اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در setting/general/network/wi-fi میتونی تغییر بدید

نظر

• ببخشید یه برنامه gps خوب که سخن گو هم باشه میشه معرفی کنید؟همراه نقشه افلاین یه چیزی مثل gps نوکیا

نظر

• نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
        ببخشید یه برنامه gps خوب که سخن گو هم باشه میشه معرفی کنید؟همراه نقشه افلاین یه چیزی مثل gps نوکیا
        xgps برنامه خوبیه
        البته فکر نکنم سخنگو باشه

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• سلام
          دوستان قسمت مسیج من مشکل پیدا کرده!
          تو گوشی هیچی مسیجی ثبیت نمیشه نه رمانی که من می فرستم نه زمانی که دریافت میکنم کلاً قسمت مسیجم تعطیل شده چیکار کنم؟

نظر

• ببخشید اگه این ios5 final بیاد مانند بتا فقط ریستور می کنیم؟نیازی به udid هم داره؟

نظر

• دیگه نیاز دیگه udid نیست
              معمولی میتونید ریستور کنید

نظر

• کسی میدونه چطوری میشه با آیفون MMS فرستاد؟

اینجا تو خود سایت اپل زده میشه اما نگفته چطوری !!
                Apple - iPhone 4 - Send SMS and MMS messages
                تو قسمت Message هاش یه دکمه به شکل دوربین داره که با اون باید MMS فرستاد ولی تو گوشی من همچین چیزی نیست.
                مشکل کجاست؟

iPhone4
                iOS 4.3.2
                ویرایش توسط Hamed.K : https://i-phone.ir/forums/member/14859-hamed-k در ساعت 02-10-2011, 07:15 PM

نظر

• بببخشید سیستم عامل ایفون 5 هم ios5 هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                    بببخشید سیستم عامل ایفون 5 هم ios5 هست؟
                    صد در صد

نظر

• سلام و وقت همه بخیر :
                      میشه یکی کمک کنه ؟ هر بار که ihone 4 رو به کامپیوتر وصل میشه itunes بک آپ می گیره . میشه یکی بگه این بک آپ کجا ریخته میشه و پسوند اون چی هستو چه طوری میشه ازش استفاده کرد ؟ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_1359 نمایش پست ها
                        سلام و وقت همه بخیر :
                        میشه یکی کمک کنه ؟ هر بار که ihone 4 رو به کامپیوتر وصل میشه itunes بک آپ می گیره . میشه یکی بگه این بک آپ کجا ریخته میشه و پسوند اون چی هستو چه طوری میشه ازش استفاده کرد ؟ممنون
                        باشون میشه اگه ری استور کردی ، عکس ها ، ویدیو و... رو برگردوند

نظر

• ممنون ولی میشه بگین چطوری و از کجا میشه ؟ و این بک آپ ها کجا ریخته میشه تو کامپیوتر؟

نظر

ممنون ولی میشه بگین چطوری و از کجا میشه ؟ و این بک آپ ها کجا ریخته میشه تو کامپیوتر؟
                            تو این مسیر :

C:\Documents and Settings\Hamed\Application Data\Apple Computer\MobileSync

به جای Hamed اسم یوزر خودتون هست.
                            ویرایش توسط Hamed.K : https://i-phone.ir/forums/member/14859-hamed-k در ساعت 02-10-2011, 08:46 PM

نظر

ممنون ولی میشه بگین چطوری و از کجا میشه ؟ و این بک آپ ها کجا ریخته میشه تو کامپیوتر؟
                              XP :

C:\Documents and Settings\user\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup

Vista & 7 :

C:\Users\user\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup

نظر

• فرمتاش رو من نمیدونم ولی دیفالت ایتونز رو ویندوز بک اپ ها رو تو پوشه موزیک یوزتون میریزه پوشه ای به نام ایتونز
                                و عکس ها شماره ها و یک سری چیزای جزیی رو بر میگردونه ولی بیشتر وقت ها اگه جیلبریک کرده باشین بعد بک اپ بگیرید و بعد بک اپ ها رو برگردونید همه چیز به هم میریزه ولی بگم اگه برنانه هاتون از یک یوزری خریداری شده باشه ( یعنی اصل باشه) ایتونز اونا رو بک اپ نمیگیره و باید دوباره دانلود و نصب بشن.

نظر

صبر کنید ..
                                X