اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    بخاطر این ورژن ۴.۳.۵ الان آخرین ورژن هست شما اگر shsh ورژن ۴.۳.۳ رو نداشته باشید نمی تونید به این ورژن ریستور کنید
    به غیر از ورژن آخری تنها به ورژنی می تونید ریستور کنید که shsh اون رو داشته باشید
    یعنی دلیل این ارور هم به خاطر shsh هست؟ آخه یادمه shsh 4.3.3 را داشتم حالا گوشیمم رفته تو ریکاوری مد بیرونم نمیاد نه میتونم ببینم چه shsh های را داشتم نه میتونم رستور کنم!
    بعد یه سوال 4.3.5 جیلبریک تترد شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
      یعنی دلیل این ارور هم به خاطر shsh هست؟ آخه یادمه shsh 4.3.3 را داشتم حالا گوشیمم رفته تو ریکاوری مد بیرونم نمیاد نه میتونم ببینم چه shsh های را داشتم نه میتونم رستور کنم!
      بعد یه سوال 4.3.5 جیلبریک تترد شده؟
      ریستور که تموم میشه ارور 1013 میده ؟ خوب شما فایل host رو پاک کن و دوباره ریستور کن .اگه 1013 داد با fix recovery یا tiny umberella از ریکاوری بیرون بیار . اگه نشد بعد از اینکه 1013 داد جیلبریک کن درست میشه .

جیلبریک 4.3.5 tetherd هستش و هنوز untetherd نیومده .
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
        ریستور که تموم میشه ارور 1013 میده ؟ خوب شما فایل host رو پاک کن و دوباره ریستور کن .اگه 1013 داد با fix recovery یا tiny umberella از ریکاوری بیرون بیار . اگه نشد بعد از اینکه 1013 داد جیلبریک کن درست میشه .

جیلبریک 4.3.5 tetherd هستش و هنوز untetherd نیومده .
        یعنی شما میگید که رستور شده ؟ آخه مشکل اینجاست که نه از ریکاوری بیرون میاد نه اینکه رد اسنو میتونه جیلبریکش کنه ! وقتی رد سانو را بازش میکنم وسط کار ویندوز باهاش مشکل پیدا میکنه و ارور has stop working میده حالا با یه چیزه دیگه سعی میکنم جیل کنم

نظر

• خب من اومدم ثواب کنم کباب کردم
          یکی از فامیلام از خارجه اومد گوشی iPhone 4 رو براش جیلبرک کردم
          فریمور 4.3.5 و لاک هست
          جیلبرک شده اما چون تترد هست با اون قسمتش که بعد از هر بار ریبوت باید دوباره جیلبرک بشه مشکل داره
          حالا میخوام ریستور کنم
          سووال اینه که مراحلش دقیقا چجوریه ؟
          اول وصل کنم به پی سی و بعد برم در حالت dfu و اونوقت ریستور کنم ؟
          اطلاعاتش میپره ؟
          یا بدم خودش ببره تو همون خارجه ریستور کنه ؟ مشکلی براش پیش نمیاد ؟ از این حالتهای ارور 1013 و آنتن ندادن و تینی آمبرلا و اینا پیش نیاد براش من به خاک سیاه بشینم آبرو حیثیتم بره :دی

نظر

• نوشته اصلی توسط ramo نمایش پست ها
            خب من اومدم ثواب کنم کباب کردم
            یکی از فامیلام از خارجه اومد گوشی iphone 4 رو براش جیلبرک کردم
            فریمور 4.3.5 و لاک هست
            جیلبرک شده اما چون تترد هست با اون قسمتش که بعد از هر بار ریبوت باید دوباره جیلبرک بشه مشکل داره
            حالا میخوام ریستور کنم
            سووال اینه که مراحلش دقیقا چجوریه ؟
            اول وصل کنم به پی سی و بعد برم در حالت dfu و اونوقت ریستور کنم ؟
            اطلاعاتش میپره ؟
            یا بدم خودش ببره تو همون خارجه ریستور کنه ؟ مشکلی براش پیش نمیاد ؟ از این حالتهای ارور 1013 و آنتن ندادن و تینی آمبرلا و اینا پیش نیاد براش من به خاک سیاه بشینم آبرو حیثیتم بره :دی
            ببین آیفون لاک تا اونجایی که من میدونم باید حتما جیل باشه تا سیمکارت اپراتور غیر لاک را بخونه! یعنی چی؟ یعنی اینکه اگر فامیلتون میره خارج و از همون سیمکارت اصلیش(همون اپراتوری که گوشی را ازش خریده) استفاده میکنه که راحت میشه رستور کرد و ازش استفاده کنه البته فقط نرم افزار اورجینال نه کرک و بدون پکیج های سایدیا
            ولی اگر میخواد از سیمکارت غیر اپراتور اصلی استفاده کنه که باید جیلبریک باشه که در اینصورت از اونجایی که 4.3.5 فقط تترد هست باید با همین بسازه مگر اینکه shsh 4.3.3 یا پایینتر را داشته باشه که اینطوری که شما توضیح دادید بعید میدونم
            حالا اگه خواستی رستور کنی گوشی را به کامپیوتر وصل کن بعد خاموشش کن بعد به دی اف یو ببرش بعد آیتیونز را باز کن اون موقع گوشی را تو ریکاوری مد میشناسه ارور را ok کن شیفت را بگیر رستور را بزن بعد وایسا تا تموم بشه

