اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مطرح کردن سوالات و مشکلات بعد از Jailbreak me

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یکی جواب من رو بده

نظر

من با رد اسنو جيلبريك كردم ولي سرعت خيلي پايينه اگه از توي سايت جيلبريك كنم توي سرعتش فرقي داره يا نه ؟؟ اگه نداره خوب با چي جيل كنم كه سرعت خوب بشه ممنون

نظر

من قبل از جلیبریک ورژن 4.0.1 بودم در زمان نصب برنامه ها از cydia نمی دانم چی نصب کردم که الان ورژن منو به صورت 4.0 میشناسه هر بار که میرم آیتیونز پیغام آپدیت میده کسی نمیدونه مشکل من مال کجاست ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

در ورژن 4.0.1 برنامه ی Overboard کار نمیکنه!
          برنامه ی دیگری هست که بشه بیشتر از 11 صفحه برنامه ریخت؟

نظر

با سلام
            دوستان من يك مشكل جدي دارم
            وقتي در ورزن ٤ جيل ميكنم ١٦ درصد از رمم بيشتر نميمونه ولي وقتي ورزن ٣.١.٣ داشتم ٣٦ درصد خالي بود
            الانم وقتي با سيدييا جنتا برنامه ميريزم ١٣ درسد رمم بيشتر خالي نميمونه و در هر برنامه اي كه ميوم ريست سبرينك برد مي كنه و ميره حالت سيف مود
            حالا بايد جي كار كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mazi_z نمایش پست ها
              کسی از دوستان اون کی برد arabic 2 persian که میشینه جای عربی دستگاه که توی سورس انجمن هست رو نصب کرده؟ کار میکنه؟
              کسی نمیدونه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mazi_z نمایش پست ها
                کسی نمیدونه؟
                نه عزیز کار نمیکنه.... باید منتظر اپدیت باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط neeb نمایش پست ها
                  با سلام
                  دوستان من يك مشكل جدي دارم
                  وقتي در ورزن ٤ جيل ميكنم ١٦ درصد از رمم بيشتر نميمونه ولي وقتي ورزن ٣.١.٣ داشتم ٣٦ درصد خالي بود
                  الانم وقتي با سيدييا جنتا برنامه ميريزم ١٣ درسد رمم بيشتر خالي نميمونه و در هر برنامه اي كه ميوم ريست سبرينك برد مي كنه و ميره حالت سيف مود
                  حالا بايد جي كار كنم؟
                  كسي مشكل منو نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط tanin2424 نمایش پست ها
                    دوستان اس ام اس دلیوری روی ورِژن 4 کار میکنه ؟ کسی نصب کرده ؟؟؟
                    آره كار ميكنه دوست عزيز

نوشته اصلی توسط prince71 نمایش پست ها
                    سلام نوار رنگي كه موقع لود گوشي مياد چيه همه دارن ويا مشكلي درست ميكنه ....
                    همون كه بالاي آرم اپل مياد رو مي گم...
                    كسي نيستش جواب بده ...
                    بله مال من هم داره اين

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                    دوستان من جیل کردم چطوری میشه یک عکس رو انداخت پشت فقط میشه توی صفحی قفل انداخت و چطوری میشه فولدر ساخت و مولتی تسکینگ چطور می آید
                    يعني الان مشكل عكس شما بعد از جيلبريك ايجاد شده؟ قبلا ميتونستيد جداگانه تصوير انتخاب كنيد؟؟

نوشته اصلی توسط neeb نمایش پست ها
                    كسي مشكل منو نداره؟

نه من كه ندارم

نظر

• کلا مشکلات داره این jailbreack me ... من که بهش مشکوکم
                      ویرایش توسط mkviva : https://i-phone.ir/forums/member/75-mkviva در ساعت 03-08-2010, 11:47 PM

نظر

• من كه خيلي راضيم هم سرعت گوشيم فكر ميكنم بيشتر شده هم امكانات ديگش

نظر

• سلام خواهشا یکی کمک کنه از اون موقع که به 4 اپگرید کردم دیگه نمی تونم به اینترنت وصل بشم با وای فای
                          یعنی کنار هاست تیک میزنه اما سافاری پیام میده که به شما به اینترنت وصل نشدید حتی اون علامت وای فای هم بالای صفحه میاد اما نمیشه
                          همه کاری هم کردم از جمله خاموش روشن کردن دستگاه & reset network setting
                          خواهشا راهنمایی کنید
                          راستی میدونم جای سوالم اینجا نیست ببخشید

من لپ تاپ دادشم رو انتن میکنم . قبلا که روی 3.1.2 بودم راحت کانکت میشدم اما نمیدونم چرا شانس ما اینجوری شده

نظر

• خوب منم قبلا این مشکل داشتم البته دقیق شرایط شما رو نمی دونم ولی نشان دادن علامت وای فای نشونه ارتباط داشتن با اینترنت نیست فقط به شبکه وصله ....اگه از ad hoc استفاده میکنی که حتما تنظیمات sharing چک کن یه بار دیگه و اگه از مودم وایرلس استفاده میکنی تنطیمات DHCP و گرفتن IP گوشیتو چک کن ....احتمال زیاد اگه با لپ تاپ SHARE کردی مشکل از گوشی نیست به نظرم

نظر

• این کندی سیدیا بدجوری رفته رو اعصابم
                              گویا دوستان مینونند تحملش کنند،چون ندیدم زیاد در موردش صحبت بشه یا در مورد راه حل های احتمالی..شاید هم واقعا راهی وجود نداره
                              گویا دوستانی که با کاستوم ریستور کردند این مشکل رو ندارن!می خواستم ببینم الان امکانش هست که من با کاستوم ریستور کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arsal4n نمایش پست ها
                                این کندی سیدیا بدجوری رفته رو اعصابم
                                گویا دوستان مینونند تحملش کنند،چون ندیدم زیاد در موردش صحبت بشه یا در مورد راه حل های احتمالی..شاید هم واقعا راهی وجود نداره
                                گویا دوستانی که با کاستوم ریستور کردند این مشکل رو ندارن!می خواستم ببینم الان امکانش هست که من با کاستوم ریستور کنم؟
                                من با رو فریمور اصلی 4.0.1 بودم و جیلبریک کردم. اصلا هم سیدیا آروم نیست! فکر کنم تند تر هم شده!

نوشته اصلی توسط wolfox
                                salam man ba jailbrekme goshemo ka mekham jailrek konam vastash az lod mepara biron va karsh tamam nameshah hala taklif chea?
                                لطفا به قوانین احترام بذارین و فارسی تایپ کنید.
                                ویرایش توسط mosi2 : https://i-phone.ir/forums/member/17000-mosi2 در ساعت 04-08-2010, 11:24 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X