اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من خودم جيلبريك انتترد كردم و هيچ مشكليم ندارم فقط اگر آپديت كردي و خاستي جيلبريك كني توي رداسنو بايد نوع بوت رامت رو مشخص كني تا اشتباه نشه

نظر

الان يه مشكل ديگه
      من كه به ورژن 4.3.1 ابديت كردم و گوشيم هم انلاك فاكتوريه سيم كارت ميزارم رو گوشيم انتن نميده
      يعني يه خط انتن مياره ولي شبكه irtci رو نميشناسه و كلا منوي كرير ميپره وقتي سيم كارت رو ميزارم تو گوشي
      اين مشكل ديگه از كجا اب ميخوره؟

نظر

كلا گوشي هم تو حالت امرجنسي يوز هست
        به نظر شما چرا اينجوري شده؟

نظر

ابديت پست قبلي
          با تشكر از همراهي ها و همكاري ها شما عزيزان گرامي
          مشكل با يه رستارت حل شد
          خيلي ممنون از زحماتي كه بابت جوابدهي كشيديد
          دست گلتونم درد نكنه

نظر

خوب خداروشكر. موفق باشي

نظر

ممنون اقا امير
              من تو 4.3.1 يه مشكلي برام پيش اومد.وقتي كه جيل كردم و با بك اپي كه با ايفون پي سي سوييت بك اپ رو رستور كردم شماره هام رو نميشه ديگه با سرچ پيدا كرد.
              مثلا اسم علي رو ميزنم با وجود اينكه كلي علي تو گوشيم دارم ولي تو سرچ هيچ كدوم رو نمياره
              تو بعضي حروف هم اسمها قاتي شده
              مثلا بهرام رفته تو قسمت j
              مشكلم با دوربين كه دليل اصلي رستور كردنم بود از بين رفته بود ولي با يه سري برنامه كه واردشون ميشدم بعد كمي به صورت غير عادي خارج ميشد و يا اصلا نميتونستم واردش بشم رفع نشده بود
              به اين دلايل و بيشتر به خاطر مشكل با دفترچه شماره هام و اين احتمال كه دليلش اين بوده كه تو 4.2.1 بك اپ گرفتم دوباره به 4.2.1 برگشتم ولي بازم وقتي كه ارور 1013 رو ميگيرم كه رستور كامل تموم نشده و تو حدوداي 65-60 هست روي صفحه گوشيم
              يعني رستور كامل تموم نميشه ولي تو يه دفعه از اون دفعاتي كه ايتونر ورايفي ميكنه يهو قطع ميشه و تو صفحه گوشي كامل خط رستور پر نميشه.
              يعني در واقع نسبت به اون چيزي كه دوستان ميگويند زودتر از اون زماني كه بايد ارور 1013 بياد اروره مياد و به همين دليل هم گوشي از ركاوري در نمياد
              حتي با رد اسنو كه جيل اوليه و تترد 4.2.1 بود هم جيل ميكنم ولي گوشي بازم برميگرده به حالت ركاوري
              ديگه موندم چكار كنم و نميدونم واقعا چرا اين ارور 1013 براي من زودتر از زمان لازمه مياد و چرا حل هم نميشه

نظر

تو حالتهاي مختفل تست زدم.
                مثلا تيني 4.30.03 و 05 رو تست زدم
                حتي تيني رو كه استارت زدم بعدش رفتم تو فايل هاست هر چي gs اپل بود رو پاك كردم
                حتي با تيني ورژن 4.3.1 رو كه بدون تيني راحت رستور ميكنم رو خواستم با تيني رستور كنم(شش اون رو هم دارم) بازم نوار رستور صفحه گوشي يهو تو تقريبا 60 درصد ميپره و گوشي رستارت ميشه و تو ايتونز 1013 مياد
                الان دوباره 4.3.1 رو رستور كردم بدون تيني تا ببينم بعد اون 60 درصد كه نوار رو گوشي خاموش ميشه ايا تمومه و يهو تو رستور عادي ايتونز هم همينجوره ديدم كه نه.بعد اون اون 30 يه مقدارش سريع ميره و 15 درصد اخرش هم تقريبا زمان بره.
                خلاصه اونچه من استنباط كردم اينه كه وقتي با تيني رستور ميكنم كامل انجم نميشه و ارور 1013 زودتر از اون زماني كه بايد بياد مياد و رستورم به طور كامل انجام نميشه
                اين مشكل اصلي و بزرگ من براي دانگرد هست كه از دوستان ميخوام راهنمايي بكنند
                يه سوال هم براي فرضيات خودم در اين مورد دارم كه اونم اينه كه ايا امكانش هست فايل شش ناقص باشه و باعث اين امر بشه؟؟؟

