اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام، آیفون 4 ام ورژن 5.1.1 است و shsh ورژن های بالاتر رو ندارم
    الان گوشیو میخوام ریستور کنم
    خطلای 3194 میده موقع ریستور
    چی کار میتونم بکنم؟
    به 6.1.2 نمیتونم در هیچ حالتی ببرم؟
    اگه به 6.1.2 نمیشه به همین 5.1.1 دوباره میخوام ریستور کنم چیکار کنم؟(آخه گوشی خیلی سنگین شده میخوام ریستور کنم هرجور هست)
    6.1.3 هم نمیخوام برم چون جیلبریک اش نیومده

نظر

• خوب وقتی shsh نداشته باشید 3194 کاملا طبیعیه. چون بدون shsh نمیتونید ریستور کنید .

shsh 5.1.1 رو دارید ؟ اگه دارید که میتونید با رد اسنو دانگرید کنید و اگه ندارید اول با آیفیت shsh رو بگیرید و باهاش کاستوم بسازید و بعد ریستور کنید .( آموزش هر دو قسمت توو انجمن هست )

نظر

• میشه لینک آموزش هاشو بدی لطفا؟
        ویرایش توسط vahid_jam2 : https://i-phone.ir/forums/member/21693-vahid_jam2 در ساعت 29-04-2013, 10:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          خوب وقتی shsh نداشته باشید 3194 کاملا طبیعیه. چون بدون shsh نمیتونید ریستور کنید .

shsh 5.1.1 رو دارید ؟ اگه دارید که میتونید با رد اسنو دانگرید کنید و اگه ندارید اول با آیفیت shsh رو بگیرید و باهاش کاستوم بسازید و بعد ریستور کنید .( آموزش هر دو قسمت توو انجمن هست )
          یه سوال فتی دیگه :دی
          میخوام گوشیم یه ریستور تمیز و توپ بشه چون الان خیلی سنگین و سرعتش پایین اومده
          روش اولی با رد اسنو رو برم یا آیفیت کاستوم رام بسازم؟
          (همین الان shsh اش رو گرفتم)

نظر

• بنده ایفون 4 ورژن 6.1.2 دارم

راهی هست به هیمن 6.1.2 ریستور بشه مجددا؟

سوال دیگه اینکه گوشی جیل هست وقتی گزینه reset all content and setting بزنم چه اتفاقی می افته ؟ همون کار ریستور می کنه ؟

می خوام گوشیمو بفروشم می خوام مثل روز اول کارخونه ای باشه و محتویاتشم پاک بشه باید چه کنم؟ ورژن هم 6.1.2 بمونه

نظر

• نوشته اصلی توسط imilad نمایش پست ها
              بنده ایفون 4 ورژن 6.1.2 دارم

راهی هست به هیمن 6.1.2 ریستور بشه مجددا؟

سوال دیگه اینکه گوشی جیل هست وقتی گزینه reset all content and setting بزنم چه اتفاقی می افته ؟ همون کار ریستور می کنه ؟

می خوام گوشیمو بفروشم می خوام مثل روز اول کارخونه ای باشه و محتویاتشم پاک بشه باید چه کنم؟ ورژن هم 6.1.2 بمونه
              متاسفانه به 6.1.2 نمیتونید برید فقط به 6.1.3 می تونید برید که برای 4 فقط جیلبریک تترد داره.
              گوشی جیلبریک رو اگه reset all content and setting رو بزنید گوشی بالا نمیاد و باید ری استور بشه
              ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 18-05-2013, 10:33 AM
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط freston
                شما اگه از همین ورژن اس اچ اس اچ داشته باشید میتونید به 6.1.2 مجددا ریستور کنید.

وقتی جیلبریک هستید به هیچ عنوان reset all content and setting نزنید چون گوشی دیگه بالا نمیاد.

میتونید اطلاعاتت رو دستی پاک کنی اگه نمیخوای به 6.1.3 ریستور کنی
                اس اچ اس اچ چه جوری می تونم بگیرم
                اموزشش تو سایت هست ؟ لینکشو قرار بدین ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط imilad نمایش پست ها
                  اس اچ اس اچ چه جوری می تونم بگیرم
                  اموزشش تو سایت هست ؟ لینکشو قرار بدین ممنون
                  shsh رو الان نمیتونید بگیرید. با برنامه هایی مثل tinyumbrella می تونید ببینید ذخیره دارید یا نه. اما اگر داشتید امکان ری استور به 6.1.2 رو ندارید.
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام
                    من shsh ورژن ٦.٠.١ رو دارم وقتي shsh رو به ifaith ميدم يه ارور ميده !
                    ولي وقتي shsh ٤.٣.٥ رو بهش ميدم اين ارور رو نميده!!؟
                    مشكل از كجاست!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid360 نمایش پست ها
                      سلام
                      من shsh ورژن ٦.٠.١ رو دارم وقتي shsh رو به ifaith ميدم يه ارور ميده !
                      ولي وقتي shsh ٤.٣.٥ رو بهش ميدم اين ارور رو نميده!!؟
                      مشكل از كجاست!؟
                      سلام
                      چه اروری میده؟
                      شما دیوایستون چیه؟iOS چند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                        سلام
                        چه اروری میده؟
                        شما دیوایستون چیه؟iOS چند؟
                        ارورشو يادم نيست ولي فكر كنم ميگه هم خواني نداره ولي تو سرور سيديا پيدا ميكنه!
                        Iphone 4 6.1.3

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid360 نمایش پست ها
                          ارورشو يادم نيست ولي فكر كنم ميگه هم خواني نداره ولي تو سرور سيديا پيدا ميكنه!
                          Iphone 4 6.1.3
                          ش.ش های ورژن ۶ تا ۶.۱.۲ روی سرور های سیدیا مشکل دارند و
                          apt ticket is not walid
                          میده ایفیت
                          و تنها راه چاره در آ۴ ها رستور مجدد به کمک گرفتن ش.ش همون ورژن با ایفیت و رستور مجدد هست
                          پس به ۶.۱۲ نمیتونین برین یا هر ورژنی که ش.ش اون رو داشتین از ۶ تا ۶.۱.۲ سیستم سایدیا مشکل دار بوده!
                          بهترین پیشنهاد!سیو کردن ش.ش به سه روش!
                          با سیدیا
                          با تاینی
                          با ایفیت

Sent from my iPhone 2GS using Tapatalk beta2(pervate beta test of tapatalk beta test)
                          avable at imsg:
                          arefttt@gmail.com