نظر

ببین آیفون لاک تا اونجایی که من میدونم باید حتما جیل باشه تا سیمکارت اپراتور غیر لاک را بخونه! یعنی چی؟ یعنی اینکه اگر فامیلتون میره خارج و از همون سیمکارت اصلیش(همون اپراتوری که گوشی را ازش خریده) استفاده میکنه که راحت میشه رستور کرد و ازش استفاده کنه البته فقط نرم افزار اورجینال نه کرک و بدون پکیج های سایدیا
              ولی اگر میخواد از سیمکارت غیر اپراتور اصلی استفاده کنه که باید جیلبریک باشه که در اینصورت از اونجایی که 4.3.5 فقط تترد هست باید با همین بسازه مگر اینکه shsh 4.3.3 یا پایینتر را داشته باشه که اینطوری که شما توضیح دادید بعید میدونم
              حالا اگه خواستی رستور کنی گوشی را به کامپیوتر وصل کن بعد خاموشش کن بعد به دی اف یو ببرش بعد آیتیونز را باز کن اون موقع گوشی را تو ریکاوری مد میشناسه ارور را ok کن شیفت را بگیر رستور را بزن بعد وایسا تا تموم بشه
              نه عزيز ،ربطي نداره
              دستگه بايد جداگانه آنلاك بشه وگرنه جيلبريك تاثيري نداره
              Rest in peace Steve
              Do What You Love
              Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط red boy نمایش پست ها
                نه عزيز ،ربطي نداره
                دستگه بايد جداگانه آنلاك بشه وگرنه جيلبريك تاثيري نداره
                نه حرف شما درسته ولی اگر جیلبریک نشه که نمیشه پکیج نصب کرد؟ پس آنلاکم نمیشه کرد دیگه؟ مگه میشه؟

نظر

نه حرف شما درسته ولی اگر جیلبریک نشه که نمیشه پکیج نصب کرد؟ پس آنلاکم نمیشه کرد دیگه؟ مگه میشه؟
                  درسته ولي در حال حاضر كه فرمور دستگاه 4.3.5 هست جيلبريك تاثيري نداره
                  Rest in peace Steve
                  Do What You Love
                  Steve Jobs

نظر

• نه , نمیخواد آنلاک کنه چون همونجا از سیمکارت خودش استفاده میکنه.
                    پس مشکل خاصی نیست اگه با همون روال معمولی ریستور بشه ؟ یعنی گوشی رو وصل کنه به پی سی و بره تو آیتیونز و از رو خود آیتیونز بدون شیفت+ریستور و فقط با ریستور خالی سیستم رو به آخرین ورژن آپگرید کنه ؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط RAMO نمایش پست ها
                      نه , نمیخواد آنلاک کنه چون همونجا از سیمکارت خودش استفاده میکنه.
                      پس مشکل خاصی نیست اگه با همون روال معمولی ریستور بشه ؟ یعنی گوشی رو وصل کنه به پی سی و بره تو آیتیونز و از رو خود آیتیونز بدون شیفت+ریستور و فقط با ریستور خالی سیستم رو به آخرین ورژن آپگرید کنه ؟

ممنون
                      درسته، مي تونه از طريق خود ايتونز به آخرين فريمور مجددا ريستور كنه.
                      مي تونين فريمور رو هم جداگانه دانلود و سپس به dfu ببريد و با شيفت+ريستور دستگاه رو به حالت اوليه و بدون جيابريك برگردونيد.

نظر

• سلام مسیر ذخیره فیلم برداریبا نرم افزارicamcorder توی ایفون تری جی کجاس

نظر

• نوشته اصلی توسط mega_boy22 نمایش پست ها
                          سلام مسیر ذخیره فیلم برداریبا نرم افزارicamcorder توی ایفون تری جی کجاس
                          دوست عزیز اگه مثل برنامهvideo camera که من استفاده میکنم باشه، شما میتونی توی خود برنامه ،ویدیو هایی که ضبط کردی رو ببینی....

نظر

• سلام
                            من دیروز Apple 4 گرفتم. تو لیست برنامه ها اثری از cydia نیست. میخوام بدونم چجوری باید نسبش کنم. مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Amiro_iPhone4 نمایش پست ها
                              سلام
                              من دیروز Apple 4 گرفتم. تو لیست برنامه ها اثری از cydia نیست. میخوام بدونم چجوری باید نسبش کنم. مرسی
                              شما باید گوشی رو جیلبریک کنید تا cydia بیاد ...

بسته به فرمور گوشی باید با یکی از برنامه هایی که در بخش زیر موجوده جیلبریک کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/forum147.html
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام
                                من ایفون 4 دارم.ورژن4.2.1
                                الان میخواستم به همون ریستور کنم.چی کار باید بکنم؟لطفا راهنمایی کنید که چه تاپیکی رو باید بخونم؟
                                با چه برنامه ای میتونم برنامه هایی رو که از سیدیا دانلود و نصب کردم در کامپیوترم ذخیره کنم؟
                                با تشکر
                                ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 23-09-2011, 05:21 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X