نظر

كسي نبود يه كمكي بكنه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                    تو حالتهاي مختفل تست زدم.
                    مثلا تيني 4.30.03 و 05 رو تست زدم
                    حتي تيني رو كه استارت زدم بعدش رفتم تو فايل هاست هر چي gs اپل بود رو پاك كردم
                    حتي با تيني ورژن 4.3.1 رو كه بدون تيني راحت رستور ميكنم رو خواستم با تيني رستور كنم(شش اون رو هم دارم) بازم نوار رستور صفحه گوشي يهو تو تقريبا 60 درصد ميپره و گوشي رستارت ميشه و تو ايتونز 1013 مياد
                    الان دوباره 4.3.1 رو رستور كردم بدون تيني تا ببينم بعد اون 60 درصد كه نوار رو گوشي خاموش ميشه ايا تمومه و يهو تو رستور عادي ايتونز هم همينجوره ديدم كه نه.بعد اون اون 30 يه مقدارش سريع ميره و 15 درصد اخرش هم تقريبا زمان بره.
                    خلاصه اونچه من استنباط كردم اينه كه وقتي با تيني رستور ميكنم كامل انجم نميشه و ارور 1013 زودتر از اون زماني كه بايد بياد مياد و رستورم به طور كامل انجام نميشه
                    اين مشكل اصلي و بزرگ من براي دانگرد هست كه از دوستان ميخوام راهنمايي بكنند
                    يه سوال هم براي فرضيات خودم در اين مورد دارم كه اونم اينه كه ايا امكانش هست فايل شش ناقص باشه و باعث اين امر بشه؟؟؟
                    فایل SHSH که ناقص نمی شه و علت Error 1013 فقط بدلیل دانگیرید نشدن بیس باند هست
                    که قابل حل هست و رستور هم به طور کامل صورت می گیره که هنگام Active توسط Fix Recovry یا greenpois0n کردن بقیه اون بخشی که پر نشده حل خواهد شد

نظر

خوب مهراد جان مشكل اينجاست كه با هيچي از ركاوري در نمياد
                      نه با گرين پويزون
                      نه با exit recovery تيني.نه با برنامه فيكس ركاوري(حتي با ورژنهاي قديميش هم)
                      حتي با رداسنو كه جيلبرگ تترد ميكرد براي ورژن4.2.1 خواستم جيل بكنم اونم تو قسمتهاي اخر جيل ميموند و بعد از مدت زيادي توقف در اخراي جيل بازم به حالت ركاوري برميگشت

نظر

گوشیمو وقتی روشن می کنم می نویسه کانکت تو ایتیونز

گوشیم بالا نمیاد ..گوشیو که وصل می کنم به کامپیوتر ایتیونز می گه باید ریستور کنی ...
                        ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 11-05-2011, 08:53 PM

نظر

چکار کردی آخرین بار؟
                          اگه گوشیت لاک نیست زیاد لازم نیست نگران باشی
                          People!There is no way in the middle...

نظر

اگر لاک هم باشی بازم جای نگرانی نیست
                            فقط شما الان باید لدونی ش ش چه ورژن هایی رو داری
                            و اینکه لاکه یا انلاک
                            حالا یه راهنمایی کوچولو
                            اگه انلاکی که به فرم ور اصلی که ش ش رو داری ریستور کن تا درست بشه
                            اگه لاک هستی فرم ور کاستوم ورژنی که ش ش رو داری بساز و ریستور کن بهش
                            خلاص

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Iphone 4
                            4.3.2

نظر

گوشیم انلاکه ..4.1 رفتم با برنامه ی یو اس بی درایو یه ایمیج گرفتم و ریست کردم بعد رو ال سی دی می نویسه کانکت تو ایتیونز الانم که جیل 4.3.3 اومد فردا می برمش پایتخت .. شما جای امن و ارزوون سراغ دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسییی

نظر

نوشته اصلی توسط mahyarm نمایش پست ها
                                گوشیم انلاکه ..4.1 رفتم با برنامه ی یو اس بی درایو یه ایمیج گرفتم و ریست کردم بعد رو ال سی دی می نویسه کانکت تو ایتیونز الانم که جیل 4.3.3 اومد فردا می برمش پایتخت .. شما جای امن و ارزوون سراغ دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسییی
                                لازم نیست ببری بدی مغازه دار ها !

خیلی راحته! آموزش ریستور و جیلبریک هم که تو سایت هست!

نظر

صبر کنید ..
                                X