اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا نشه شما هر وقت بخوای میتونی فایل رو دانلود کنید این که من گفتم یعنی اگر شما با ios5 کار کرده باشین دیدین در ستینگ بخش ابدیت اومده و شما میتونید به راحتی بجای دانلود 700 مگ فریمور و ریستور با ایتونز و ... از رو خود دستگاه ابدیتش کنید نخواستی فریمور رو دانلود کن بعد با ایتونز ریستور کنید اینم اموزشش
    http://www.i-phone.ir/forums/thread43790.html
    همونظور که از عکس ها معلومه نیاز به دانلود 700 مگ نیست ولی خوب 200 مگی مثل ابدیت ویندوز شما هر بار 4 گیگ فایل دانلود میکنید یا فقط ابدیت های جدید رو ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
      چرا نشه شما هر وقت بخوای میتونی فایل رو دانلود کنید این که من گفتم یعنی اگر شما با ios5 کار کرده باشین دیدین در ستینگ بخش ابدیت اومده و شما میتونید به راحتی بجای دانلود 700 مگ فریمور و ریستور با ایتونز و ... از رو خود دستگاه ابدیتش کنید نخواستی فریمور رو دانلود کن بعد با ایتونز ریستور کنید اینم اموزشش
      http://www.i-phone.ir/forums/thread43790.html
      همونظور که از عکس ها معلومه نیاز به دانلود 700 مگ نیست ولی خوب 200 مگی مثل ابدیت ویندوز شما هر بار 4 گیگ فایل دانلود میکنید یا فقط ابدیت های جدید رو ؟
      من همه بتا ها رو که هر کدام حدود 765 مگابایت بود رو دانلود می کردم و با ایتونز ریستور می کردم درسته؟
      برای فینالم می تونم همین کار رو بکنم فینالم فکر کنم همین حدودا باشه نهایت 800 مگابایت.درسته؟؟؟؟

نظر

• دوستان من الآن روی فریمور 4.1 هستم.آیا میتونم به 4.3.3 برم یا حتما باید به 4.3.5 برم؟

نظر

• shsh 4.3.3 رو داشته باشید میتونید به ۴.۳.۳ برید

نظر

• سلام. من آیفن 3gs دارم وقتی usb می زنم به کامپیوتر فقط image camera باز می کنه. وقتی هم که با آیتونز می خوام وارد کامپیپتر بشم برای اینکه موزیک بریزم not connect می زنه. توروخدا کمکم کنید کلافه شدم. ورژنهای دیگه ی آیتونز رو که دانلود می کنم و reboot کردم.از ifiles کپی می کنم تو installous اما اونجا هیچیو نشون نمیده برای اینکه install کنم. ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• سلام دوستان ، دوستم میخواد گوشیشو بفروشه ...

ولی قبل از این کار میخواد کلاً گوشی رو پاک کنه ، با توجه به اینکه گوشیش آنلاک فکتوری هست میتونه از گزینه Erase all Content And Settings استفاده کنه ؟؟

آیا بعد از این کار ورژن گوشیش که 4.3.5 هست عوض میشه ؟

و اینکه آیا کسی که ازش میخره میتونه با وصل کردن به آیتونز فعالش کنه ؟؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
                سلام دوستان ، دوستم میخواد گوشیشو بفروشه ...

ولی قبل از این کار میخواد کلاً گوشی رو پاک کنه ، با توجه به اینکه گوشیش آنلاک فکتوری هست میتونه از گزینه erase all content and settings استفاده کنه ؟؟

آیا بعد از این کار ورژن گوشیش که 4.3.5 هست عوض میشه ؟

و اینکه آیا کسی که ازش میخره میتونه با وصل کردن به آیتونز فعالش کنه ؟؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
                اگه جیلبریک نشده باشه مشکلی پیش نمیاد

راه دیگه هم داره اینه که ریستور کنید
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• ببخشید قابلیت جدید دیگه به ios5 اضافه نشده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                    من همه بتا ها رو که هر کدام حدود 765 مگابایت بود رو دانلود می کردم و با ایتونز ریستور می کردم درسته؟
                    برای فینالم می تونم همین کار رو بکنم فینالم فکر کنم همین حدودا باشه نهایت 800 مگابایت.درسته؟؟؟؟
                    شما ميتونيد با امدن ٥ فينال كه پنج روز ديگه ريليز ميشه صبر كنيد و به راحتي ريستور كنيد كه مسلماً بهتر از ورژن بتا خواهد بود.

نظر

• سلام اي فون ٤ دارم

يه دفعه خود به خود صفحه ي مانيتور كوشيم زوم شد
                      الن هم خاموش روشن كردم درست نشد زوم كرده همه جيز بزرك شده
                      و بايد به كوشه هاي مانيتور دست بهزنم تا به طرف ديكه صفحه بره. ٣ايكس زوم شده
                      حالا جي كار كنم

رمز هم نميتزنم بزنم وارد كوشي بشم

نظر

• سلام
                        گوشیه من 3gs .یه مدته چند تا خط طوسی بالای صفحش اومده هر چقدم که می گذره داره بیشتر میشه طوری که وقتی گوشیم lock اصلا نمیتونم ساعتو ببینم
                        کسی می دونه مشکلش چیه با راه حلش چیه

نظر

• شاید پیکسلاش گیر کرده. تو انجمن بگردید باید مطلب باشه واسه رفع این مشکل اگه نبود بگین که راهنمایی کنیم

نظر

• اكه ميشه كمك كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                              ببخشید قابلیت جدید دیگه به ios5 اضافه نشده؟
                              فقط siri هست که تا اونجا که میدونم برای 4s هست

نظر

• سلام وقت تمامی دوستان بخیر : خواهشاً کمک کنین
                                آیفون 4 من چند روز هست کمی کند شده و خود به خود خاموش میشه . نمیدونم چه ایرادی داره نرم افزار یا کار جدیدی هم انجام ندادم که بگم این برنامه مزاحم بوده . چه طوری میشه فهمید ایراد از کجا است ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X