اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام.من آیپد دو دارم.یکم شیش میزد و با semi restore اون رو دوباره به ورژن 7.1.2 ریستور کردم.ریستور خوب انجام شد و اروری نداد ولی توی اون تنظیمات اولیه دیگاهبعد از انتخاب زبان و کشور و شبکه وایرلس دستگاه نمی تونه به سرور اکتیوشن وصل بشه و میگه بعدا دوباره امتحان کن یا با آیتونز اکتیو کن. با آیتونز هم امتحان کردم ولی اون هم بعد از کمی زور زدن گفت نمی تونه به سرور وصل بشه و بعدا تلاش کنم.با قند شکن هم امتحان کردم ولی فرقی نداره.
    مشکل از سرورهای اپل هست یا از دستگاه؟
    چندبار هم با سمی ریستور کردم ولی فرقنداشته.اصلا پنجره اپل آی و رمز نمیاد که بخوام بزنم.
    اگه مشکل از دستگاه هست با آیتونز برم 8.0.2
    ارورش اینه:
    Your ipad could not be activated because the activation server is temporarily unavailable
    ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 05-10-2014, 01:52 AM

نظر

• هیچ کسی نیست؟

نظر

• سلام
        من ایفون3gs دارم که به ios6.1 اپدیت کردم وقتی بالا اومد دیگه سیم کارتو نمیخونه.
        نه اینکه رو سرچینگ بمونه ها نه
        کلا نمیخونه سیم کارتو
        کمکم کنید لطفا

نظر

• سلام
          من میخواستم روی ورژن فعلی 3gs
          لاک که 6.1.2 هست دوباره ریستور کنم
          با رداسنو این کارو میخواستم انجام بدم که به محض باز کردن رد اسنو این پیغام میاد:

بعدی که به مرحله اضافه کردن فرمور میرسه که بهش ios 6.1.2 رو میدم ویندوز close program میده

ایراد از کجاس؟

ورژن رداسنو هم اینه : redsn0w_win_0.9.15b3

روش دیگه ای هم هست

ویندوز 8.1 64 بیت دارم

نظر

• دوستان من آیفون رو به ورژن 8.3 ریستور کردم! مصرف باتری بالا رفته، امکانش هست که دوباره به همین ورژن ریستور کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadatashbar نمایش پست ها
              دوستان من آیفون رو به ورژن 8.3 ریستور کردم! مصرف باتری بالا رفته، امکانش هست که دوباره به همین ورژن ریستور کنم؟
              همین ورژن منظرتون ۸.۳ ؟
              اگه اره بله.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                همین ورژن منظرتون ۸.۳ ؟
                اگه اره بله.

بله همین ورژن منظورمه! به نظرتون میتونه تاثیری داشته باشه؟
                وصل بودن وی...ان در حین ریستور لازمه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadatashbar نمایش پست ها
                  بله همین ورژن منظورمه! به نظرتون میتونه تاثیری داشته باشه؟
                  وصل بودن وی...ان در حین ریستور لازمه؟
                  چون قبلش هم ریستور کردید فکر نمیکنم حالا ضرری نداره یه امتحان بکنید.
                  بله وصل باشه بهتره.

نظر

• سلام دوستان ، دیروز یه آیفون 4 ، تمیز به دستم رسیده ، نسخه آی او اس 7.1.2 روش نصبه
                    سیمکارت رو هم ک روش میتمیندازم گوشه بالا نوشته locked sim
                    بعد اینکه پسورد اباپل آیدی ای که روش هست رو نمیدونم
                    مودم فریمورش هم 04.12.09 هستش
                    من میخوام الان یه فریمور 7.1.2 بگیرم و روش ریستور کنم ، اما سرچ که کردم 3 نسخه مختلف برای دانلود هست ، لطفا یه راهنمایی کنید ک کدام نسخه رو بگیرم ؟
                    اگر نسخه بالاتر قابل جیلبریک کردن هست هم بگیید ممنون میشم

نظر

• سلام من میخوام آیفونم رو به وژن 8.4 ریستور کنم نمیشه همش میگه ارور 3191 و ورژن فعلی آیفونم 8.4.1 است و چطور میتونم به 8.4 تبدیل کنم و ارور 3194 را پاک کنم iPhone 5 GSM است
                      با معذرت
                      ویرایش توسط Reza.kakar : https://i-phone.ir/forums/member/188038-reza-kakar در ساعت 14-09-2015, 11:18 PM

نظر

• سلام من میخوام آیفونم رو به وژن 8.4 ریستور کنم نمیشه همش میگه ارور 3191 و ورژن فعلی آیفونم 8.4.1 است و چطور میتونم به 8.4 تبدیل کنم و ارور 3194 را پاک کنم Iphone5 GSM است
                        با معذرت

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.kakar نمایش پست ها
                          سلام من میخوام آیفونم رو به وژن 8.4 ریستور کنم نمیشه همش میگه ارور 3191 و ورژن فعلی آیفونم 8.4.1 است و چطور میتونم به 8.4 تبدیل کنم و ارور 3194 را پاک کنم Iphone5 GSM است
                          با معذرت
                          امکان دانگرید به ورژن پایین تر وجود نداره. باید به 8.4.1 یا 9.0 ریستور کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Reza.kakar نمایش پست ها
                          سلام من میخوام آیفونم رو به وژن 8.4 ریستور کنم نمیشه همش میگه ارور 3191 و ورژن فعلی آیفونم 8.4.1 است و چطور میتونم به 8.4 تبدیل کنم و ارور 3194 را پاک کنم Iphone5 GSM است
                          با معذرت
                          امکان دانگرید به ورژن پایین تر وجود نداره. باید به 8.4.1 یا 9.0 ریستور کنید

نظر

• سلام من گوشي رو بردم رو ios9 الان مي دونم كه 9.0.2 هست اما تو قسمت اپديت كه مي رم واسه اپديت رو لودينگ ارور مي ده
                            An error ocurrd during check for update
                            اگ مي شه راهنماييم كنين با ايتونز هم وسط دانلود ارور كانكشن مي

نظر

• سلام , دوستان من گوشی ایفن 6پلاس رو از روش DFU ریستور کردم ,بعد ریستور هنگام راه اندازی به مرحله ای رسیدم که اپل ایدی رو فراموش کردم گزینه اسکیپ هم نداره. امکانش هست بدون اپل ایدی که تو این مرحله میخواد گوشی راه اندازی شه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abharsib نمایش پست ها
                                سلام , دوستان من گوشی ایفن 6پلاس رو از روش DFU ریستور کردم ,بعد ریستور هنگام راه اندازی به مرحله ای رسیدم که اپل ایدی رو فراموش کردم گزینه اسکیپ هم نداره. امکانش هست بدون اپل ایدی که تو این مرحله میخواد گوشی راه اندازی شه؟

سلام
                                متاسفانه خیر دوست عزیز
                                شما یا باید پسورد اپل آیدی خودتون رو وارد کنید یا از پشتیبانی اپل کمک بگیرید و با دادن اطلاعات اپل آیدی خودتون ، ثابت کنید که مالک اپل آیدی هستید ، در غیر اینصورت گوشی بلا استفاده خواهد شد. داخل انجمن شماره پشتیبانی اپل و دیگر اطلاعات موجوده . سرچ کنید و پیدا کنید
                                در ضمن برای چت کردن هم میتونید وایبر استفاده کنیدکه کاملا رایگان هستش.

نظر

صبر کنید ..
                                X