اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
    شما در ورژن ٤.٣.٣ جيلبريك كرده بوديد قبلا؟ چون اگه در اون ورژن جيل كرده باشيد سيديا اتوماتيك خودش shsh روزخيره ميكنه براتون
    دوست عزیزمن اصلا به ۴.۳.۵نرفتم تاجیلبریک هم بکنم والان توسیدیا فایل سیو شده۴.۳.۵ را دارم برای همین فکرنمی کنم این نظریه درست باشه 

نظر

• یه سوال دارم من قبلا رو ۴.۳.۳ و ۴.۳.۵ جیلبریک کرده بودم ولیshsh نکرفته بودم حالا میتونم برگردم به ورژن قبلی یا نه؟

نظر

• دوست عزيز به اين ربط نداره رو چه ورژني هستيد مثلا شما در ورژن ٤.٣.٣ يا ٤.٢.١ هستيذ shsh ورژني كه درش هستيدو ميگيره و اگه ورژن جديدترم بياد مثلا ورژن ٤.٣.٤ و ٤.٣.٥ خودش shsh اون ورژن هارو ميگيره مگر اينكه اون فريمور قابليت زخيره shsh روبسته باشن مثل ios5 در صفحه اول سيديا shsh هاي زخيره شده موجوده هر shsh ي كه درش باشه شما ميتونيد به اون ورژن ريستور كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
          دوست عزیزمن اصلا به ۴.۳.۵نرفتم تاجیلبریک هم بکنم والان توسیدیا فایل سیو شده۴.۳.۵ را دارم برای همین فکرنمی کنم این نظریه درست باشه
          دوست عزيز ربطي نداره مثلا شما در هر ورژني بوده باشيد سيديا خودش shshورژنهاي بعدشو ميگيره تو صفحه اول سيديا هست مثلا من ٤.٣.٣ بودم shsh خود ٤.٣.٣ و ورژنهاي بعدشو برام زخيره كرده بجز ٥ تو سيديا صفحه اولش هر shsh يكه زخيره شده باشه هستو ميتونيد بهش ريستور كنيد:

نظر

• bebakhshid mna farsi nadaram
            wali mishe downgrad kard gooshi ham bar migare gooshi bala miyad wali waghti ke gooshi 40 saniye lcdish khamoosh bashe khode bekhod mire too recovery wa agar ba just boot biyarid bala ham bazam
            age gooshi lcdish khamoosh beshe mire toor ricovery

نظر

• این اتفاقی که برای دوستمون افتاده اسمش dfu loop هست و هیچ برنامه ای واسه در آوردنش نیست زحمت نکشین
              الان همه دوستان که shsh ver 4.3.3 رو ندارن tiny umbrella رو باز کنین و start tss server رو بزنید بعد بدون shsh به 4.3.3 دانگرید کنید میبینید که ریستور میشه اما تو dfu میمونه اما اگر shsh داشته باشین با موفقیت ریستور تموم میشه ....

نظر

• بدون ش ش ممكنه ؟راه دور نميرم من خيلي تلاش كردم به ٥ برگردم ولي اصلا راه نداد

نظر

• چرا فقط باید قبلا که روی ۵ بودید از shsh اون با برنامه ifaith سیو میکردید
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post544274

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    چرا فقط باید قبلا که روی ۵ بودید از shsh اون با برنامه ifaith سیو میکردید
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post544274
                    پس نميشه ؟
                    اتفاقي شد و سيو هم نكرده بودم
                    به جاي حل مشكل ريستور كردم كه فهميدم ٥ رو بستن

نظر

• این اتفاقی که برای دوستمون افتاده اسمش dfu loop هست و هیچ برنامه ای واسه در آوردنش نیست زحمت نکشین
                      الان همه دوستان که shsh ver 4.3.3 رو ندارن tiny umbrella رو باز کنین و start tss server رو بزنید بعد بدون shsh به 4.3.3 دانگرید کنید میبینید که ریستور میشه اما تو dfu میمونه اما اگر shsh داشته باشین با موفقیت ریستور تموم میشه ....

نظر

• lن ۵.۰.۱ ام shsh بگیرم یا نه؟

نظر

• با redsn0w rc16 جیلبریک کردم الان هر چی لا فیکس ریکاوری و تینی کار میکنم از اون حالت بیرون نمیاد چه کار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط platinium03 نمایش پست ها
                            این اتفاقی که برای دوستمون افتاده اسمش dfu loop هست و هیچ برنامه ای واسه در آوردنش نیست زحمت نکشین
                            دوست عزیز شما ۱ساعت پیش هم که دقیقه همین پوست رو زدین.

نظر

• ریستور از ورژن 5 به 4.3.3 و استفاده از بک آپ در آیتونز

من الان رو ورژن 5 هستم میخوام به 4.3.3 ریستور کنم و از بک آپی که تو ورژن 5 گرفتم استفاده کنم واسه برگردوندن کنتاکتا و ...
                              قبلا یه بار اینکار رو کردم ولی آیتنوز گفت نمیتونی از این بک آپ استفاده کنی چون بک آپ مال ورژن بالاتره
                              آیا کسی راهی واسه این مشکل پیدا کرده ؟
                              اگه به صورت دستی ورژن رو به 5 برم میتونم از بک آپم استفاده کنم ؟

نظر

• برای کانتکتاتون از این برنامه استفاده کنین :
                                لینک آیتونز :
                                App Store - IDrive Lite
                                لینک اصلی سایت :
                                Backup Online for PC, Mac and iPhone | IDrive

نظر

صبر کنید ..
                                X