رو اینطور متوجه شدم که :

ویندوز رو از نو نصب کنم و سپس آیتونز رو نصب کنم و سپس آیفون رو با کابل به کامپیوتر وصل کردم و با کلیک راست روی نام آیفون در برنامه آیتونز , ترنسفر را بزنم ؟ درست متوجه شدم ؟

در این صورت دیگر برنامه های من را پاک نمی کند از روی آیفون . آیا درست متوجه شدم ؟
                    بله همینطوره .
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• دوستان برنامه cracklous برنامه هایی که کرک میکنه فایلشو قبل از اپلود کردن در چه مسیری سیو میکنه؟
                      متشکر خودم پیدا کردم در مسیر va/root/documents/cracked
                      ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 08-10-2011, 04:54 PM

نظر

• [QUOTE=crystalboy;493046]در این عکسی که شما گذاشتید اروری مشخص نیست , لطفا عکس واضح تر بذارید یا اروری که میده رو بنویسید

دوست عزیز ممنون

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...df57ba8e50.png

نظر

• ببخشید ایا فوت Steve Jobs باعث میشه ios5 به تاخیر بیافته یا همون 12 اکتبر منتشر میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                            ببخشید ایا فوت Steve Jobs باعث میشه ios5 به تاخیر بیافته یا همون 12 اکتبر منتشر میشه؟
                            خیر تاخیر نمیافته

نظر

• چطوری میشه فولدر جدید ساخت منظورم تو صفحه اصلیه؟؟
                              4.3.1

نظر

• نوشته اصلی توسط starsat120 نمایش پست ها
                                چطوری میشه فولدر جدید ساخت منظورم تو صفحه اصلیه؟؟
                                4.3.1
                                دستت رو یه برنامه نگه دار شرو به لیرزیدن که کرد ، بکشش هر برنامه ای رو روی اون یکی ، باش فولدر میسازه بعد بقیه برنامه هارو هم همینظورس مستونی اضافه کنی به فولدر

نظر

صبر کنید ..
                                X