اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
    درود. من الان میخوام به 7 آپدیت کنم ایفون 5 هم دارم. ولی نمیخوام عکس و نرم افزار و اهنگ و ... بره. چیکار کنم اینا بعد ریستور پاک نشه؟
    شما مي تونيد با آيتونز از گوشيتون بك آپ گرفته و بعد از ريستور بك آپ رو برگردونيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad128 نمایش پست ها
      با احترام
      من يك گوشي لاك داشتم كه امروز ريستور كردم بعد از ريستور ميگه سيم كارت بايد باشه . من سيم ايرانسل گذاشتم ميگه اپراتور با اين گوشي سازگار نيست . حالا چكار ميشه كرد،
      ممنون
      خوب گوشی لاک بوده دیگه!
      یا باید انلاک کنید
      یا اینکه از gevey استفاده کنید
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        خوب گوشی لاک بوده دیگه!
        یا باید انلاک کنید
        یا اینکه از gevey استفاده کنید
        من كه نميخوام باهاش مكالمه كنم
        ميخوام فقط اكتيو بشه تا با اپليكيشن ها كار كنم ولي اسپرينگ برد نمياد بالا

نظر

• دوستان روشی نیست که من فقط بتونم با اپلیکیشن ها کار کنم و گوشیم بالا بیاد؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad128 نمایش پست ها
            دوستان روشی نیست که من فقط بتونم با اپلیکیشن ها کار کنم و گوشیم بالا بیاد؟؟
            تا سیم کارت روش نباشه مراحل اکتیو کردن نمیاد.

نظر

• سلام
              من چند تا سوال داشتم ممنون ميشم اگه جواب بدين
              1- من در حال حاضر ايفون 5 دارم ios 6.1.2 مي خوام ازش بكاپ بگيرم اما با ايتونز نمي تونم بكاپ بگيرم يعني هر كار مي كنم نمي تونم اتورايز كنم (البته جيلبريك هست گوشيم)جاي خوندم كه تا ريستور نكنم ايتونز اتورايز نميشه .من كه نمي تونم در حال حاضر بكاپ بگيرم چگونه ريستور كنم كه اطلاعاتم پاك نشه از جمله اس ام اسها و شماره ها و اگه شد سيوو بازيها و برنامه هام .و در كل راه ديگه اي براي بكاپ گرفتن هست

2-من مي خواهم گوشيمو هم عوض كنم 5اس بگيرم حالا فرضا موفق شدم از گوشيم بكاپ بگيرم ايا امكان اين هست كه بكاپ گوشي قبليم كه 5 معمولي هست رو اين گوشي جديد بريزم
              و يا حداقل اس ام اسها و شمارهام رو به يك روشي به گوشي جديد انتقال بدم .

3-روش رسيت كامل گوشي .چون مي خواهم گوشيمو بفرشم چطور كليه اي اطلاعت رو از رو گوشي پاك كنم .مثل عكسها و نتها .....

نظر

• سلام
                گوشی 3gs ورژن 6.1.3 انلاک فکتوری جیلبرک شده فریمور 05.16.08 رو به علت کند شدن میخاستم ریستور و مجددا جیلبرک کنم چه کارهای باید انجام بدم ممنون

نظر

• من وقتی میخوام گوشیمو ریستور کنم وقتی به preparing device for restore میرسه این ارور رو میده! با recovery mode هم اومدم بالا بازم مشکلم حل نشد! باید چکارش کنم؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط kian_kh نمایش پست ها

من وقتی میخوام گوشیمو ریستور کنم وقتی به preparing device for restore میرسه این ارور رو میده! با recovery mode هم اومدم بالا بازم مشکلم حل نشد! باید چکارش کنم؟!!
                    از چیز پی ان استفاده کنید
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                      از چیز پی ان استفاده کنید
                      همه چیز پی ان ها از کار افتادن! با hotspot هم تست کردم نشد!

نظر

• نوشته اصلی توسط kian_kh نمایش پست ها

من وقتی میخوام گوشیمو ریستور کنم وقتی به preparing device for restore میرسه این ارور رو میده! با recovery mode هم اومدم بالا بازم مشکلم حل نشد! باید چکارش کنم؟!!
                        سلام
                        شما این روش رو هم امتحان کنید ببینید جواب میده یا خیر؟
                        =================================
                        Run ---> cmd
                        عبارت : ( ipconfig /flushdns ) را تایپ کنید و اینتر را بزنید.
                        گوشی رو به حالت DFU ببرید و بعد به آیتونز وصل کنید و اقدام به ریستور کنید.

نظر

• سلام
                          یه 3gs لاک دارم که در حال حاضر 6.1.2 هست با بیس 6.15.00
                          میخوام به 6.1.6 ریستور کنم
                          1-آپدیت شدن بیس باند یا نشدنش ینی چی؟باید تغییر کنه بعد ریستور یا نه؟
                          2-الان جیلبریک میشه این ورژن 6.1.6 یا نه؟
                          3- مراحل ریستور کردن رو بی زحمت واسم یه توضیح به صورت موردی بدین بدونم باید چ کار کنم
                          مرحله اولش به نظرم باید فرمور مثلا 6.1.6 رو بگیرم و کاستوم کنم ولی نمیدونم با چی و چه طوری کاستوم کنم.....؟
                          از این مرحله به بعد هیچی یاد ندارم ممنون میشم که کمک کنید

نظر

• سلام
                            من چند روزي هست يه مشكل عجيب پيدا كردم.
                            زمانيكه گوشيم رو به كامپيوتر وصل ميكنم در آيتونز برنامه ها و همه چي سينك ميشه ولي موزيكها سينك نميشه!
                            يعني حالتيه كه اگه موزيكي هم روي آيفونم باشه بعد از اتصال به كامپيوتر و سينك در آيتونز به رنگ خاكستري در مياد و غير قايل پخش ميشه!
                            توي فرومهاي خارجي هم سرچ كردم. راههاي مختلفي بودن كه براي بعضي كاربرها جواب داده بود. مثلا تيك فلان گزينه رو برداشتن يا در اين قبيل چيزها.... ولي براي من كار نكرد!
                            گوشيم آيفون 4 - iOS 7.0.6 جيلبريك شده

نظر

• سلام
                              گوشی 4s من جیلبریک 5.0.1 هستش میخام به 7.1.1 ریستور کنم که error 3194 رو میده.
                              فایل hosts رو هم ادیت کردم و dfu هم نتونستم ریستور کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• سلام من دیشب از یک سایت دیگر udid خریدم . قرار شد که فعال شود ومن هم restore کردم ولی الان با activation error مواجه شدم که اطلاع از ثبت نشدن udid میدهد من میخواهم بدانم که چه کار میتوانم بکنم؟
                                بعد ار خرید udid از شما. اگر ثبت شد. چگونه باید دستگاهم رو active کنم و از دست این activation error خلاص شم

iphone 5
                                ios 8.0 beta 1

نظر

صبر کنید ..
                                X