اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مطرح کردن سوالات و مشکلات بعد از Jailbreak me

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من یک سوالی داشتم
    من چون دادم آیفونم رو بیرون جیل بریک و برنامه ریختن می خواستم بدونم چون موقع ریستور برنامه ها کلا میپره
    میشه از برنامه ها بکاپی چیزی گرفت یا با ifun box کپی تو pc کرد

نظر

خدارو شكر من تا الان هيچ مشكلي نداشتم
      مثلا مشكلاتي كه دوستان گفتن رو من هيچ كدوم نداشتم

نظر

من هم از زمانی که جلبریک کردم با os4 دیگه gprs کار نمیکنه همه اموزشهای هم که پیدا میشد را تست کردم

نظر

[QUOTE=teejey;176756]1.وجود خط عجیب موقع روشن کردن ایفون 2.البته ای ربطی به جیلبریک نداره ولی وقتی open ssh ریختم انتن مبایلم رفت در صورتی که انلاک فکتوریم یا برنامه هایی که تطابق ندارند روی safe mode گیر میکرد 3.مشکلاتی که از قبل بوده دباره هست مثل سینک نشدن برنامه ها در ایتونز که چیز جدیدی نیست

آقا مال منم موقع روشن خط مییاره!!!!!

نظر

من به 4.0.1 ریستور کردم و بعد هم یه برنامه free سینک کردم. بعد جیل بریک کردم. با موفقیت و بعد cydia رو اضافه کرد به 3GS ام .بعد رفتم تو cydia یکم لود کرد وگفت باید یکسری چیزها رو اپدیت کنی. اپدیت کردم و بعد از اون دیگه وارد cydia که میشم یه مدت طول میده و بعد هم ارور میده time out ..

چی کار باید بکنم؟ خاموش روشن هم کردم ایفون رو ولی باز هم همون طوریه.

نظر

دوستان کسی نیست به من کمک کنه من که آیپاد 2g دارم چجوری می تونم مولتی تسکینگ و home wallpaper رو اضافه کنمmc mode هستم... یادمه واسه مدل های non-mc موقع جیلبریک تیکشون رو باید میزدی.. ولی الان باید چه کرد؟!؟!؟!؟!؟

نظر

نوشته اصلی توسط mazi_z نمایش پست ها
                من به 4.0.1 ریستور کردم و بعد هم یه برنامه free سینک کردم. بعد جیل بریک کردم. با موفقیت و بعد cydia رو اضافه کرد به 3gs ام .بعد رفتم تو cydia یکم لود کرد وگفت باید یکسری چیزها رو اپدیت کنی. اپدیت کردم و بعد از اون دیگه وارد cydia که میشم یه مدت طول میده و بعد هم ارور میده time out ..

چی کار باید بکنم؟ خاموش روشن هم کردم ایفون رو ولی باز هم همون طوریه.
                اگر ارور تایم اوت میده مشکل از اینترنت هست
                فکر کنم سرعتت پایینه

نظر

نوشته اصلی توسط ashkin نمایش پست ها
                  اگر ارور تایم اوت میده مشکل از اینترنت هست
                  فکر کنم سرعتت پایینه
                  فکر میکنم مشکل از شلوغی بیش از حد cydia بود...چند بار امتحان کردم و بلاخره لود شد و درست شد...ممنون

دست comex هم درد نکنه واقعا یه جیل بریک عالی ساخته...خیلی حال داد

نظر

سلام دوستان یک کمک می خواستم توی ios4 بعد جیلبریک چه طوری درصد باطری رو فعال کنم مولتی تسک و بک گراند فعال کردم فقط مونده همین ؟ راستی نرم افزاری واسه درصد باطری هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط irana نمایش پست ها
                      سلام دوستان یک کمک می خواستم توی ios4 بعد جیلبریک چه طوری درصد باطری رو فعال کنم مولتی تسک و بک گراند فعال کردم فقط مونده همین ؟ راستی نرم افزاری واسه درصد باطری هست؟
                      چرا کسی جواب نمی ده؟

نظر

آیا کسانی که آیپود داردند می تونن یک کاستوم بسازند بعد با این سایت جیل کنند
                        برای این که فریمور اورجینال چندین گزینه رو برای ipod 2g ندارد .
                        بهترین نظر بدید خواستین با هم تست کنیم چون این مدل بسار در سایت استفاده می شه
                        ممنون از دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط jafar_online نمایش پست ها
                          دوستان مولتی تسکینگ و والپیپر رو چجوری اضافه کنم؟؟!

دوست عزیز من تونستم این کار رو توی 3g انجام بدم (4.0.1)
                          بعد از جیل کردن توسط comex شما یک باره دیگه باید با redsn0w_win_0.9.5b5-5 این جیل کنی ...
                          همینطور که میدونید قبلا 4.0.1 می شد با این جیل کرد
                          اما بعد از اون یسری مشکلات داشت(خودمن 3.4 بار مجبور به ریستور شدم)
                          ادامه .. باید فایل os 4 رو به برنامه بدید در قسمت بعد تیک های مورد نظر رو بزنید فقط تیک سایدیا رو بر دارید
                          بعد دیگه حال کنید
                          من از دیشب تا الان دارم روی این تست می کنم جواب داده
                          بعد از جیل صفحه اول سایدیا یه اروری میده که خودبه خود درست میشه
                          از اساتید خواهش می کنم نظر شونو بدن از نظر فنی این کار چه اشکالاتی داره
                          اگر هم ضرر داره لطفا پست من پاک کنند
                          لینک مستقیم
                          لینک rapidshare
                          ویرایش توسط ashkin : https://i-phone.ir/forums/member/22914-ashkin در ساعت 03-08-2010, 04:26 AM

نظر

نوشته اصلی توسط irana نمایش پست ها
                            Setting > General > Usage > Battery Percentage

نظر

نوشته اصلی توسط amineshoma نمایش پست ها
                              Setting > General > Usage > Battery Percentage
                              این دوستمون irana این گزینه رو نداره که فعال کنه

نظر

سلام . این جلبریک روی 3gs بوت رم جدید هفته 40 به بعد کار میکنه ؟ شاید سوالم تکراری باشه میخواستم مطمئن بشم

نظر

صبر کنید ..
                                X