اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
    الان گوشیت اکتیوه؟
    اگه اکتیو و آنتن داری آنلاکه!
    اکتیو هست ولی آنتن نداره

نظر

• كجا ميتونم يه آموزش كامل درباره بك آپ گيري از برنامه ها وكانتكتها همچنين بازگرداندن بك آپ(براي ري استور كردن) پيدا كنم.
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
        كجا ميتونم يه آموزش كامل درباره بك آپ گيري از برنامه ها وكانتكتها همچنين بازگرداندن بك آپ(براي ري استور كردن) پيدا كنم.
        ممنون
        جایی اموزشش نیست ولی خیلی راحت ه که

وقتی iDevice ت وصل ه روش کلیک کن و Backup رو بزن

هر وقت هم ری استور کردی و Restore backup رو بزن بک اپ هاتو برمیگردونه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
          جایی اموزشش نیست ولی خیلی راحت ه که

وقتی iDevice ت وصل ه روش کلیک کن و Backup رو بزن

هر وقت هم ری استور کردی و Restore backup رو بزن بک اپ هاتو برمیگردونه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
          دوست عزیز جایی back up نمیبینم ولی Restore backup هستش.منظورتون از دکمه back up , سینک هستش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
            دوست عزیز جایی back up نمیبینم ولی Restore backup هستش.منظورتون از دکمه back up , سینک هستش؟
            بله همون sync هستش، البته با برنامه های مختلفی هم میتونید backup بگرید اما بهترینش همون itunes هستش.

نظر

• سلام ببخشید 2 تا سوال دارم.
              1.ایا صفحه نمایش ایفون4 ضد خشه؟
              2.همه جا نوشته صفحه ایفون ضد اثر انگشته اما من که میزنم اثرش می افته؟

نظر

• 1 _ ضد خش خیر نیست ولی خوب تا حدودی مقاوم هست
                ۲ : گجا چنین چیزی نوشته ؟

نظر

• سلام
                  من یک iphone ۴g دارم و یک modem wifi مدل easus باهاش به اینترنت وصل میشم ولی* وقتی* پوکر بازی می*کنم وسط بازی قطع می*شه یعنی* از سرور بازی قطع می*شه یا از اینترنت نمیدونم ولی* همیشه این مشکل تو خونه دارم تا وقتی* رفتم خونه دستم بازی کردم تا اونجا اصلا قطع نشد. اسم بازی poker rist و در ضمن با کامپیوتر ping گرفتم در مدتی* که بازی می*کنم اصلا کامپیوتر قعطی نشون نداد

نظر

• دوستان گرامی . من اینترنت بیسیم ندارم و میخوام از اینترنت کامپیوترم برای آیفون استفاده بکنم . آیا چنین چیزی امکان داره که بتونم از اینترنت کامپیوتر استفاده کنم و با آیفون به کامیپوتر وصل بشم ؟ و یا اگر هم برعکس این ماجرا باشه هم امکان پذیر هست ؟ یعنی بتونم کامپیوتر رو وصل کنم به آیفونی رو که به اینترنت وصل هست و از راه ارتباط اینترنت آیفون , روی پی سی استفاده کنم .

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
                      دوستان گرامی . من اینترنت بیسیم ندارم و میخوام از اینترنت کامپیوترم برای آیفون استفاده بکنم . آیا چنین چیزی امکان داره که بتونم از اینترنت کامپیوتر استفاده کنم و با آیفون به کامیپوتر وصل بشم ؟ و یا اگر هم برعکس این ماجرا باشه هم امکان پذیر هست ؟ یعنی بتونم کامپیوتر رو وصل کنم به آیفونی رو که به اینترنت وصل هست و از راه ارتباط اینترنت آیفون , روی پی سی استفاده کنم .
                      امیدوارم این آموزش کمکتون کنه...

http://www.i-phone.ir/forums/thread16372.html

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_d_67 نمایش پست ها
                        سلام
                        من یک iphone ۴g دارم و یک modem wifi مدل easus باهاش به اینترنت وصل میشم ولی* وقتی* پوکر بازی می*کنم وسط بازی قطع می*شه یعنی* از سرور بازی قطع می*شه یا از اینترنت نمیدونم ولی* همیشه این مشکل تو خونه دارم تا وقتی* رفتم خونه دستم بازی کردم تا اونجا اصلا قطع نشد. اسم بازی poker rist و در ضمن با کامپیوتر ping گرفتم در مدتی* که بازی می*کنم اصلا کامپیوتر قعطی نشون نداد
                        ممکنه از سرور اونها باشه ، تعداد بازی کن ها زیاد میشه ، بعد نمی کشه سرورشون افراد رو میندازن بیرون (شاید)

نظر

• سلام
                          من الان 4.3.5 ریختم روی 3GS با baseBand 6.15 ولی متوجه شدم که جلبریک اوکی نسیت و با هر بار ریست باید دوباره جلبریک بشه.
                          حالا من فایل 4.3.3 رو هم گرفتم ویتونم با 4.3.3 دانگرید کنم؟

نظر

• اگر shsh 4.3.3 رو دارید ، بله میتونید دانگرید کنید .
                            انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط AlvliN نمایش پست ها
                              اگر shsh 4.3.3 رو دارید ، بله میتونید دانگرید کنید .
                              سلام
                              ممنون
                              ولی من shsh 4.3.3 رو ندارم! حالا چکار کنم؟
                              هیچ راهی نداره؟

نظر

• در واقع TinyUmberella رو که در حالت DFU مد باز میکنم این دو تا خط رو نوشته:
                                ALL Saved shsh:
                                iPhone 3GS 4.1 (...
                                iPhone 3GS 4.2.1 (...

فقط همین دو هست
                                یعنی من فقط به این دو میتونم دانگرید کنم؟
                                خوب میشه به 4.1 دان کنم بعد به 4.3.3 آپ کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X